5010444_mohamed-prorok-islam-v3
7.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Mohamedáni zvyšují svoje požadavky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O tom, že se Evropa mílovými kroky islamizuje, už ví každý, kdo není k současnému dění úplně slepý. Požadavky muslimů se ve všech zemích, kde je alespoň malá islámská komunita, stupňují.

V současné době už proto mají modlitebny po celé Evropě ve většině veřejných budov, od letišť, přes úřady, lázeňské budovy, obchodní centra a další exponovaná místa. Samozřejmě najdete modlitebny i u nás a to nejen na letišti, ale i v dalších veřejných budovách.

U našich sousedů v Rakousku nyní přišla tamní muslimská obec s požadavkem výrazného rozšíření stávající modlitebny v areálu vídeňského letiště. To se samozřejmě nelíbí politikům FPÖ, kteří to považují za další ústupky islámu a zároveň kroky k prohloubení islamizace. Nicméně, Vídeň je na tom podobně, jako třeba u nás Praha. Ovládají ji sluníčkáři od Zelených a sociálních demokratů, takže  je předem jasné, že větší modlitebny se vídeňské letiště dočká.

Tímto chci jen poukázat na fakt, že v momentě, kdy je muslimská komunita v dané zemi na určitém procentu, dochází k dalšímu, masivnějšímu zvyšování jejich požadavků. A právě v sousedním Rakousku už dosáhl počet muslimů z celkové populace kolem 10%, což je ona magická hranice, která značí nezvratnou islamizaci. A třeba právě ve straně Zelených, která spoluvládne Vídni, se muslimové nachází. Ostatně, tato strana i její různé klony (jako třeba naši Piráti) zcela nepokrytě podporuje jak migraci, tak islamizaci. Zatím jsem sice stále nepochopila, jak se právě toto slučuje s jejich současnou podporou LGBT, ale tak snad to chápou alespoň voliči těchto stran. I když osobně o tom dosti pochybuji.

Je třeba si uvědomit, že i v tom Rakousku nějakou dobu trvalo, než došel počet muslimů k oněm deseti procentům, která většinou znamenají, že je islamizace nezvratná a muslimové si začínají vznášet stále vyšší požadavky.

Bohužel, zatím v žádné zemi Evropy není taková vláda, která by se islámu reálně bránila nebo to měla v programu. Naopak, Evropané sami přichází islamizaci vstříc tím, že soustavně volí strany, které problematiku islamizace bagatelizují nebo dokonce islamizaci podporují, jako aktuálně třeba i naše vláda.

Ustupování islámu, třeba právě rozšiřováním prostoru, který si mohou obsazovat pro praktikování své nenávistné ideologie, je cestou do pekel. Nyní je toto město, symbol odporu islamizace, odevzdáváno muslimům, kterým se v roce 1683 na několik století ubránilo.

Myslíte, že když bude islamizováno Rakousko a posléze i Německo, nám se to vyhne? Myslíte, že třeba jen před 20 lety by kteréhokoli Rakušana napadlo, že jejich země dospěje až tak daleko, že se bude zcela dobrovolně muslimům odevzdávat?

Věřte, že islamizaci se nevyhneme ani my. Jedinou možností, jak se jí vyhnout by bylo, kdyby většina národa pochopila, že právě tato hrozba je pro nás momentálně tou nejzásadnější. Pokud to ta většina velmi rychle nepochopí, budeme brzy Rakousko, které už je zcela ztraceno, následovat.

A na závěr jen skromný dotaz. Co myslíte, že by se stalo, kdyby třeba katolická církev požádala Saudskou Arábii o zřízení křesťanské modlitebny v areálu letiště v Rijádu???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 852 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.