migrants
14.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Podle návrhu EK by měl o migrační a azylové politice rozhodovat výhradně Brusel

Sdílejte článek:

SLOVANKA

několikrát jsem zde upozornila na to, že během září připravuje Evropská komise v čele s fanatickou vítačkou, eurokomisařkou pro migraci a azyl, Švédkou Ylvou Johanssonovou, sjednocení migrační a azylové politiky a to údajně i přes odpor nejedné členské země. Nicméně podle vyjádření této sluníčkářky si dělají vrásky především z Maďarska a Polska. K tomu, aby toto téma opět nastolila a připomněla, že se musí maximálně urychlit schválení tohoto návrhu, ji údajně podnítil požár v řeckém táboře Moria.

Poté, co muslimští vetřelci zapálili problémový tábor Moria na řeckém ostrově Lesbos, byla švédská komisařka EU Ylva Johanssonová, která je odpovědná za otázky migrace, pod tlakem, aby evropské země otevřely dveře asi 13 000 vetřelcům z tábora. Invazisté se nekontrolovatelně rozprchli po celém ostrově, kde kradou a rabují. Johanssonová nyní komentuje požadavky a říká, že situace po požáru tábora ukazuje, že národní kontrola nad migrační politikou musí být zrušena ve prospěch rozhodnutí přijatých v Bruselu.

Johanssonová dále prohlásila, že v reakci na chaos na ostrově Lesbos převzala ona sama  iniciativu, aby tento kontroverzní problém EU – jednotnou migrační politiku – vrátila zpět na pořad jednání. Podle komisařky má EK předložit za několik týdnů konkrétní návrhy na sjednocenou migrační a azylovou politiku.

Detaily k tomu, jak bude sjednocená migrační a azylová politika ve finále vypadat, Johanssonová nechtěla sdělit, ale naznačila, že mnozí budou nespokojeni. Je však jasné, že se jedná o kroky, které definitivně zruší možnost národních států rozhodovat o migrační a azylové politice na svém vlastním území, což automaticky povede ke zrušení autonomie členských států v této oblasti, kdy nebude mít žádná země EU možnost rozhodnout o tom, kdo na jejím území bude pobývat a kdo ne. Tato rozhodnutí by měla být místo toho přesunuta do Bruselu.

“Potřebujeme společný regulační rámec a Švédsko je jednou ze zemí, která podporuje povinný systém solidarity, v němž přispívají všechny země,” uvedla Johanssonová.

Švédská komisařka rovněž uvedla, že také navrhuje, “jak každoročně zlepšit životní situaci stovek tisíc lidí, kteří překračují hranice nelegálně”.  Johanssonová také tvrdila, že je třeba zavést mechanismy a dohody, “aby bylo zajištěno, že bude možné poslat zpět lidi, u kterých se zjistí, že nemají žádné důvody pro azyl.”

Minulý týden v pondělí Spojené království, které již vystoupilo z EU, prohlásilo, že podniká další kroky opačným směrem. Aby se příliv vetřelců zastavil, má nyní ukončit ty části mezinárodních úmluv, které Brity nutí přijímat i ty vetřelce, které nechtějí do země vpustit.

Mnohé země EU, zejména Maďarsko a Polsko, rovněž daly jasně najevo, že nepřipustí, aby byly zbaveny práva rozhodovat se samy o tom, kteří vetřelci budou v jejich zemích přijati.

Je stále jasnější, že vetřelci zapálili tábor na pokyn někoho, kdo jim přislíbil, že po zapálení tábora se dostanou dál do Evropy. Část už jich skutečně do zemí, které o vetřelce z vyhořelého tábora projevily zájem odcestovala, ale většina jich je stále na ostrově. Pravděpodobné je i to, že jakmile se dostatečně odvede pozornost mas k falešné koronapanice, tak pak k přijetí dokumentu dojde.

Není i to snad jedním z důvodů, proč se zcela účelově tato pozornost odvádí právě u nás? Asi nikdo by si nevšiml, kdyby naše loutková vláda s něčím podobným souhlasila, moc dobře ví, že v médiích bude ticho po pěšině, mainstream “krmený” koronapanikou bude i nadále úspěšně odvádět pozornost davů panikářů. Ostatně, plánovaná integrační centra pro mimoevropské cizince se jistě nestaví jen tak.

Kolik toho ještě bude muset EU udělat, aby konečně většina Evropanů pochopila, že tato instituce nebyla založena pro jejich dobro, ale právě naopak proto, aby evropské národy zničila a Evropu zaplavila muslimskými vetřelci?? 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 861 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.