LGBTISLAMAKTIVISTI
10.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Kdo líbá nohy černochům?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tedy kdo, mimo papeže Bergoglia, který je tím pověstný? Jistě jste už viděli videa, kde líbají nohy běloši černochům, či před nimi padají na kolena a kají se, případně jakkoli jinak si sypou popel na hlavu. O jedné takové Švédce jsem zde ostatně už dřív psala.  Kdo se to tak ponižuje? Proč to dělají? Kdo může být natolik hloupý a zmanipulovaný, aby byl něčeho podobného schopen?

Také vám to nejde do hlavy? Přitom tyto obrázky můžeme vidět nejen v USA s jejich otrokářskou minulostí, ale třeba i v zemích jako je Švédsko, tedy v zemích, které nemají žádnou koloniální minulost. Před černochy se takto ponižují ti, kdo k tomu nemají sebemenší důvod. Omlouvat se za to, že se někdo narodil jako běloch? Proč??? A jaké by asi bylo jejich racionální zdůvodnění? Těžko říct.

Nepochybuji, že také u nás by se podobné případy našly, naštěstí naši sluníčkáři příliš nemají před kým na ta kolena padnout, nemáme koloniální minulost a ani podobně, jako Švédové, nepřijímáme dlouhodobě každoročně tisíce invazistů, včetně velmi početné komunity Somálců, která patří právě ve Švédsku ke komunitě, páchající nejvíce násilných trestných činů.

Takže co jsou zač ti, kdo se dovedou k podobným gestům snížit??

Ti, kdo tak nepochopitelně padají na kolena  a kají se, kdo líbají černochům špinavé boty, jsou titíž, co vítají invazní vetřelce z dnes většinou muslimských zemí. To jsou přesně ti, kdo podporují multikulturalismus a v Evropě pak likvidaci evropské kultury a společnosti. U nás jim také říkáme sluníčkáři. Níže se můžete podívat na videa. Ukazují nám, jak se tyto multikulturní propagandou vymyté mozky umí ponížit.

Vážení sluníčkáři, chcete-li také padat na kolena před černochy či jim líbat nohy a to jen proto, že jste bílí, pak vám nic nebrání vyrazit do zemí, kde tu možnost máte. Tam se můžete multikulturně obohacovat dosyta. Já jen doufám, že u nás se v ulicích nikdy podobných obrázků nedočkáme. Ti, kdo se takto dokázali ponížit jen tímto degradovali nejen sami sebe, ale i ostatní bělochy, tedy tu většinu, která s jejich falešným pokáním zásadně nesouhlasí. Rasistické jsou  i nápisy “Black lives matter”, jako by na životech těch ostatních ras nikterak nezáleželo. Kdepak je vaše neustále tak vyzdvihovaná rovnoprávnost?

Pokud by byly průvody ve stylu “All lives matter” a nikdo by se před nikým neponižoval, pak by to bylo o něčem jiném. Ale to, co nyní předvádí “sluníčka” po celém údajně “civilizovaném” světě je skutečně skandální, je to čirý protibělošský rasismus, o rabování, které nemá s nějakým protestem nic společného, nemluvě.

Vážení sluníčkáři, o vaší poněkud rozpolcené mysli není již delší dobu žádných pochyb, proto se ani výše uvedeným excesům nelze divit. Stále mi totiž nikdo nevysvětlil, jak se slučuje vaše podpora islámské invaze, potažmo multikulturalismu a LGBT ideologie. Odpovíte mi konečně, v čem je vámi podporovaný multikulturalismus tak přínosný? Budete se i u nás za nějakých 20 let v ulicích omlouvat těm, kdo nás jednou budou multikulturně “obohacovat”?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 743 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.