pegida1-850x550
19.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Po Řecku začaly demonstrace proti islamizaci Evropy i v Německu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Minulý týden v pátek uspořádali po celém Řecku demonstrace proti islamizaci a za záchranu evropské kultury.  O těch nás samozřejmě mainstreamová média nikterak neinformovala, neboť to poněkud nezapadá do současné systémem  propagované ideologie, která představuje migraci za přínosnou a islám coby náboženství míru. K Řekům se hned v pondělí, tedy včera, přidala německá Pegida.

Včera tak v Německu proběhla po přestávce další demonstrace proti islamizaci a nezřízené muslimském invazi. Demonstrace se konala tak, jako obvykle v Drážďanech a počítá se s tím, že další budou následovat. 

Předpokládám, že v brzké době dojde k protestům také v Itálii, kde proti současné vládě, přijímající africké invazisty, protestovaly ještě poměrně nedávno statisíce lidí. Jak je vidět na příkladech z Řecka i Německa, tak se stále najdou lidé, kteří zcela oprávněně považují nezřízenou muslimskou invazi a následnou islamizaci Evropy za ten nejzásadnější problém našeho kontinentu.

Každý, kdo se nenechal ukolébat záměrně zveličenou koronavirovou clonou a sledoval, co se děje mimo koronašílenství, ten zaznamenal, že se toho nedělo zrovna málo. A právě import dalších muslimských vetřelců do Evropy pokračoval i přesto, že byly uzavřené hranice. Ty však byly uzavřené výhradně pro Evropany, invazisté se importovali do některých zemí letecky. Jednalo se především o migranty z řeckých táborů. Tedy o ty, kteří přišli bez dokladů a tvrdili, že jsou nezletilí. První várka už přiletěla do Německa, ale i několika jiných evropských zemí, další mají následovat.

Mezitím neustále ohrožuje Turek Řecko, přičemž EU hraje ve vztahu ke svému členu – Řecku – mrtvého brouka. Či ještě hůř, vymýšlí žaloby na Řecko za to, že se na přelomu března a dubna bránilo islámské invazi.

Je mi to líto, ale podobné demonstrace, jaké proběhly v Řecku a nyní opět v Německu nemají – bohužel – patřičnou odezvu. A především, nespokojenců je příliš málo. Navíc, mlčí-li mainstreamová média, tak je to totéž, jako kdyby vlastně k žádným demonstracím nedocházelo. Podobné demonstrace totiž nemají takovou propagandu, jako demonstrace prorežimní, což ostatně můžeme zaznamenat i na českém mainstreamu, který si svojí manipulativností s tím německým nijak nezadá. A  není se čemu divit, vždyť také všichni čerpají ze stejných zdrojů a mají stejné chlebodárce. Třeba EK a Jourovou, která podobná média za jejich propagandu uplácí.

Jste-li kovaní v němčině, můžete se včerejší na první “pokoronavirovou” demonstraci podívat zde:

 

 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 600,00 Kč
Vybráno 7.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 375 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.