migrantibosna-850x550
11.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Kdo stojí za invazí?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tento článek je jakýmsi dovětkem jiného mého článku, kde jsem jen zauvažovala o tom, proč asi bohaté arabské země odmítají přijímat masově své soukmenovce. Docela mne zarazilo, kolik lidí absolutně nepochopilo, o čem daný článek je. Z nějakého pro mne neznámého důvodu v některých méně chápavých čtenářích došlo k vyvolání zcela mylného dojmu, že snad píšu o tom, že hlavním sponzorem invaze jsou právě tyto bohaté arabské země. To jsem však nikde nenapsala a ten, kdo četl některé mé starší články, moc dobře ví, že takový nesmysl by mne nikdy ani nenapadl.

K nepochopení článku naštěstí nedošlo u všech čtenářů (čest v tomto směru především bystrým čtenářům paní Novotné a Pijackovi). Tedy co se týká bohatých zemí Perského zálivu, zejména pak Saúdské Arábie a Kataru, tak jejich podpora islamizace Evropy je nesporná, nicméně tyto země rozhodně nepatří k hlavním sponzorům a organizátorům celé invaze. Tyto země přispívají islamizaci Evropy především tím, že financují (či spolufinancují) výstavby atributů islámu, tedy mešit, modliteben, islámských škol či školek, ale finančně podporují také islámské teroristy či islámské spolky.

O sponzorování těchto atributů islámu se ví všeobecně, ostatně, už v začátcích invaze, kdy Německo vyzvalo tyto země k tomu, aby přijímaly více svých soukmenovců, to tyto bohaté arabské monarchie odmítly (řádově tam přijali stovky lidí), ale jako údajnou pomoc nabídla Německu SA výstavbu 200 nových mešit, aby se měli kde muslimští vetřelci modlit. Kapacity stávajících mešit jsou totiž při tak mohutné invazi zcela nedostačující. Saúdská Arábie pak vysílá do evropských zemí i své imámy, či ty evropské školí přímo v SA. To je prostě fakt, který nelze popřít.

Tyto země tedy financují islamizaci převážně až v zemích, kam vetřelci přicházejí. A – jak jsem uvedla výše – nejedná se jen o mešity a jiné atributy islámu, ale třeba v letošním roce se zjistilo, že Katar finančně podporuje i evropské džihádisty, kteří plánují útoky na evropské cíle. To vše jde samozřejmě přes nechvalně známé Muslimské bratrstvo, potažmo jednotlivé muslimské obce, v Evropě je pak hlavním katarským cílem islamizace Francie.

Co se ovšem týká invaze samotné, tak tam je to něco úplně jiného. Tu si samozřejmě platí Evropané sami, prostřednictvím podvratných organizací, jako je třeba EU, ale i těch globálnějších jako je OSN nebo naopak těmi na národních úrovních, jež zastupují různé promigrační neziskovky, většinou napojené opět na větší organizace, tedy do značné míry dotované globálními sponzory islamizace typu Sorosovy OSF. No a samozřejmě nelze zapomenout na národní státy, v jejichž vedení jsou taktéž slouhové globalizace a s ní související invaze, kteří dokonce i nyní, v začínající hospodářské krizi, tyto škodící proinvazní parazitní vysoce ziskové neziskovky dotují ze státní kasy. To vše jde tedy z kapes občanů a to všech, protože daně minimálně formou DPH při každém nákupu platí úplně všichni občané.

A asi nikdo není tak naivní, aby si myslel, že třeba sama EU něco řídí. Ne, loutky, které jsou ve vedení (tedy v EK) si samozřejmě někdo vodí, ostatně, tyto loutky jsou za svoji kolaboraci velmi slušně placeny. Z dosavadních procesů je zcela patrné i to, že z globálního hlediska je vše ovládáno jen hrstkou lidí, jež zpravidla zastupují megakorporace (různé globální firmy, které mají v brzké době plně ovládnout trh včetně hrstkou “vyvolených” ovládnutých bank, pojišťoven a jiných finančních institucí).

Bohužel, jen málo vnímavých jedinců pochopilo, o čem konkrétně můj minulý článek byl. Docela mne zaráží, k jakému nepochopení zde došlo. Na závěr bych jen dodala, že Saúdská Arábie, Katar a další bohaté arabské země by nemohly vykupovat nemovitosti, celé lokality, lázně, stavět mešity, sponzorovat teroristy, pokud by k tomu neměli podporu těch, kdo celou invazi řídí. V případě, že by byly evropské země plně suverénní, měly by vlády, které by nepodléhaly vlivu globalistů a nebyly by tedy jen poslušnými loutkami, pak by nebylo těmto wahhabistickým monarchiím vůbec dovoleno kupovat nemovitosti či stavět mešity.

Ostatně, s plně suverénními a evropské tradice a předky ctícími vládami by byl předně islám coby nenávistná ideologie zakázán. Bylo by zakázáno stavět v těchto zemích mešity, modlitebny a zakládat islámské obce. To se však neděje, tedy arabské země jen využívají velmi snadné příležitosti k ovládnutí další části světa. A nejsou to ostatně jen arabské země, stačí, když si všimnete konání Turecka, jehož sultán Erdogan se nijak netají ambicemi na zřízení velké Osmanské říše.

A jsme-li u Turecka, tak právě současná přeměna původně křesťanského byzantského chrámu Hagia Sofia z muzea na mešitu je jakýmsi jasným a nejlépe viditelným symbolem stávající islamizace Evropy. Turek si totiž uvědomil, že to, co se mu nepovedlo v roce 1683, se mu tentokrát dozajista podaří a to – bohužel – s plnou podporou Evropanů, kteří už dávno zapomněli na to, jak se jejich předkové vpádu invazních Osmanů bránili.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 237 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.