virglobalsvet
30.7.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Kolik podvodů ještě vyjde najevo v rámci koronašílenství?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Za měsíce, kdy vyplouvají na povrch fakta, která si v mnohém s tím, co nám bylo sděleno v počátku, velmi protiřečí, si stále více lidí uvědomuje, že jsme se pravděpodobně stali svědky či spíše oběťmi jednoho velkého podvodu. Podvodu, jehož důsledky budou stát nesrovnatelně víc životů, než nějaký COVID-19. Stále častěji vyplouvají na povrch fakta, která naznačují plošná falšování údajů, ale i testů a informací, které jsme průběžně od různých “odborníků”, většinou napojených na farmaceutické či vakcinační korporace, či dokonce přímo na WHO, v průběhu času získávali.

Sice jsem se asi dva měsíce nazpět zařekla, že o hlavní – zcela jistě záměrné – příčině, která měla odstartovat největší hospodářskou krizi, dokonce krizi horší, než byla krize před 90 lety, už psát nebudu, ale dění posledních týdnů a spousta nových informací mne k tomu opět přiměly.

Je to asi týden, kdy jsem přinesla informaci o čerstvém skandálu kolem falšování údajů nemocnosti COVIDem-19 v USA. Očekávala jsem, že tohoto skandálu budou podobně, jako tomu bylo v USA, také u nás či jinde v Evropě plná média. Jenže po celou dobu je ticho po pěšině. Tedy pro jistotu připomínám, že na Floridě přikázali plošné testování, kdy na určený den byli zváni občané z daných lokalit. Protože se u testovacích míst tvořily neskutečně dlouhé fronty, tak se mnoho lidí rozhodlo, že nebudou čekat a šli domů. Na test se pak už nikdy nedostavili.

Za nějakou dobu pak těmto lidem, kteří si NIKDY nenechali dělat testy na COVID-19 volali, že jsou pozitivní. Ano, pozitivní měli být občané, kteří nikdy nebyli testováni, jen dostali na daný den pozvánku. Nestalo se tak na jediném místě, ale po celé Floridě. Posléze se zjistilo, že jako pozitivní byla určena většina pozvaných občanů, bez ohledu na to, zda se k testování dostavili nebo ne. O kauze jsem psala zde, kde si můžete přečíst víc. Lze tam dohledat i původní zdroj.

V posledních dnech se podobný skandál rozjíždí také u nás, ale nejen zde, jak čtu i zahraniční média, tak na podobně zmanipulované počty narážím i v dalších zemích. Náhoda??? Vždy jde totiž o totéž – počty pozitivních jsou záhadně nadhodnoceny. Na povrch tak vyplouvá jeden velký podvod.

Ostatně, už dřív se psalo o případech, kdy byly testy kontaminované COVIDEM-19, velmi medializován byl i případ z Tanzanie, kde byla pozitivní nejen koza, ale dokonce i ovoce – papája. A věřte, že ovoce nemůže být nakaženo nemocí, která je typická pro člověka, či živočichy vůbec. Na internetu jste mohli shlédnout mnoho většinou zahraničních videí poloprázdných nemocnic v době, kdy měly být údajně přeplněné či video, na kterém našli prázdné rakve, které měly být plné zemřelých na koronavirus. V některých zemích se jako úmrtí na koronavirus uvádělo cokoli, třeba i autonehoda, infarkt nebo jakékoli jiné, nesouvisející úmrtí .

Na další manipulaci, tentokrát z Itálie, jsem upozornila také ve výše uvedeném článku, který pojednával o falšování údajů o nakažených koronavirem. Zjistilo se, že sál s rakvemi, ve kterých údajně měli být mrtví z Bergama – zemřelí na COVID-19 je tentýž sál a rakve i lidé kolem nich jsou totožní se snímky z ostrova Lampedusa z roku 2013, kde mělo jít o sál plný rakví utopených Afričanů. Tento obrázek měl v roce 2013 vyvolat v Evropanech soucit a ochotu k přijímání nejen afrických vetřelců. Letos měl nejen v Evropanech, ale v lidech po celém světě vyvolat paniku a strach.

Le bare di Bergamo non erano vere?": la foto delle bare di ...

