ISLAMEU
17.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Muslimové si přebírají Evropu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V roce 2015, tedy ve stejném roce, kdy začala invaze muslimů do Evropy, došlo ke dvěma zásadním slovním výzvám, které muslimy podnítily atakovat hromadně Evropu.

Jednak došlo k dobře známému pozvání Angely Merkelové, jejíž “my to zvládneme” zná asi každý Evropan. A v téže dob zároveň jeden z nejvyšších imámů vyzval své soukmenovce k obsazení Evropy. Myslím, že jednoho dne se bude právě rok 2015 počítat coby počátek existence budoucího evropského chalífátu.

Nejhorší na tom všem je skutečnost, že islamizaci vychází vstříc i sami Evropané. V celé Evropě není jediná vláda, která by měla v programu potlačení či dokonce zákaz islámu, spíš naopak, islámu se vychází všemožně vstříc.

Pak není divu, že se všude po Evropě muslimové chovají stále více sebevědoměji. Oni si mnohem lépe, než většina zaslepených Evropanů uvědomují, kam tento kontinent spěje.

Nejinak je tomu ve Velké Británii, která se sice vymanila z okovů 4. říše, nicméně i díky své koloniální politice je velmi slušně islamizovaná. Pak není divu, že zasedání městské rady v britském městě Luton bylo zahájeno vzýváním Alláha. Vždyť jak známo, mnoho měst – včetně Londýna – tam má již muslimského starostu a logicky mnohdy i celé zastupitelstvo. A kdo není muslim, jistě se podřídí.

Všimněte si, že na jednání je přítomno mnoho etnických Britů, kteří zcela jistě tomu, co tento vyznavač Alláha vykřikuje, nerozumí. Podle popisky u videa mělo toto halekání trvat 4 minuty z celkem půlhodinového jednání. Je pravděpodobné, že podobné praktiky nejsou i v jiných městech ničím výjimečným.

V mnoha západoevropských zemích se již konají veřejné hromadné pouliční modlitby, imámové křičí několikrát denně z nahrávek z minaretu a očividně je to většině lidí úplně jedno.

Velká Británie si nese důsledky nejen vstřícné promigrační politiky, ale také důsledky dlouholeté kolonizace mimo jiné i muslimských zemí. V Evropě je ale spousta zemí, které nikdy muslimské kolonie neměly a přesto se islamizují úplně stejně. Ať je to sousední Rakousko, kde již došel počet muslimů na magických 10%, které jsou známkou nezvratné islamizace nebo třeba Švédsko, které je na tom velmi podobně.

My na tom nejsme lépe, za vše hovoří setrvale rostoucí počet v ČR trvale žijících muslimů, nových mešit, modliteben, halal výrobků i kebabáren, které už najdete i v menších obcích.

Nedávno jsem v nějaké diskuzi pod článkem o islamizaci některé z evropských zemí četla diskuzní příspěvek, který zněl asi takto: “Proč se někdo věnuje takovým nesmyslům, islám není důležitý, není třeba se podobnými nesmysly  zaobírat, existuje mnoho důležitějších témat”. Právě díky podobně smýšlejícím lidem se islamizovala západní Evropa a právě díky podobnému, bohužel, většinovému smýšlení, se nejspíš islamizujeme jednou i my.

Výzva imáma z roku 2015 byla muslimy hromadně vyslyšena a v současné době probíhá naplnění této výzvy k převzetí Evropy. A ten, kdo to nechápe, sám islamizaci aktivně napomáhá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 518 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)