komunistksc
7.5.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Komunistické šílenství v Česku

Sdílejte článek:

RUDOLF KAVAN

Převzetí moci komunisty dnes nehrozí. Ale myšlení mnoha Čechů je zdeformované 70 lety komunistické indoktrinace. V hlavě se jim znovu a znovu vybavují myšlenková schemata, která jim tam komunisté implantovali.

S hrůzou, úplnou hrůzou zírám na mentalitu mnoha dnešních Čechů. Když zjistí nějaký problém, tak místo aby ho řešili a snažili se odstranit konkrétní příčiny, tak z toho obvinují kapitalismus” a chtějí zpět do socialismu”. Jsou zcela indoktrinovaní komunistickou dichotomií kapitalismus – socialismus a nic jiného se jim do makovice nevleze. Představují si, že před 89. byl nějaký režim a ted je zase jiný režim”. Myslí si, že nějací oni”, kapitalisté, západ, Havel apod. slibovali blahobyt a slib nesplnili. Rozum nad tím zústává stat! Havel nic nesliboval1), pouze vyjadřoval svoje představy. Tady nejsou žádní oni. Jste tady jenom vy sami, případně vaši spoluobčané. Vy sami zodpovídáte za to, co se dnes děje! Když Václav Klaus ml. byl téměř lynčován zfanatizovaným davem, tak se ho nikdo nezastal. Místo toho pisálkové na webech vykládají o tom, jak za komunismu bylo lépe.

Tato mentalita je důsledkem 70 let bolševického vymývání mozků. Někteří si dokonce myslí (nevím, jestli vážně), že Gorbačov a Jelcin byli podplaceni západem, aby svou zemi rozprodali. Teprve Putinovi se podařilo (v jejich myslích) Sovětský Svaz obnovit. Někteří dokonce dští ohen a síru proti intervenci západu v carském imperiu po bolševické revoluci. Prý to byl útok na Rusko! Ve skutečnosti ta intervence Rusko bránila proti bolševikům. Je samozřejmě dobře, že se Rusové v roce 1990 komunismu zbavili. Hospodářský propad byl způsoben chybami nebo přechodem na tržní hospodářství. Dnes Rusko prosperuje lépe než za komunismu.

Někteří argumentují tím, že komunisti postavili jednu dálníci, zatimco Havlistický režim” nepostavil žádnou. Ale Německo bylo protkané dálnicemi už v 70. letech, i bez komunistů. Celý svět umí stavět mrakodrapy, železnice, rychlovlaky atd. i bez komunistů. Přiznám se, že nevím, proč Česi nedovedou bez komunistů postavit vůbec nic.

Toto je latentně komunistická mentalita přinejmenším části Čechů. Česko je dnes poslední baštou komunismu v Evropě. Dokonce i na Slovensku komunisti již vymizeli.

Je třeba si především uvědomit, co to marxismus je. Marxismus je pseudo-náboženská, fanatická, apokalyptická sekta. Podle marxismu spása lidstva nastane po strašlivém kataklysmatu – revoluci. Hlásají krutý, nemilosrdný, krvavý třídní boj”. Po tom krveprolití má jakýmsi zázrakem přijít zářívá éra nevídané hojnosti, blahobytu, štěstí a harmonie. Tedy věci se musí nejprve zhoršit než se zlepší. Na rozdíl od od ostatních náboženství, specifikum marxismu je v tom, že oni sami se snaží tu apokalypsu vyvolat. Je pošetilé domnívat se, že se jedná o nějakou vědeckou” teorii společnosti.

Samozřejmě za Husáka byl komunismus již vyčpělý; revoluční nadšení vyprchalo. Ale výše uvedené je podstatou marxismu, Karel Marx explicitně obhajoval terorismus. V Česku jsou komunisti dosud rozlezlí po všech webech a hlásají tam ty svoje potřeštěné teorie.

Další věc, kterou je třeba si uvědomit je, že marxismus byl ve svých počátcích protiruský. Dvě třetiny bolševických vůdců byli ne-Rusové. Dnešní pojetí je důsledkem 2. světove války. Západ nás zradil, Sovětský Svaz osvobodil. Mnohým Rusko, SSSR a komunisus splývaji v jedno. Je to představa neuvěřitelně hloupá. To se snad dalo pochopit v poválečné atmosféře, ale dnes je to neomluvitelné. Po napadení SSSR Hitlerem tam došlo k zásadnímu zvratu. Stalin byl sice Gruzínec, ale když mu teklo do bot, tak začal apelovat na ruské národní cítění. Tak od té doby máme rovnici

Rusko = SSSR = komunismus

Na tomto podhoubí se právě daří rusofobům. Jim vyhovuje polarizace

komunisté + satelité proti rusofobům

To jim zajišťuje výhru. Mnozí jim skáčou na lep a jejich reakcí na rusofobii je příklon ke komunistům. Myslí si možná, že to dělají kavárně na potvoru”. Je to slepá ulička. Komunistická agenda se překrývá s agendou rusofobů:

* Hlásají tu falešnou rovnici Rusko = SSSR = komunismu
* Neřeknou vám, že Karel Marx Rusko nenáviděl
* Neřeknou vám, že německá, marxistická, Socialni Demokracie Rusko nenáviděla
* Neřeknou vám, že německý generální štáb poslal Lenina do Petrohradu
* Neřeknou vám, že Rusové trpěli pod komunismem ze všech národů nejvíc
* Neřeknou vám, že za dnešní rusofobií jsou američtí neoconi – zakuklení marxisté.