Co mne ale jako první už před pár měsíci přesvědčilo o tom, že zde dochází k záměrným manipulacím? Tento článek, podle kterého jsem zjistila, že je využita zcela jiná metodika k určování úmrtí na COVID-19, než tomu bylo dřív u chřipky.  Ve starém článku zjistíte, že při poslední epidemii chřipky u nás zemřelo celkem 190 pacientů přímo na chřipku a další 2 tisíce v souvislosti s chřipkou!! Ano, v souvislosti s chřipkou, tedy měli i jiné nemoci, třeba rakovinu, diabetes, těžké astma, vysoký tlak či kombinaci více závažných onemocnění. A tyto 2 tisíce zemřou v souvislosti s chřipkou při každé chřipkové epidemii! Jen se jako příčina neudává chřipka, ale ta nemoc, která tělo již dřív “ničila”.

Jenže všimněte si, že u úmrtí se i na mainstreamu v případě koronaviru často píše “s koronavirem.”  Ale toto úmrtí i tak započtou mezi celý souhrn několika set údajně zemřelých na koronavirus. Přitom drtivá většina těchto lidí měla jiné patologie a pokud by dostali chřipku, která zde “řádila” o rok dřív, nejspíš by zemřeli také. 

Jak se píše i na mainstreamu, tak k dnešnímu dni zemřelo 373 lidí s koronavirem. Ano, píše se “s koronavirem”, ne  “na koronavirus”. Vidíte ten rozdíl? Vloni a ani v předchozích letech nikdo kvůli chřipce nepanikařil, a přesto na ni třeba vloni zemřelo 190  lidí  a “s ní” kolem 2 tisíc. A to se ani neví o všech, neboť na chřipku se takto mohutně nikdy netestovalo. Proč se i u COVIDu-19 nepíše zemřel “na” a zemřel “s”? 

Nyní už začínají i mnozí lékaři nahlas přiznávat, že se jednalo o jeden velký, zbytečný humbuk, či dokonce tvrdí že se jedná o podvod. Mnozí říkají, že úplně stačilo zavést opatření jen ve vztahu k rizikovým skupinám. Stejně tak je jasné, že ti, kdo zemřeli “s koronavirem” by zemřeli i tehdy, kdyby zde byla chřipka podobná té loňské. Jen by jejich počty okatě nepředváděla všechna média.

Vleklá hospodářská krize, ale i nedostupnost lékařského ošetření v době nouzového stavu či strach mnoha občanů navštěvovat v případě jiných, třeba i závažných zdravotních problémů,  zdravotnická zařízení, aby se nenakazili, bude mít v důsledku na svědomí nesrovnatelně víc mrtvých z jiných příčin, než na COVID-19.

Zajímavé bylo i zjištění, že se koncem června globalisté opět vrátili ke čtyři roky staré Agendě 2030, která má být dále upravena na základě toho, že se zjistilo, že davy lze velmi lehce manipulovat, doslova se v závěrech k novému dodatku Agendy 2030 píše:

Během této krize jsme byli svědky toho, že v extrémních situacích bylo možné přijmout extrémní opatření a občané byli ochotni je zavést, aby provedli změnu.

Ano, takto bylo lidstvo ohodnoceno. Je ochotno udělat cokoli. Třeba nechat ekonomicky zlikvidovat celé kontinenty, nechat zadlužit vlastní země na několik pokolení či dokonce dovést k bankrotu. Kam to všechno směřuje? Dluhy jsou nesplatitelné, peníze již bezcenné, neboť rotačky teď nejspíš pojedou naplno. Vlastně, hotovost pomalu, ale jistě končí, nikdo už ji “nepotřebuje”.

A o to přece také šlo, neboť za nouzových stavů se hotovost po celém světě takřka vůbec nepoužívala, protože ta je přece “kontaminovaná”. A občané si rychleji zvyknou na bezhotovostní platby, takže tímto budou mít korporace nejen přehled o tom, kolik kdo utrácí a jaká je jeho výše konta, ale také zač utrácí. Brzy se pak nechají dobrovolně naočkovat a nejspíš také očipovat.

Naštěstí stále více lidí vnímá, že se s námi hraje nečistá hra. A na závěr jen takový skromný dotaz: “Myslíte, že by byla panika také tak velká, kdyby se ta nemoc nazvala třeba “netopýří chřipka”?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 543 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)