slimak_sestra-21-850x550
28.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Muslim se svými třemi kamarády znásilnil a uškrtil svoji desetiletou sestru

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V Indii už dlouhodobě řeší značné problémy s tamní muslimskou komunitou. Je to totiž právě tato komunita, která se tam podílí notnou měrou nejen na různých teroristických útocích, ale také na násilných trestných činech vůči jednotlivcům, včetně znásilňování dětí. Také proto před časem indická vláda rozhodla, že již nebude přijímat muslimské migranty, další deportuje a celkově hodlá práva muslimů v zemi omezit tak, aby neměli zájem v Indii nadále pobývat.

Hrůzný případ se stal v Manoharpuru-Jaipur, Rajasthanu, kde byl zadržen dvacetiletý Zeeshan Ali místní policií za to, že spolu s dalšími třemi přáteli znásilnil svou desetiletou sestru a posléze ji zavraždil. 18. května se vydal otec pohřešované dívky na policejní stanici v Manoharpuru-Jaipur, aby nahlásil zmizení své desetileté dcery, která se pohřešovala od 16 hodin předchozího dne. Mentálně postižené dítě, které se samo  o sebe nedokáže postarat, prý náhle zmizelo z domova.

Poté byly nasazeny stovky policistů, kteří provedli pátrací akci  v nedalekém okolí. Pátrání pokračovalo tři dny, poté bylo mrtvé tělo dítěte 21. května nalezeno v již rozloženém stavu v jedné z odlehlých lesních oblastí Kumbhavas. Tělo bylo posláno na pitvu kde bylo zjištěno, že byla znásilněna a posléze uškrcena.

Po rozsáhlém vyšetřování policie obvinila staršího bratra zavražděného dítěte  Zeeshana Aliho za zosnování znásilnění a vraždy své sestry. Zeeshan přemluvil sestru, aby ho doprovodila do odlehlé kopcovité oblasti. Na “výlet” přizval také své tři další muslimské přátele Shajida Aliho (19), Amjada Aliho (19) a Wajida Aliho (20).

Všichni poté střídavě holčičku znásilnili a jakmile si “užili”, tak ji uškrtili. Poté jí svlékli šaty a boty a jejího těla se zbavili. Mrtvolu vhodili do řeky, která protékala kolem. Policii byla rodina od začátku podezřelá, neboť její členové při výslechu nikdy neposkytovali úředníkům žádné přímé odpovědi a často si protiřečili. Zpočátku se obviněný Zeeshan Ali a jeho přátelé snažili policisty uvést v omyl a zmařit jejich vyšetřování tím, že předstírali, že jim pomáhají při hledání zavražděné dívky. Jejich lži však odhalily záběry kamer a záznam hovorů z mobilních telefonů, který jasně prokázal, že jsou skutečnými viníky tohoto ohavného zločinu.

Možná si někdo říkáte, proč upozorňuji na tato zvěrstva, která se aktuálně dějí v Indii. Podobné případy tam totiž rozhodně nejsou ničím ojedinělým. Jenže právě proto se Indie rozhodla další muslimy nepřijímat a ty stávající postupně deportuje. Je pravděpodobné, že podobně, jako mnozí sousední Pákistánci, se pak vydají do Evropy, která je – na rozdíl od Indie – nadále k muslimům velmi vstřícná.

Stále více zemí pochopilo, že je omezení muslimské migrace či potlačení praktikování nenávistné islámské ideologie nutností, nechcete-li, aby vás muslimové ve vlastní zemi jednou přečíslili. O tom by jistě mohli mnohé povědět třeba Libanonci, kteří takto svoji zemi odevzdali poměrně nedávno. Bohužel, většina Evropanů důsledky pokračující invaze zatím nechápe a nakonec tedy bude skutečně náš kontinent tím posledním, který zůstane této invazi plně otevřený.

To skutečně chceme, aby zde byla podobná zvěrstva pravidlem podobně, jako je tomu v muslimských zemích či tam, kde si nechali muslimy “přerůst přes hlavu”?  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 711 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.