5010444_mohamed-prorok-islam-v3
7.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Mohamedáni zvyšují svoje požadavky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O tom, že se Evropa mílovými kroky islamizuje, už ví každý, kdo není k současnému dění úplně slepý. Požadavky muslimů se ve všech zemích, kde je alespoň malá islámská komunita, stupňují.

V současné době už proto mají modlitebny po celé Evropě ve většině veřejných budov, od letišť, přes úřady, lázeňské budovy, obchodní centra a další exponovaná místa. Samozřejmě najdete modlitebny i u nás a to nejen na letišti, ale i v dalších veřejných budovách.

U našich sousedů v Rakousku nyní přišla tamní muslimská obec s požadavkem výrazného rozšíření stávající modlitebny v areálu vídeňského letiště. To se samozřejmě nelíbí politikům FPÖ, kteří to považují za další ústupky islámu a zároveň kroky k prohloubení islamizace. Nicméně, Vídeň je na tom podobně, jako třeba u nás Praha. Ovládají ji sluníčkáři od Zelených a sociálních demokratů, takže  je předem jasné, že větší modlitebny se vídeňské letiště dočká.

Tímto chci jen poukázat na fakt, že v momentě, kdy je muslimská komunita v dané zemi na určitém procentu, dochází k dalšímu, masivnějšímu zvyšování jejich požadavků. A právě v sousedním Rakousku už dosáhl počet muslimů z celkové populace kolem 10%, což je ona magická hranice, která značí nezvratnou islamizaci. A třeba právě ve straně Zelených, která spoluvládne Vídni, se muslimové nachází. Ostatně, tato strana i její různé klony (jako třeba naši Piráti) zcela nepokrytě podporuje jak migraci, tak islamizaci. Zatím jsem sice stále nepochopila, jak se právě toto slučuje s jejich současnou podporou LGBT, ale tak snad to chápou alespoň voliči těchto stran. I když osobně o tom dosti pochybuji.

Je třeba si uvědomit, že i v tom Rakousku nějakou dobu trvalo, než došel počet muslimů k oněm deseti procentům, která většinou znamenají, že je islamizace nezvratná a muslimové si začínají vznášet stále vyšší požadavky.

Bohužel, zatím v žádné zemi Evropy není taková vláda, která by se islámu reálně bránila nebo to měla v programu. Naopak, Evropané sami přichází islamizaci vstříc tím, že soustavně volí strany, které problematiku islamizace bagatelizují nebo dokonce islamizaci podporují, jako aktuálně třeba i naše vláda.

Ustupování islámu, třeba právě rozšiřováním prostoru, který si mohou obsazovat pro praktikování své nenávistné ideologie, je cestou do pekel. Nyní je toto město, symbol odporu islamizace, odevzdáváno muslimům, kterým se v roce 1683 na několik století ubránilo.

Myslíte, že když bude islamizováno Rakousko a posléze i Německo, nám se to vyhne? Myslíte, že třeba jen před 20 lety by kteréhokoli Rakušana napadlo, že jejich země dospěje až tak daleko, že se bude zcela dobrovolně muslimům odevzdávat?

Věřte, že islamizaci se nevyhneme ani my. Jedinou možností, jak se jí vyhnout by bylo, kdyby většina národa pochopila, že právě tato hrozba je pro nás momentálně tou nejzásadnější. Pokud to ta většina velmi rychle nepochopí, budeme brzy Rakousko, které už je zcela ztraceno, následovat.

A na závěr jen skromný dotaz. Co myslíte, že by se stalo, kdyby třeba katolická církev požádala Saudskou Arábii o zřízení křesťanské modlitebny v areálu letiště v Rijádu???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 803 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.