migrantibosna-850x550
11.3.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Němci nabírají další “vousaté sirotky bez doprovodu”

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Německo a některé další země se rozhodly přijmout “nezletilce bez doprovodu”, kteří jsou momentálně v řeckých táborech nebo na hranicích. Na titulním obrázku se můžete názorně podívat na “nezletilé sirotky”, školáky, které Německo přijalo už dříve. S provedením kostních testů se samozřejmě Němci většinou nenamáhají, nespáchá-li tedy onen migrant – “sirotek” vraždu. Jinak by to přece byla diskriminace.

Nyní tedy pokračuje Německo a další země v trendu, kdy nabírají “nezletilce” bez dokladů, kteří jsou nezletilci samozřejmě jen na základě jejich vlastního tvrzení. Navíc, umíte si představit, jak by malé dítě – zcela bez doprovodu – došlo třeba ze Sýrie nebo Afghánistánu do Řecka? Je snad jasné, kdo asi ti “sirotci bez doprovodu” či “nezletilci” jsou.

Na jednoho takového vybraného šestnáctiletého “sirotka”, který prý nyní strádá na hranicích Řecka, se můžete podívat třeba zde:

Jako fakt někdo věří, že tomuto Afghánci je 16 let???

Globalistická koalice Merkelové se rozhodla přijmout 1500 těchto takzvaných „nezletilých bez doprovodu“ a „uprchlických dětí“, přestože se proti plánu staví drtivá většina Němců.  Podle posledních průzkumů upřednostňuje rozhodnutí jen 39,3 procenta, zatímco proti je 50,8 procenta. Při rozdělení podle stran jsou průzkumy ještě razantnější, přes 71 procent příznivců Merkelové CDU je proti této myšlence. Proti nápadu se staví přes 75 procent voličů FDP, přičemž s rozhodnutím nesouhlasí i více než 95 procent příznivců AfD. Příznivě na něj pohlížejí jen příznivci Strany zelených, levice a sociálních demokratů s více než 68, 56, respektive 58 procenty.

Ani se nedivím, že je tak velký odpor proti “sirotkům”. Studie, provedená ústavem soudního lékařství v Münsteru, totiž před časem odhalila, že téměř polovina migrantů, kteří tvrdí, že jsou mladší osmnácti let, jsou dospělí. Jménem soudů a úřadů sociální péče o mládež vyšetřovali soudní lékaři z Münsteru věk téměř 600 takzvaných „nezletilých uprchlíků bez doprovodu“, o jejichž věku byly pochybnosti. To, co vědci zjistili, bylo šokující. Ze 600 „nezletilých bez doprovodu“, které lékaři soudně vyšetřili, bylo 40 procent  dospělých. Většina těchto mužů pocházela z Afghánistánu, Eritreje, Alžírska a Guineje. Čtyřicetiprocentní údaj je navíc značně podhodnocený. Pokud se totiž po forenzní analýze objevily pochybnosti o věku migranta, vědci je zařadili mezi nezletilé. Ve zbývajících 60%, zařazených mezi nezletilé, tedy mohlo být mnoho zletilých (cca 18-23 let). Mezi nezletilé byli zařazeni jen proto, že jejich zletilost nešla zcela nezpochybnitelně dokázat.

Takzvaní „nezletilí uprchlíci bez doprovodu“ dostávají v Německu zvláštní zacházení. Mají větší finanční a sociální podporu a nemusí bydlet ve společných ubytovnách (často jsou přidělováni německým rodinám, kde mají svůj vlastní pokoj). Německá asociace měst a obcí odhadla, že náklady na péči o „nezletilé osoby bez doprovodu“ činí přibližně pět tisíc eur měsíčně. Lékaři v Německu nejsou první v Evropě, kteří odhalili znepokojivou pravdu, že velká procenta tzv. nezletilých migrantů lžou o svém věku, aby se jim dostalo zvláštních výhod.

Vloni bylo zjištěno, že 90 procent marockých migrantů, kteří v posledních letech přišli do Švédska s tvrzením, že jsou „nezletilí“, jsou dospělí. Švédský zubař má zničenou kariéru poté, co veřejnosti prozradil, že 80 procent migrantů – „dětských“ pacientů, které ve své praxi vídá, jsou dospělí. Vloni byly také nově zveřejněné statistiky ve Francii, které odhalily, že francouzští daňoví poplatníci ročně utrácejí za takzvané „nezletilé migranty“ nejméně dvě miliardy eur.

Podobné “nezletilé sirotky z Afghánistánu”, kteří tvrdí, že jsou nezletilí, ale kostní test dokázal, že jim je kolem 27-30 let, u nás nyní hájí Rozumkova podvratná neziskovka OPU. Jedná se o pět migrantů, nedávno zachycených ve východních Čechách. Nyní se soudí proti verdiktu, který zcela jasně říká, že jsou plnoletí a tedy by měli být deportováni. Na jejich obranu a proti vlastnímu státu pak stojí právě Rozumkova neziskovka.

Neměla by být pomoc při falšování identity trestná? Jak je možné, že podvratné neziskovky, které napomáhají trestnému činu, dostávají na svoji činnost od státu velmi štědré dotace??? A jak je možné, že si (nejen) Němci stále dokola volí politiky, kteří jednají proti jejich vůli?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Ladislav Konopka 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 399,00 Kč
Vybráno 58.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 698 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)