ISLAMEU
17.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Muslimové si přebírají Evropu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V roce 2015, tedy ve stejném roce, kdy začala invaze muslimů do Evropy, došlo ke dvěma zásadním slovním výzvám, které muslimy podnítily atakovat hromadně Evropu.

Jednak došlo k dobře známému pozvání Angely Merkelové, jejíž “my to zvládneme” zná asi každý Evropan. A v téže dob zároveň jeden z nejvyšších imámů vyzval své soukmenovce k obsazení Evropy. Myslím, že jednoho dne se bude právě rok 2015 počítat coby počátek existence budoucího evropského chalífátu.

Nejhorší na tom všem je skutečnost, že islamizaci vychází vstříc i sami Evropané. V celé Evropě není jediná vláda, která by měla v programu potlačení či dokonce zákaz islámu, spíš naopak, islámu se vychází všemožně vstříc.

Pak není divu, že se všude po Evropě muslimové chovají stále více sebevědoměji. Oni si mnohem lépe, než většina zaslepených Evropanů uvědomují, kam tento kontinent spěje.

Nejinak je tomu ve Velké Británii, která se sice vymanila z okovů 4. říše, nicméně i díky své koloniální politice je velmi slušně islamizovaná. Pak není divu, že zasedání městské rady v britském městě Luton bylo zahájeno vzýváním Alláha. Vždyť jak známo, mnoho měst – včetně Londýna – tam má již muslimského starostu a logicky mnohdy i celé zastupitelstvo. A kdo není muslim, jistě se podřídí.

Všimněte si, že na jednání je přítomno mnoho etnických Britů, kteří zcela jistě tomu, co tento vyznavač Alláha vykřikuje, nerozumí. Podle popisky u videa mělo toto halekání trvat 4 minuty z celkem půlhodinového jednání. Je pravděpodobné, že podobné praktiky nejsou i v jiných městech ničím výjimečným.

V mnoha západoevropských zemích se již konají veřejné hromadné pouliční modlitby, imámové křičí několikrát denně z nahrávek z minaretu a očividně je to většině lidí úplně jedno.

Velká Británie si nese důsledky nejen vstřícné promigrační politiky, ale také důsledky dlouholeté kolonizace mimo jiné i muslimských zemí. V Evropě je ale spousta zemí, které nikdy muslimské kolonie neměly a přesto se islamizují úplně stejně. Ať je to sousední Rakousko, kde již došel počet muslimů na magických 10%, které jsou známkou nezvratné islamizace nebo třeba Švédsko, které je na tom velmi podobně.

My na tom nejsme lépe, za vše hovoří setrvale rostoucí počet v ČR trvale žijících muslimů, nových mešit, modliteben, halal výrobků i kebabáren, které už najdete i v menších obcích.

Nedávno jsem v nějaké diskuzi pod článkem o islamizaci některé z evropských zemí četla diskuzní příspěvek, který zněl asi takto: “Proč se někdo věnuje takovým nesmyslům, islám není důležitý, není třeba se podobnými nesmysly  zaobírat, existuje mnoho důležitějších témat”. Právě díky podobně smýšlejícím lidem se islamizovala západní Evropa a právě díky podobnému, bohužel, většinovému smýšlení, se nejspíš islamizujeme jednou i my.

Výzva imáma z roku 2015 byla muslimy hromadně vyslyšena a v současné době probíhá naplnění této výzvy k převzetí Evropy. A ten, kdo to nechápe, sám islamizaci aktivně napomáhá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 473 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.