ahmedwilma1-850x550
20.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Muslim, který rozporcoval svoji švédskou přítelkyni, měl být deportován, ale nakonec dostal azyl i občanství

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávno jsem zde informovala o otřesném případu Kurda z Iráku, který zabil a rozporcoval svoji sedmnáctiletou švédskou přítelkyni Wilmu. Připomínám, že byly nejprve nalezeny různé části jejího těla, plně identifikována však byla až poté, kdy našli její hlavu v kufru ve vetřelcově bytě. Podle výpovědi lidí, kteří oba znali, ji měl již v minulosti bít a vyhrožovat jí, že ji rozseká na kousky.

Nyní vyplouvají na povrch další informace, které ukazují šílenou migrační politiku Švédska v plné nahotě. Tishko Ahmed, který – jak se zjistilo – přišel do Švédska spolu se svým otcem, měl být původně i s otcem také deportován. V listopadu 2006 jeho otec požádal o povolení k trvalému pobytu pro oba dva, to však bylo následující rok odmítnuto s odůvodněním, že v tehdejší kurdské oblasti severního Iráku nedošlo k žádným ozbrojeným konfliktům. Otec se proti rozhodnutí odvolal u okresního soudu v Göteborgu, ale žádost byla v květnu 2008 opět zamítnuta. Písemné rozhodnutí soudu bylo jasné:  otec a jeho syn neměli být vzhledem k politické situaci v severním Iráku považováni za uprchlíky a měli být obratem deportováni.

Jak se dnes třiadvacetiletému Ahmedovi a jeho otci podařilo v Iráku zůstat v minulosti, zůstává záhadou. Tishko Ahmed, kterému bylo v té době 16 let, v srpnu 2013 znovu požádal o povolení k pobytu, které mu bylo uděleno o čtyři měsíce později. Podezřelý pak v červnu 2014 požádal o švédské občanství, které mu bylo uděleno v listopadu téhož roku. Nedávné zprávy také naznačují, že Ahmed, který je muslimem, se pokusil Wilmu donutit konvertovat k islámu, a to navzdory tomu, že na žádosti o povolení k pobytu tvrdil, že se „přizpůsobil švédské společnosti.”  Svědci, kteří pár znali potvrzují, že Wilmu týral a ponižoval.

K tomu jen pár zamyšlení. Pomineme-li šílenou azylovou a migrační politiku Švédska, které je neschopno deportovat nelegální a k deportaci určené vetřelce a nakonec je schopno jim dát nejen povolení k pobytu, ale i občanství, pak by mne zajímalo, co jsou zač rodiče zavražděné a na kousky rozporcované Wilmy. V předchozích článcích se psalo o matce, je tedy otázka, zda měla nějakého otce, který by se o ni aktivně staral. Na druhou stranu matka vztah své dcery s násilným muslimem podle všeho podporovala.

A co víc! Wilma začala se svým vrahem chodit, když jí bylo pouhých 15 let a to s vědomím matky! Tehdy ještě skutečně nejspíš nebyla sama schopna vyhodnotit případné následky svého vztahu. Připomíná mi to i případ dánské miss, která se v sedmnácti provdala za Pákistánce, konvertovala k islámu, svému tyranovi porodila několik dětí a postupně se manželem nechala utýrat až k smrti.

Copak na to západoevropské feministky? Feministky, které jsou většinou zároveň podporovatelkami invaze i multikulturalismu? Nejsou právě tyto případy zářnou ukázkou škodlivosti multikulturní propagandy, která je dnes nejen součástí školství již od jeslí, ale mladé doprovází i ve filmech, seriálech, reklamách, videoklipech a na internetu? Pokud by měly obě uvedené a mnoho dalších muslimy zabitých dívek jinou výchovu, nejspíš by ještě žily.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 600,00 Kč
Vybráno 7.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 066 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.