pegida1-850x550
19.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Po Řecku začaly demonstrace proti islamizaci Evropy i v Německu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Minulý týden v pátek uspořádali po celém Řecku demonstrace proti islamizaci a za záchranu evropské kultury.  O těch nás samozřejmě mainstreamová média nikterak neinformovala, neboť to poněkud nezapadá do současné systémem  propagované ideologie, která představuje migraci za přínosnou a islám coby náboženství míru. K Řekům se hned v pondělí, tedy včera, přidala německá Pegida.

Včera tak v Německu proběhla po přestávce další demonstrace proti islamizaci a nezřízené muslimském invazi. Demonstrace se konala tak, jako obvykle v Drážďanech a počítá se s tím, že další budou následovat. 

Předpokládám, že v brzké době dojde k protestům také v Itálii, kde proti současné vládě, přijímající africké invazisty, protestovaly ještě poměrně nedávno statisíce lidí. Jak je vidět na příkladech z Řecka i Německa, tak se stále najdou lidé, kteří zcela oprávněně považují nezřízenou muslimskou invazi a následnou islamizaci Evropy za ten nejzásadnější problém našeho kontinentu.

Každý, kdo se nenechal ukolébat záměrně zveličenou koronavirovou clonou a sledoval, co se děje mimo koronašílenství, ten zaznamenal, že se toho nedělo zrovna málo. A právě import dalších muslimských vetřelců do Evropy pokračoval i přesto, že byly uzavřené hranice. Ty však byly uzavřené výhradně pro Evropany, invazisté se importovali do některých zemí letecky. Jednalo se především o migranty z řeckých táborů. Tedy o ty, kteří přišli bez dokladů a tvrdili, že jsou nezletilí. První várka už přiletěla do Německa, ale i několika jiných evropských zemí, další mají následovat.

Mezitím neustále ohrožuje Turek Řecko, přičemž EU hraje ve vztahu ke svému členu – Řecku – mrtvého brouka. Či ještě hůř, vymýšlí žaloby na Řecko za to, že se na přelomu března a dubna bránilo islámské invazi.

Je mi to líto, ale podobné demonstrace, jaké proběhly v Řecku a nyní opět v Německu nemají – bohužel – patřičnou odezvu. A především, nespokojenců je příliš málo. Navíc, mlčí-li mainstreamová média, tak je to totéž, jako kdyby vlastně k žádným demonstracím nedocházelo. Podobné demonstrace totiž nemají takovou propagandu, jako demonstrace prorežimní, což ostatně můžeme zaznamenat i na českém mainstreamu, který si svojí manipulativností s tím německým nijak nezadá. A  není se čemu divit, vždyť také všichni čerpají ze stejných zdrojů a mají stejné chlebodárce. Třeba EK a Jourovou, která podobná média za jejich propagandu uplácí.

Jste-li kovaní v němčině, můžete se včerejší na první “pokoronavirovou” demonstraci podívat zde:

 

 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 532 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)