Současná rusofobie v Česku je skutečně odporná. Je ale zcela nesmyslné domnívat se, že proti tomu lze udělat nejakou koalici s komunisty. Spíše zbavení se komunistů je nutnou podmínkou toho, aby boj proti rusofobii byl úspěšný. A proč vůbec komunisti to dnešni kapitalistické a křestanské Rusko obhajují?

Na té rusofobii je nejhnusnější právě to, že smečka hyen se vrhla na Rusko po té, co se Rusové komunismu zbavili. Ale když vidíte české ohájce Ruska, tak oni skoro bezvýhradně argumentují tím, že SSSR nás osvobodil. Žijí v šeru dávných věků. O tom osvobození je to sice pravda, ale ta nevyřčená implikace, “SSSR nás osvoboddil, tedy komunismus je přijatelný”, pravdivá není. Na tom bylo založeno 40 let komunistické diktatury.

Třetí věc, kterou je třeba si uvědomit je, že za současnou rusofobií stojí z valné části američtí neokonzevativci, metamorfovaní trockisté. V USA se od konce studené války dostali k moci. Mají velký vliv v Republikanské straně a na zahraniční politiku. Usilují o světovládu a vedou štvavou kampaň proti Rusku.

Česko je dnes prošpikované neocony řízenými neziskovkami a organizacemi, např. Aspen Institute, NED atd. V čele NED (National Endowment for Democracy) je neocon Carl Gershman. Národ je brainwashovaný Sorosovskými medii. Michal Semín to popsal takto:

Během let jsem s určitou nervozitou začal sledovat, jak se stupňují požadavky amerických sponzorů, abychom podporovali to či ono, a u některých z těch sponzorů se začalo ukazovat, že jsou napojeni na tajné služby a mají další skryté zájmy v rámci působení ve střední Evropě,

V Česku se hned našli patolízalové, karieristé a komunističti alibisté. Patří k nim mj. ODS, TOP 09, STAN, Piráti, někteří členove ANO (Věra Jourová), Milion chvilek a mnohé další neziskovky. Je to mentalita toho 1,5 milionu členů KSČ, kteří tam z oportunismu vstoupili. Tato klika zasévá chaos a nesvár, agitují proti Rusku, agitují proti vládě a prezidentovi, protože jsou málo protiruští. Zmocnili se sdělovacích prostředků. Česká Televize se stala státem ve státě. Snaží se potlačit svobodu slova. Odlišné názory nazývají dezinformacemi” a snaží se zavádět jediný správný” názor. O pluralistické společnosti neslyšet, dissidenti vyšli z módy. Zatím je to diktatura měkká. Provádí se pochodem institucemi, používá dezinformace, infiltrace, podplácení, zastrašování a nátlaku. Mnozí na tu záplavu překrucování a propagandy naletěli”.

Rusofobie v Česku je horší než v Americe. Je to sice řízeno z Ameriky, ale Češi jsou papežštější než papež. To protiruské štvaní připomíná to štvaní proti západním imperialistům”, kterého jsme byli svědky za vlády komunistů. Asi to mají v krvi. Svou rusofobií si Česi řežou větev, na které sedí. Neoconi pravděpodobne opovrhují podlézavými Čechy ještě víc než Rusy. My jim pomůžeme zničit Rusko a oni potom zničí nás. Česi nyní popírají Národní obrození a dokonce i Masaryka. V podstatě popírají sami sebe, jenom aby se mohli podbízet euro-atlantickemu establishmentu.

Proč tedy nemáme ten blahobyt, který Havel sliboval”? Protože v Česku se nikdo věcně nezabývá hospodářskými otázkami, např. jak zvýšit produktivitu, vybudovat infrastrukturu, diverzifikovat zemědělství. Zájmy Česka v EU nikdo nehájí. Místo toho se čeští poslanci zabývají absurdními rezolucemi, jak SSSR zavinil 2. světovou válku. Zcela převládá hledisko ideologické. Kritikové EU jsou častováni nadávkami a označováni za agenty Kremlu. Opozice se zabýva pouze Čapím hnízdem, střetem zájmů” apod. Českou vládu chodí udávat do Bruselu a při tom si hrají na hrdiny. Ve skutečnosti se snaží vlísat do přízně mocných.

 

1/Havla neobhajuji, říkám pouze, ze nic nesliboval.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 427 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 2,52 out of 5)
Loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)