NEROUSKA
20.8.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Poslední srpnový den proběhnou v různých městech ČR demonstrace proti rouškám, očkování a “koronalžím”

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Demonstrace proti “koronalžím” proběhly už téměř v celé Evropě, v Berlíně se demonstrace 1.8. zúčastnily dokonce statisíce lidí, některé zdroje hovoří až o milionu. Jsme asi jedna z posledních evropských zemí, kde se zatím podobná akce neudála. Jste z Prahy, Brna, Ostravy, Plzně nebo okolí a máte v pondělí 31.8. čas? Nesouhlasíte s tím, co se poslední měsíce děje? Nepatříte k panikářům, kteří chodí s rouškou i na WC? Pak neváhejte a připojte se k některé z těchto demonstrací.

Na těchto FB stránkách se o akcích dozvíte víc, je možné, že se mezitím přidá i nějaké další město. Na této stránce si už stačí kliknout na odkaz na to “Vaše” město, kde se již dozvíte místo a čas konání demonstrace.

Možná si říkáte, že ty demonstrace jinde vlastně nic nedokázaly. Nic se nezměnilo, vlády opatření nezmírnily, naopak, začínají mnohde přitvrzovat a některé demonstrace – jak se můžete přesvědčit níže – byly dokonce násilně potlačeny.  Ono to však vůbec zbytečné není a čím víc lidí přijde, tím lépe.

Nyní ale nejde o to, že by se cokoli touto akcí vyřešilo. Stále je dost “oveček”, které nepřesvědčí ani celé stádo odborníků, kteří proti koronašílenství protestují. A právě tyto ovečky všude ve světě – tedy i u nás – diktátorské vlády podrží.

Nicméně všimněte si, že po všech těch demonstracích, které mnohdy proběhly před 2, 3 i 4 nebo více týdny, se vůbec nic zvláštního nestalo. Podle “panikářů” měly po demonstracích kolabovat všechny nemocnice v zemích, kde demonstrace dávno proběhly. Měly tam umírat statisíce lidí a další statisíce měly ležet doma s vysokými horečkami. Jenže nic takového se nestalo. Mohutné demonstrace bez roušek a odstupů a NIC se nestalo!!

Chápete už proč mají tyto demonstrace smysl?? Ne proto, že by to pohnulo s jakoukoli vládou, ale třeba jen proto, aby se ukázalo to, co všude jinde ve světě; ani týdny po demonstracích, tedy poté, kdy už bude dávno po deklarované inkubační době, se nenaplní ony katastrofické scénáře panikářů…

K tématu COVID-19 jsem se nedávno vyjádřila zde a zde, kde najdete i veškeré moje argumenty proti celému “koronapodvodu”.

A pár videí nakonec. Nejen u nás se občané bouří….

Německé děti odmítají roušky ve školách:

Protesty proti koronavirovým omezením – Jižní Korea

Na této červnové demonstraci ve Vídni mělo jen velmi málo lidí roušku. Sice se jednalo o demonstraci proti islamizaci města, ale ani dva měsíce poté neslyšíme nic o kolapsu rakouského zdravotnictví… Především pak souhlasím s Norbertem Hoferem, který říká, že se nebojí koronaviru, ale islámu…

Masová demonstrace 1.8. v Berlíně. Neměly by už dle scénáře panikářů kolabovat všechny německé nemocnice pod náporem pacientů??

demonstrovalo se i v Madridu:

Anti-korona demonstrace ve Vídni:

Srbsko a opět protest proti opatřením:

Demonstrace proti rouškám – Londýn:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 102 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,19 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)