jar4
14.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Kdy se začne protestovat proti rasismu černochů v JAR a tamní genocidě bělochů?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V těchto dnech se všude demonstruje pod záminkou údajného zabití jednoho černého recidivisty v USA. Jeho jméno zná celý svět a klaní se mu všichni vrcholní politici. Běloši se ponižují, klekají před černochy, omlouvají se za údajné hříchy svých předků, líbají černochům nohy či jim je myjí nebo se poutají řetězy. Ponižují tím nejen sebe, ale i ostatní, kdo s jejich konáním nesouhlasí. Navíc se pouliční davy stávají aktivními asistenty záměrného zkreslování historie, bořením soch či požadavky na ukládání některých filmů do trezoru.

Mezitím se dnes a denně vraždí v JAR. Vraždí se tam běloši a to výhradně rukou tamních černochů. Obětí jsou farmáři i celé rodiny. Jen od roku 1994, kdy byl zrušen apartheid, došlo ke zhruba dvěma tisícům takových vražd. Zatímco před jedním mrtvým kriminálníkem se klaní davy politiků, ani jeden se nevydá při návštěvě JAR k památníku, který je věnován bílým obětem černošského rasismu:

Památník zavražděných farmářů

Před pár dny se další otřesný případ stal v JAR jednomu rakouskému páru. 

V roce 2010 si Eduard Neumeister (67), narozený v Salcburku, splnil svůj celoživotní sen, když si  společně se svou manželkou Margit Riebler (62) otevřel restauraci s německými specialitami na venkově Jižní Afriky, v malém městě Balgowan v provincii KwaZulu-Natal.

Neumeister se dal na velmi nebezpečný podnik, protože od konce apartheidu v Jihoafrické republice bylo asi 2000 bílých lidí, zejména zemědělců, zavražděno černochy na farmách a odlehlých usedlostech Jižní Afriky. Vraždy farmářů označují zemědělská sdružení za brutální jev, někteří již mluví o genocidě. 

Ráno 10. června vyšel Eduard Neumeister ven, aby nakrmil své dva rotvajlery, když ho náhle napadl černoch s kuklou a mačetou ostrou jako břitva. Došlo k boji na život a na smrt, ve kterém pachatel sekal a zasáhl hostinského mačetou.

Podle  výpovědi jeho manželky, která byla svědkem útoku, se Neumeister nakonec zhroutil v kaluži krve. 62-letá žena byla přesvědčena, že je její manžel mrtvý. Proto  vběhla do domu, pronásledována útočníkem. V kuchyni ji černoch chytil za krk, dusil ji a požadoval všechny peníze:

“Dejte mi všechny peníze nebo zemřete”.

V tu chvíli vrazil do kuchyně vážně zraněný, krví potřísněný Eduard Neumeister a odvážně, avšak pošetile se pokusil pomoci své ženě. Černoch pustil ženu a znovu napadl Neumeistera svojí mačetou. Popravil ho a záhy rozsekal tak, že jeho tělo bylo jen těžko identifikovatelné. Policisté, kteří dorazili, aby shromáždili důkazy, se všichni shodli na tom, že nikdy neviděli tak strašlivá smrtelná zranění. Hostinský byl doslova rozsekaný na kousky. 

Statečný čin manžela dal jeho ženě Margit  příležitost uprchnout na nedalekou silnici a zastavit řidiče. Vzal ji do místní školy, kde mohla zavolat o pomoc. Pachatel je zatím neznámý a na útěku.

Zatímco lidé na celém světě se vydávají do ulic, aby demonstrovali proti údajně rasistickým policistům ve Spojených státech, tisíce Jihoafričanů jsou neustále vražděni jen kvůli jejich barvě pleti a majetku. Těch se však davy nezastanou. Zabíjení v Jižní Africe dosáhlo takového rozměru, že tato země je nyní na celosvětovém žebříčku vražd na osmém místě. Jedinou západní zemí, která ve velké míře nabídla azyl jihoafrickým bílým farmářům, je zatím jen Austrálie. Evropa raději přijímá muslimy z Blízkého východu či africké černochy. Tedy evropské země by spíš přijaly černého vraha, než skutečně utiskované bílé.

Bílí se nyní v Jižní Africe izolují v uzavřených komunitách. Jedná se o osady za ploty a zdmi s ostrahou a kontrolou vstupu. To je asi jediná šance, jak zvýšit jistotu, že v zemi, kde jsou jejich soukmenovci oběťmi černých rasistů, přežijí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 16 447,00 Kč
Vybráno 46.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 842 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)