holandislamista1-850x550
25.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: “Pokud se vám nelíbí islám a multikulturalismus, vypadněte z Holandska”, říká muslimský politik rodilým Holanďanům

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávno jsem narazila na jedno starší video, v němž probíhá spor protiislámského a protimigračního holandského politika Geerta Wilderse s mladým sluníčkářským poslancem Zelených a poslancem islámské strany Denk tureckého původu. Je zajímavé, jak si na videu souzní Zelený sluníčkář s muslimem, oba až fanaticky brání muslimskou invazi proti názorům Wilderse. Toho oba svorně považují za xenofoba.

Připomínám, že z těch tří je to Geert Wilders, kdo musí chodit 24 hodin denně s ochrankou právě proto, že vyznavači “náboženství míru” na něj, jako ostatně na mnoho dalších odpůrců islámu, uvalili fatvu. Tedy všichni pravověrní muslimové se musí snažit tohoto odvážného politika zabít, kdykoli to jen bude možné. Jen díky ochrance je tedy tento politik stále naživu. On, který chce zachránit holandskou kulturu a národ před islamizací je nálepkován za rasistu a xenofoba.

Na inkriminované video s českými titulky se můžete podívat zde:

A nyní si trošku odkryjeme, kdo je onen muslim, který je spolu se zeleným mladým sluníčkářem v tak náramné názorové shodě, zač. 

Tunahan Kuzu je lídr strany Denk v Nizozemsku, strany muslimské, založené v době, kdy začala muslimská invaze do Evropy. Strana Denk byla založena v únoru 2015 dvěma bývalými členy holandské (turecké) dělnické strany (což je jakási obdoba socialistů napříč Evropou): Tunahanem Kuzu a Selçukem Öztürkem. Oba nesouhlasili s integrační politikou původní dělnické strany. Tedy s politikou, která by měla prosazovat  integraci muslimů do evropské společnosti. Strana Denk jakoukoli integraci zásadně odmítá.

Nizozemská média potvrzují, že Denk dlouhodobě podporuje politiku tureckého prezidenta Erdogana, prosazující nejen přechod k jakémusi sultanátu, ale také aspirující na založení velké Osmanské říše. Politika strany Denk je tedy ideologicky totožná s politikou Erdoganovy strany. Například Denk byla jedinou stranou v nizozemském parlamentu, která nechtěla uznat arménskou genocidu.

Denk Partij je také první politickou silou v Evropě založenou muslimy, která zároveň zcela nepokrytě zdůrazňuje svoji příslušnost k tureckému islamistickému režimu a odmítnutí arménské genocidy. Denk také navrhuje zajistit tisíc „antirasistických“ policistů a zřídit národní protiimigrační registr, který se zaměří na každého, kdo řekne něco „islamofobního“ proti muslimům. Tedy podle této partaje by měl existovat jakýsi “black list” odpůrců islamizace Evropy.

Proti odpůrcům islamizace by pak měla zakročit právě tato policie, čítající tisíc členů, zaobírajících se výlučně trestáním islamofobních výroků. Vyústí nakonec tato snaha k tomu, že se od pokut přejde ke zřízení převýchovných táborů pro odpůrce islamizace a v závěrečné fázi pak k veřejným popravám tak, jako je to běžné v zemích, kde vládne šaría?

Stranu, jíž dominují členové tureckého i jiného muslimského původu, založili dva bývalí socialističtí turečtí politici.  Tato partaj už sedí v nizozemském parlamentu a doufá, že zmobilizuje zhruba milionovou muslimskou populaci tak, že po příštích parlamentních volbách začátkem příštího roku skončí na 7 procentech. Mezi poslední návrhy Denk Partij patří přejmenování ulic a tunelů, jejichž názvy prý připomínají nizozemskou koloniální a otrokářskou historii tak, že budou namísto toho pojmenovány po surinamských a tureckých osobnostech. Dále se strana zasazuje o přísnější tresty za „rasistické a diskriminační chování,“ a výpis pachatelů do jakéhosi “rasistického rejstříku”, jak je uvedeno již výše.

Podle nedávné nizozemské ankety téměř 90 procent mládeže tureckého původu sympatizuje s ISIS. A právě to je politická základna strany Denk. Jak základna voličská, tak budoucí členská.

