Uprchlíci-Vítejte-850x550
15.7.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Neoliberálové nabírají na síle … čím to je?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Samozřejmě mám na mysli nejen poslední polské prezidentské volby, jejichž výsledek nám jasně ukázal, že příští volby již liberálové nejspíš vyhrají. Probruselští neoliberálové, podporovatelé na jedné straně LGBT a genderové ideologie a na druhé straně multikulturalismu a islamizace, tedy volební sílou narůstají téměř všude, všimněte si, že třeba i v Německu zaznamenávají nebývalý nárůst strany Zelených a to i přesto, že právě ta jim zařídí mnohem rychlejší přechod na chalífát. Děje se tak v mnoha zemích Evropy a jen velmi výjimečně vidíme, že by se vše obracelo opačným směrem. Co za tím stojí?

Bezesporu je tím hlavním důvodem současné školství a mediální propaganda, kdy média “té jediné pravdy” jsou takřka výhradně v rukou neoliberálů. Ti ovšem se skutečným liberalismem nemají nic společného, neboť jejich zálibou je nejen cenzura jiných, než jediných povolených názorů, ale dnes je již zcela běžné občany za názory stíhat. Ostatně, zatímco u nás zatím padají jen podmínky, na západě už jsou za prezentaci jiného názoru časté tresty nepodmíněné.

Tedy jiné, než oficiálně proklamované názory, jsou nejen utlačovány do pozadí, ale jsou zároveň dehonestovány  a perzekuovány. To ovšem nestačí, už roky je zde snaha indoktrinovat především mladou generaci, takže každým rokem dorostou noví voliči právě neoliberálům. Na školách – především pak středních – probíhá nekončící propaganda, která má za úkol mladým prvovoličům ty správné názory vhodně podsunout.

Škola sama o sobě by na to nestačila, zapojí se tedy i média, ale především pak různí youtubeři, přičemž někteří z nich mají až milion shlédnutí, mají tak neskutečně velký záběr. Pak se nelze divit, že mladí, kteří se jinak o politiku ani zbla nezajímají, jdou dle pokynů k volbám (o to už se postará škola) a hodí to – jak jinak – přesně těm, koho jim propaganda podsune. Nyní jsou to právě Piráti. Nic na tom, že se jedná o nejmainstreamovéjší stranu, mladým se to patřičně podá – drogy jsou přece tak cool – a ti ani netuší, komu ten hlas vlastně hodili.

Takto to samozřejmě funguje napříč Evropou. Všude vládnou navíc strany, které indoktrinaci mladých na školách po celou dobu podporují, inkluze pak zajistí horší vzdělanost a lepší manipulovatelnost mládeže. Právě Polsko, ale i my, šlapeme v tomto směru úplně stejnou cestou, jakou šlo už dřív třeba Švédsko. I tam si zprvu volili ty, kdo nechali mládež indoktrinovat multikulturní propagandou a tak si vyráběli voliče pro “ultraliberály”.

Už tedy chápete důvod, proč třeba ministerstvo školství je jedno z těch, které jsou pod vlivem Aspen institutu, řízeného US Deep statem? To, že je ministrem právě jeho člen Plaga, není zcela jistě náhoda. Už chápete, proč se i nyní, když se země zadlužuje víc, než je nutné, bohatě vykrmují politické neziskovky? Tak to je i jinde a současné vlády většinou ví, že další generace už budou volit “neoliberály”. Tedy Zelené, Piráty, socany.

To je i hlavní důvod, proč vyhrál v Polsku Duda jen “o chlup” a proč už příště vyhraje liberál stejně, jako u nás. Prezidentské volby 2023 u nás budou ve stejném znamení, neboť za 5 let máte “odrostlých” spoustu nových voličů pro takového Drahoše 2. Nebo třeba Mirku, zlodějku rohlíků. Prostě pro toho, koho jim “jejich” youtuber, podporovaný ČT a jinými propagandisty, včas a vhodnou formou doporučí.

Stejně pak u nás dopadnou parlamentní volby 2025, kdy už s převahou vyhrají strany, podporující nejen 4. říši, ale také likvidaci národních států a národů, euro a samozřejmě invazi spojenou s islamizací – tedy multikulturalismus. Švédská cesta pak bude realizována bez překážek. To by ovšem nešlo, kdyby se už nyní pro tyto likvidátory Evropy neumetala cestička a záměrně nevyráběli noví voliči.

To nám tedy ukázaly poslední polské prezidentské volby, kdy jen o vlásek vyhrál konzervativní kandidát. V našem regionu to bylo možná už naposledy…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 15 511,00 Kč
Vybráno 44.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 675 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.