samer_shehadeh
10.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Kupujete si kebab? Pak jste přispěli na Al Kajdu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Městský soud v Praze začal projednávat kauzu pražského imáma Samera Shehadeha, který byl obviněn z podpory a financování terorismu. Jak se dalo čekat, tak Shehadeh byl na podporu teroristické organizace An Nusra pyšný a stojí si za ní. Tato teroristická organizace, která vznikla z tzv. “umírněné opozice” proti Asadovi je jakousi pobočkou známější Al Kajdy. Prostředky na podporu této teroristické organizace získával pražský imám od svých souvěrců z ČR. Nevěřím tomu, že si nebyli vědomi toho, na jaký účel peníze dávají, ostatně džihád je posláním každého správného muslima.

Tedy všichni, kdo jakkoli podpořili podnikání muslimů u nás, což jsou nejčastěji kebabárny, sami přispěli na tuto teroristickou organizaci. Dobrou chuť!

Zároveň s tímto již u nás narozeným Palestincem, který dlouhodobě hovoří o nutnosti podrobit nás, bezvěrce právu šaría,  byl obviněn jeho bratr Omar a s nimi i konvertitka Kristýna Houdková, alias Fátima. Zde bych se ráda pozastavila nad tím, že tato konvertitka je typickým příkladem úspěšného džihádu – konverze je totiž jeho hlavní součástí, zejména pak u žen, které pak rodí svým muslimským mužům děti – tedy samozřejmě další muslimy.  Jak známo, tak konverze k islámu není v Evropě u submisivních typů žen nic neobvyklého, velmi lehce lze  na stranu islámu získat i ženy, o které by si žádný Evropan takříkajíc “kolo neopřel”.  Ona nakonec i nějaká velmi těžkotonážní hrošice je zejména pro muslimy přicházející z Afriky, ale třeba i Afghánistánu či jiných muslimských zemí, kde jsou ženy drženy pod burkou a pečlivě hlídány,  velmi přitažlivá. Není divu, po zkušenostech mnoha muslimů s kozami a oslicemi je třeba i taková žena typu Šabatové krasavicí.

Ale vraťme se ke kauze. Do Sýrie vyrazila nejen Houdková alias Fátima a Shehadehův bratr Omar, ale ještě další pravověrný muslim. Peníze, vybrané od souvěrců z celé ČR, byly využity právě především na nákup zbraní pro tyto budoucí vojáky Al Kajdy. Co mne zaujalo zejména byl motiv – prý bojují v Sýrii proto, aby tam bylo nastoleno právo šaría, vadí jim tedy sekulární stát.

Uvědomuje si někdo, že totéž by chtěli i u nás? Uvědomuje si vůbec někdo, že všichni pravověrní muslimové mají jediný společný cíl – nastolení šaríi napříč celou planetou? Právě to, že Shehadeh zcela nepokrytě jejich záměr přiznal, zcela jasně ukazuje, oč muslimům v celé Evropě jde – islamizovat náš kontinent.

Nutno dodat, že mladší Shehadehův bratr prošel islamistickým výcvikem a Houdková jela do Sýrie coby džihádistická nevěsta, o třetím členovi džihádistické výpravy se média detailněji nezmiňují. Předpokládám, že půjde o dalšího člena pražské muslimské obce a pravděpodobně prošel v Sýrii stejným výcvikem, jako Shehadehův bratr Omar.

Právě tato partička muslimů, z nichž právě Shehadeh byl hostem v jednom rozhlasovém pořadu coby příklad zcela integrovaného muslima, je ukázkou toho, že je hrozbou JAKÝKOLI MUSLIM. Tedy nejen ten, který přichází z muslimské země, ale i ten, který se už v Evropě – a dokonce i v naší ateistické a plně sekularizované zemi – narodil.

Právě Shehadeh patří k potomkům těch muslimů, kteří k nám přicházeli v 70. a 80. letech za studii, o nichž jsem se zmiňovala ve svém článku o brněnské mešitě. Právě muslimové z těch dob jsou základem islamizace u nás, jejich potomci zde narození pak nejsou žádnou zárukou toho, že plně sekularizovaná společnost zajišťuje plnou integraci. U muslimů to nelze, pak by to totiž nebyl správný muslim. Poté, co se jim v novém režimu povolila výstavba mešit a modliteben, se pak mohli o to lépe dezintegrovat a uzavřít mezi své soukmenovce. Navíc, v současné době dochází i k masovému slučování rodin (rodina u muslimů je často i nějaká ta stovka lidí) a nasunování přátel zdejších muslimů. Ti se sem stěhují pod záminkou podnikání.

Myslím, že Shehadeh je jen špička ledovce. Všichni si jistě vzpomenete na nedávné výzvy ze strany u nás žijícího ukrajinského muslima k tomu, aby se muslimové vyzbrojovali a je otázka, kolik dalších, jim podobných, u nás ještě je.

Tristní totiž je především ten fakt, že na Shehadehovu podvratnou činnost poukázaly cizí tajné služby, naši  čučkaři jsou totiž příliš zabraní hledáním čínských a ruských špionů, tak už jim jaksi nezbývá čas a asi ani vůle na to, sledovat i naši muslimskou obec. Lze tedy předpokládat, že podvratná činnost dalších muslimů by jim také unikla.

Podle všeho hrozí Shehadehovi za podporu terorismu až 15 let. To mi připadá velmi málo uvědomím-li si, že Shehadeh a jeho kumpáni přímo spolupracují na likvidaci sekulární společnosti, na džihádu, který zcela jistě nemá skončit v Sýrii. Budu tedy bedlivě sledovat průběh soudu a jsem zvědavá, kdy začnou vše směřovat k psychickým problémům. Ostatně, jako v nedávném případě znásilňujícího afrického dobytka. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 721,00 Kč
Vybráno 36.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 974 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.