Denk dále navrhuje zákaz slov jako „rodák“ a „přistěhovalec“, přičemž by měl být nově zaveden svátek na na oslavu muslimské rozmanitosti. Strana si klade za cíl zcela změnit nizozemskou národní identitu a její program je zaměřen i na řešení institucionálního rasismu a islamofobie, o níž tvrdí, že je v Nizozemsku endemická. A součástí toho je zavržení vládních ideálů integrace. Strana Denk tvrdí, že to by se od muslimských migrantů čekat nemělo, ale spíše by měla být přijata atmosféra „vzájemného přijetí“. Jinými slovy, je třeba nutit nizozemské domorodce vzdát se svých zvyků a kultury a vyhovět muslimským zvyklostem.

Na školách by měl začít boj s rasismem a islamofobií, ve třídách se musí prosazovat proislámské postoje  a studenti musí být pravidelně testováni, zda skutečně splňují dané požadavky. Islamofobie je samozřejmě zcela nepřípustná. 

Šílené, že? A tato strana je – na rozdíl od strany Geerta Wilderse – považována za “běžnou demokratickou stranu”.

Podobné strany vznikají ve všech islamizovaných zemích Evropy. A co je na tom nejhorší? Že tyto strany jsou napříč Evropou nejen bez problémů zaregistrovány, ale jsou také považovány i se svými názory za strany zcela demokratické, nicméně strany, které jsou vůči nim v opozici a prosazují zachování Evropy takové, jakou ji známe, bez islámu a multikulturalismu, jsou považovány za extremistické a xenofobní. Tedy jinými slovy: nechcete se nechat islamizovat? Pak jste extremista a xenofob.

Všimněte si také, že tito politici se většinou odštěpí od některé původní strany, kam se infiltrovali v době, kdy věděli, že by neměli šanci založit stranu, která by měla plošný úspěch ve volbách. Zde to byli socani, jinde jsou to třeba zelené partaje. Proto je také pro muslimy jednou z priorit v každé islamizované zemi infiltrace politických stran. Paradoxně mají zpravidla infiltrováno více stran, od nichž se při dostatečném počtu voličů v dané zemi odštěpí a založí si stranu vlastní, už čistě islámskou.

Ostatně, také u nás je již většina parlamentních stran infiltrována muslimy, ty najdete nejen v obou vládních stranách, ale také ve většině stran opozičních. Tedy mnoho našich občanů – nemuslimů si už nyní volí na různé posty muslimy, často aniž to tuší. Ostatně, třeba voliči ANO ze západních Čech asi mnohdy netuší, že dali svůj hlas muslimovi. Podobně bychom mohli poukázat i na další strany. Jistotu, že nevolíte muslima, máte jedině u stran, které jsou programově proti islámu.

Holandsko je již silně islamizovaná země, která od značné míry doplácí na svoji koloniální minulost. Ostatně, já sama jsem tam před takřka třemi desetiletími pár let žila a mohu potvrdit, že už tehdy tam bylo muslimů poměrně hodně. Nicméně islamizují se i země, které nikdy nikoho nekolonizovaly a nemusí se ani trápit nějakými válečnými komplexy, jakými trpí třeba Němci. K takovým zemím patří například Švédsko.

Ovládnutí politiky evropských zemí je základem budoucí islamizace. Tristní je, že drtivá většina politických stran je ochotna muslimy přijímat do svých řad a dokonce jim nabízet i slušné posty, třeba v PS nebo Senátu, kde má muslima např. ČSSD, ale velmi často i na komunále. Uvědomte si, že akceptace muslima v jakékoli straně znamená, že daná strana nikdy nebude hrází proti islamizaci. 

Podle zkušeností z jiných evropských zemí vzniká nejvíce muslimských stran odštěpením od stran socanských či zelených. U nás jsou reprezentanty těchto stran Piráti a ČSSD. Ostatně, právě ČSSD a její současný šéf udržuje s českou muslimskou obcí dlouhodobě nadstandartní vztahy. Bude to právě tato partaj, ze které se jednou u nás odštěpí první muslimská parlamentní strana? Každopádně počítejte s tím, že jedou i u nás podobná strana, jakou je holandská Denk, nejspíš vznikne. Už nyní tomu – podobně jako jinde v Evropě – dávají voliči zelenou.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 660 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)