LGBTISLAMAKTIVISTI
10.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Kdo líbá nohy černochům?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tedy kdo, mimo papeže Bergoglia, který je tím pověstný? Jistě jste už viděli videa, kde líbají nohy běloši černochům, či před nimi padají na kolena a kají se, případně jakkoli jinak si sypou popel na hlavu. O jedné takové Švédce jsem zde ostatně už dřív psala.  Kdo se to tak ponižuje? Proč to dělají? Kdo může být natolik hloupý a zmanipulovaný, aby byl něčeho podobného schopen?

Také vám to nejde do hlavy? Přitom tyto obrázky můžeme vidět nejen v USA s jejich otrokářskou minulostí, ale třeba i v zemích jako je Švédsko, tedy v zemích, které nemají žádnou koloniální minulost. Před černochy se takto ponižují ti, kdo k tomu nemají sebemenší důvod. Omlouvat se za to, že se někdo narodil jako běloch? Proč??? A jaké by asi bylo jejich racionální zdůvodnění? Těžko říct.

Nepochybuji, že také u nás by se podobné případy našly, naštěstí naši sluníčkáři příliš nemají před kým na ta kolena padnout, nemáme koloniální minulost a ani podobně, jako Švédové, nepřijímáme dlouhodobě každoročně tisíce invazistů, včetně velmi početné komunity Somálců, která patří právě ve Švédsku ke komunitě, páchající nejvíce násilných trestných činů.

Takže co jsou zač ti, kdo se dovedou k podobným gestům snížit??

Ti, kdo tak nepochopitelně padají na kolena  a kají se, kdo líbají černochům špinavé boty, jsou titíž, co vítají invazní vetřelce z dnes většinou muslimských zemí. To jsou přesně ti, kdo podporují multikulturalismus a v Evropě pak likvidaci evropské kultury a společnosti. U nás jim také říkáme sluníčkáři. Níže se můžete podívat na videa. Ukazují nám, jak se tyto multikulturní propagandou vymyté mozky umí ponížit.

Vážení sluníčkáři, chcete-li také padat na kolena před černochy či jim líbat nohy a to jen proto, že jste bílí, pak vám nic nebrání vyrazit do zemí, kde tu možnost máte. Tam se můžete multikulturně obohacovat dosyta. Já jen doufám, že u nás se v ulicích nikdy podobných obrázků nedočkáme. Ti, kdo se takto dokázali ponížit jen tímto degradovali nejen sami sebe, ale i ostatní bělochy, tedy tu většinu, která s jejich falešným pokáním zásadně nesouhlasí. Rasistické jsou  i nápisy “Black lives matter”, jako by na životech těch ostatních ras nikterak nezáleželo. Kdepak je vaše neustále tak vyzdvihovaná rovnoprávnost?

Pokud by byly průvody ve stylu “All lives matter” a nikdo by se před nikým neponižoval, pak by to bylo o něčem jiném. Ale to, co nyní předvádí “sluníčka” po celém údajně “civilizovaném” světě je skutečně skandální, je to čirý protibělošský rasismus, o rabování, které nemá s nějakým protestem nic společného, nemluvě.

Vážení sluníčkáři, o vaší poněkud rozpolcené mysli není již delší dobu žádných pochyb, proto se ani výše uvedeným excesům nelze divit. Stále mi totiž nikdo nevysvětlil, jak se slučuje vaše podpora islámské invaze, potažmo multikulturalismu a LGBT ideologie. Odpovíte mi konečně, v čem je vámi podporovaný multikulturalismus tak přínosný? Budete se i u nás za nějakých 20 let v ulicích omlouvat těm, kdo nás jednou budou multikulturně “obohacovat”?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 821,54 Kč
Vybráno 42.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 640 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.