obetvrah-850x535
11.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Kolik uřezaných hlav přesvědčí sluníčkáře, politiky a média?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V současné době přišel opět na přetřes děsivý případ z Hamburku, kde multikulturní obohacovač v metru brutálně ubodal svoji expřítelkyni a zabil její malé dítě, kterému zároveň uřízl hlavu. Případ, i přesto, že se jej Němci, jak je u podobných činů obohacovačů pravidlem, snažili ututlat, se nakonec utajit nepodařilo.

Tím, kdo je teď ale především stíhaný, je autor článků, který zároveň zveřejnil tato videa z místa činu. Bez těchto důkazů by se zbytek světa nedozvěděl, že se něco podobného odehrálo, případně by byl dán prostor mainstreamovým pisálkům, aby čin bagatelizovali.

Přitom všechny podobné činy multikulturních obohacovačů by měly být stále připomínány ve všech médiích. Jenže to se neděje. Kdykoli dojde k nějakému odpornému činu invazního vetřelce, je snaha vše ututlat. A posléze je uspořádán hon na ty, kdo informace o činu šíří.

Pro osvěžení paměti nejprve připomenu další oběti podobného obohacení. Jen pár týdnů nazpět došlo k brutální vraždě finské sluníčkářky, které po brutálním činu její expřítel tak, jak je u muslimů zvykem, uřezal hlavu. Úplně stejně dopadly i další naivní seveřanky – Dánka a Norka, které se předloni rozhodly navštívit Maroko.

Společným jmenovatelem všech uvedených případů dekapitovaných sluníčkářek (v jednom případě i dítěte sluníčkářky) je jedno – naprostá zaslepenost a s tím spojená nebetyčná naivita obětí.  Jejich důvěřivosti přispělo právě jednání školy, neziskovek, médií, potažmo politiků, kteří podporují záměrné mlžení a zatajování, případně bagatelizaci všech podobných odporných činů.

Chce-li kdokoli poukázat na to, jaký je skutečně islám, jak smýšlejí oni “obohacovači”, jaké důsledky může mít důvěra v tyto často bezcitné kreatury, je perzekuován, přinejlepším “pouze” mediálně napadán. Vzpomeňte si například na to, jak dopadla Marine le Pen, když chtěla na svém FB profilu upozornit na zvěrstva, páchaná ISIS, přičemž si dovolila upozornit na nezpochybnitelný fakt – ISIS jedná přesně dle instrukcí Mohameda, tedy tak, jak je nabádá Korán. Takže jejich brutální popravy, zabíjení bezvěrců, znásilňování a mučení, které si sami natáčeli, jsou ukázkou pravého islámu. Přesně takového, jaký praktikoval jejich pedofilní prorok Mohamed.

Za poukazování na tato zvěrstva byla Marine le Pen souzena a dokonce ji posílali na psychiatrii. Za zveřejnění fotografie Hitlera s palestinským muftím a upozornění na to, že nacisté spolupracovali s muslimy, byl pro změnu souzen jeden německý novinář.

Pro podobný příklad ani nemusíme chodit za hranice. Vždyť i u nás poté, kdy došlo ke znásilnění šestnáctileté dívky na Litoměřicku migrující poloopicí, se média i mainstreamoví politici, v čele s Al Hamajdou nepohoršovali nad tím odporným činem, ale napadali Tomia Okamuru za to, že jako první informace o odporném zločinu zveřejnil.

Všechny tyto případy, stejně jako ten prvně uvedený, týkající se vraždy matky a její malé dcerky v hamburském metru, mají jedno společné. Establishment se snažil informace ututlat, případně vše bagatelizovat, přičemž ani tak nešel po pachatelích, které často nakonec seznají za nepříčetné a tedy psychicky nemocné, jako spíš pranýřují ty, kdo o případech informují jako první nebo vše rozmazávají. Věřte, že s přibývajícím počtem podobných případů bude snaha je ututlat a ty, kdo cokoli zveřejní perzekuovat, stále urputnější.

Přitom právě podobné případy by měly být co nejvíc medializovány a v médiích rozmazávány.  Namísto vtloukání multikulti ideologie do hlav mladých a prezentování islámu coby “náboženství míru” mají být podobné případy zveřejňovány a především mladé holky by měly vědět, co může být také součástí onoho školou i mainstreamem prezentovaného multikulturního obohacování.

Shlédnutí podobných záběrů sice musí s každým otřást, nicméně v budoucnu může zachránit život, protože se může na základě podobné zkušenosti vytvořit zcela žádoucí pud sebezáchovy, který už zřetelně sluníčkáři zcela ztratili. Ostatně, homosexuálové – vítači – by měli povinně shlédnout záběry “leteckých dnů” jejich soukmenovců, nacházejících se na území ovládaném ISIS. Třeba by si pak někteří z nich vítání muslimů rozmysleli.

Multikulturní výchova a neustálá propagace smíšených manželství, prezentace islámu coby mírumilovného a přínosného, mohou naopak směřovat k dalším dekapitovaným sluníčkářkám či jejich dětem.

Evropa se plní džihádisty, kteří ještě relativně nedávno řezali hlavy nevěřícím, což byla jejich každodenní rutina. To, co se naučili, mohou i v Evropě dřív či později využít v praxi, dělali by přece pouze to, co dělal jejich prorok, jehož život chtějí následovat, aby se dostali do nebe k 72 pannám.

Ti, kdo pravdu o těchto zvěrstvech zveřejňují, by neměli být souzeni či ostrakizováni tak, jako se to děje nyní. Naopak, souzeni by měli být všichni, kdo invazi a islamizaci bagatelizují či dokonce podporují a podobná zvěrstva se snaží ututlat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 446 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.