zbitadivka0-850x539
26.9.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Novinky a další mainstreamoví papoušci, jděte už s tou politickou korektností do zádele!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dnes už jsem to prostě nevydržela a musela jsem reagovat na další z politicky korektních článků na Novinkách. Článků, kde je popisována kriminalita muslimů na Západě, avšak slovo islám či muslim hledáte v celém článku marně. Stejně, jako zveřejnění skutečného důvodu například aktuálně každodenních útoků na ženy na ulicích francouzských měst nebo včerejšího útoku před bývalým sídlem Charlie Hebdo.

Sice je chvályhodné, že se občas i někdo z mainstreamu uvolí otisknout článek, v němž upozorní na zásadní problém zatím jen části Evropy, ale vše je nakonec v rámci politické korektnosti zcela “zazděno” tím, že se neuvede, co či kdo za útoky stojí. (Ne)vážení “novináři”, pokud budete psát o tom, jak například někomu uletěla střecha, tak nenapíšete, že za to může dejme tomu orkán? Nebo budete psát o tom, jak došlo k úmrtí chodce na silnici, ale nenapíšete, že byl sražen autem, resp. řidičem auta?

Ono je to asi jako při teroristických útocích, kdy neútočil muslimský terorista, ale zásadně útočilo auto, dodávka, kamion. Případně třeba napíšete, že útočil terorista s nožem, mečem, mačetou (atd…), ale opět slovo “muslim” nebo “islám” ani nezmíníte.

Víte, kvůli komu jsou každodenně dívky ve Francii napadány? Víte, kvůli komu dochází denně například ve Švédsku k bombovým a granátovým útokům či třeba ke znásilněním? Ano, také švédská mainstreamová média to tají. Stejně, jako tají původce útoků média napříč EU, tedy útočí-li MUSLIM. 

V dnešním článku se poměrně podrobně rozepisujete o tom, jak “mladíci” ve Francii stále častěji útočí na ženy, ale nezmíníte PROČ je na ně útočeno, co za tím stojí a kdo jsou oni “mladíci”. Pokud se o tom ovšem nebude hovořit, nic se nezmění, oni totiž útočí právě kvůli takovým, jako jste vy, kvůli politicky korektním “novinářům”, kteří napříč EU nedovedou nazvat viníka pravým jménem a ukázat na to, kdo za útoky může.

Je zajímavé, že to byl před časem mimo jiné  právě Seznam, resp. Novinky, kdo propagoval Šojdrovou s Klusem a jimi prosazovaný “dovoz vousatých syrských sirotků z Pákistánu a Afghánistánu”. Protože právě tito “nezletilci bez doprovodu” k nám podobné manýry přivážejí.

Popsat důsledek a neuvést pravou příčinu je jen ukázkou toho, jak dalece je  nejen náš manipulativní mainstream ve vleku politické korektnosti. Pokud jste schopni v případě, že někomu uletí střecha napsat, že se jednalo o důsledek počasí, resp. orkánu, u něhož popíšete i původ, rychlost a další detaily, proč totéž neuvádíte u pachatelů těchto činů? Proč se opět skrýváte za oním politicky korektním slovem “mladík”??

Ostatně, před pár dny jsem zde psala o vraždě mladého Francouze v lyonském metru. Toho ubodali dva muslimští vetřelci, což se také snažil mainstream velmi úzkostlivě utajit. U nás se o tom snad dokonce ani nepsalo. Stejně tak byla cenzurována informace o tom, jak byl nedávno pobodán ve Francii řidič autobusu, přičemž na následky zranění posléze zemřel. I tam se snažili vše utajit, ovšem informace o původu pachatelů nakonec unikly. Žádný div, že i tentokrát šlo o muslimy. Ovšem náš mainstream jel ve stále stejné “lajně” politické korektnosti, takže zprvu nezveřejnil ani křestní jména pachatelů a už vůbec ne jejich podobu.

Dívky ve Francii budou nadále obtěžovány, bity a znásilňovány a to stále častěji, až se nakonec začnou oblékat stále cudněji, jen aby měly klid. Až jednoho dne zjistí, že na sobě mají burku. A nejen tam, postupně se to rozšíří po celé Evropě. A to díky většině Evropanů, kteří islám nepovažují za hrozbu. Za tu hrozbu jej ovšem nepovažují jen díky politické korektnosti, projevované dnes a denně především v mainstreamových médiích.

Chápu, že můžete namítnout, že vaše zdroje to neuvádí. Jenže komu jinému, než muslimům, vadí evropský styl oblékání žen? A to, že jsou podobné útoky právě ve Štrasburku na vzestupu není nic podivného, což dokazuje rychle rostoucí muslimská komunita – cituji z poněkud odvážnějšího zdroje:

“Vzhledem ke své geografické poloze a postavení evropského hlavního města je Štrasburk obzvláště atraktivní a tok migrantů je trvalý a na vzestupu, přičemž v roce 2019 to znamenalo zvýšení jejich počtu o více než 11 procent ve srovnání s předchozím rokem. Žádosti o azyl ve Štrasburku se mezitím za čtyři roky zdvojnásobily. Od 1 800 žadatelů v prefektuře Štrasburk v roce 2014 a 3 000 v roce 2016 po 4 000 v roce 2018.”

Mainstreamoví pisálkové, už chápete, kdo za útoky stojí???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 487 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)