lgbt-850x550
20.9.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Pokrytectví kované eurosoudružky Maxové z ANO

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Možná i vy jste narazili na informaci, kterou přinesl doktor Ivan David přímo z Bruselu. Informaci o tom, jakým aktivismem se v EU zabývají europoslanci, které mnozí z vás možná volili. Nyní se tedy konkrétně jedná o europoslankyni za ANO, Radku Maxovou. Této neomarxistky v řadách vládní strany jsem si všimla už v době, kdy byla řadovou poslankyní. Už tehdy byla hlavní podporovatelkou manželství pro všechny a LGBT aktivistkou.

Ta se svým europarlamentním kolegům svěřila s tím, že zaslala dopis vysokému představiteli a místopředsedovi Josepu Borrellovi Fontellesovi ohledně stále se zhoršující situace LGBTI komunity v Rusku. A co soudružce nejvíc vadí? To, že například Rusko nechce povolit stejnopohlavní manželství a uznává pouze dvě pohlaví, kdy by mělo u každého jedince platit takové pohlaví, jaké je zapsáno v rodném listě.

No považte!!! Uznávat jen dvě pohlaví – jak zpátečnické!! Zatímco pokrokový západ jich má již více než sto, zaprděné Rusko, ale i spousta jiných zaostalých zemí uznává pouze dvě pohlaví!! To je ale přece skandální! Eurosoudružka Maxová je skutečně zděšena a apeluje i na ostatní europoslance, aby ji svým podpisem podpořili. A nepochybuji, že ta většina – včetně většiny našich europoslanců – ji skutečně podpoří.

Stupidní dopis europoslankyně Maxové již patřičně okomentoval pan David, já bych k tomu jen dodala, že je velmi zajímavé, že se paní europoslankyně koncentruje právě na Rusko, kde homosexualita a sto pohlaví sice není na piedestalu tak, jako je tomu právě třeba zrovna mezi eurosoudruhy v Bruselu, ale homosexualita tam ani není nijak trestná.

Jak je možné, že se nepozastavuje nad některou z deseti muslimských zemí, kde je stále za homosexualitu trest smrti? Nebo ideálně na islám jako takový, protože i Korán požaduje za homosexualitu smrt? To samozřejmě neudělá, neboť jakákoli kritika islámu je ideologicky nepřípustná.

Vážená eurodsoudružko, mám pro vás jeden návrh. Zkuste uspořádat gay průvod se vším všudy v Rijádu, Teheránu, Kábulu, Mogadišu, Islámábádu či v Bagdádu. A pak nám poreferujte, jak účastníci dopadli. A také nezapomeňte nejvyšším představitelům zemí, kde je za homosexualitu trest smrti či doživotí, zaslat protestní dopis, kde se budete proti jimi praktikovaným trestům vyhrazovat. Velmi ráda si počkám na reakce představitelů daných zemí.

Jako europoslankyně jistě umíte velmi dobře anglicky, na závěr vám tedy posílám jednu pěknou písničku:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 305 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.