bankaluza-850x540
9.9.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Jste také lůza?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Mnozí z nás byli nedávno nazváni lůzou. A to jen proto, že máme jiné volební preference, než vedení jisté “lepšobanky”. Tedy nevolíme “progresivistické” Piráty, kteří – kdyby mohli – přijmou statisíce “vousatých sirotků”, jimž pak umožní sloučit rodiny, uzákoní sňatky všech 100 pohlaví a suverenitu naší země odevzdají plně do rukou fašistického Bruselu. Nebo snad jsou těmi lepšími voliči modrých strak se sprostou žumpou Novotným či neomarxistů z TOP0,09, jejichž politika by se nijak významně nelišila od té pirátské? 

Jistě jste již pochopili, že píšu o tom, jak “lepšočlověk” z “lepší” Raiffeisenbank prohlásil, že – cituji:

Děkuji Bohu za Nato a EU, pilíře naší bezpečnosti. Teď nás nejvíce ohrožuje ta lůza, říkající si spoluobčané (definice lůzy: neodpovědní, frustrovaní voliči ANO, KSČ, SPD atd.).”

Nemám a nikdy jsem neměla účet u této banky a samozřejmě by mne to už do budoucna ani nenapadlo. A kdybych ho tam nyní měla, jistě bych si jej ihned zrušila. Asi tak, jako by to měl udělat každý, kdo volí některou z uvedených stran. 

Je celkem jasné, že s mými výrazně protiislámskými názory mohu volit jedině toho, kdo je ze zásady proti islámu a hodlá tuto ideologii u nás zakázat, což programově nabízí jedna jediná parlamentní strana. Ta samozřejmě patří k těm, které jsou trnem v oku řediteli této “lepšobanky”. Jsem-li tedy jejím voličem, byla jsem podobně, jako mnozí z vás, nazvána tímto “lepšočlověkem” lůzou. 

Stejně tak jsem velmi zásadním odpůrcem pro Evropu zcela genocidní a škodlivé EU, před níž se tento lepšočlověk sklání. EU  byla založena jen za tím účelem, aby Evropany vyměnila za Afričany, zničila Evropu islámem, který je nástrojem destrukce našeho kontinentu a ti, kteří zde zůstanou, by měli být jakýmisi euroobčany, bez jakéhokoli národního povědomí. Pokud se stávající politika 4. říše včas nezastaví, budou škody na evropských zemích nedozírné. Zde tedy zastávám na EU zcela odlišný názor, než zřejmě i díky EU velmi dobře prosperující ředitel banky Langmajer.

Pak tedy logicky dle Raiffeisenbank patřím k oné lůze, neboť  nechci aby byl náš národ stejně, jako ostatní evropské národy zlikvidován a přeměněn v jednolitou masu bez jakékoli národní identity a tradic. Masu tupou, která se dobře ovládá. To je přesně to, co chce EU, kterou ředitel této banky tak obdivuje.

Evropu dělají Evropou právě ty rozličné národy, s různou mentalitou, tradicemi, kuchyní i historií. V Evropě máme společné kulturní základy, ale jinak je zde rozmanitost, která by se právě globalizací zcela setřela. Pojedu-li do Itálie, nechci tam vidět Afriku, jíst kebab a koukat na to, jak se na ulici s vystrčenými zadky hromadně modlí mohamedáni. Tento pohled může být vidět v Iráku, Afghánistánu, Maroku, Egyptě, Turecku či jiných muslimských zemích, ale rozhodně ne v Evropě! Jenže právě o tuto rozmanitou Evropu národů díky EU přicházíme – a to jak díky různým promigračním paktům, tak tlačením na otevřené hranice, vydáváním kreditek pro muslimské vetřelce i významnou finanční podporou pašeráckých neziskovek.

Každý, kdo rozmýšlí podobně, jako já, má velmi odlišné názory od těch, které razí nejen EU, ale očividně i Raiffeisen bank a strany, které tato “lepšobanka” podporuje. Pokud je tedy polovina voličů u nás lůzou – a zřejmě dle banky k té lůze patří i mnozí nevoliči s podobnými názory – pak by měla banka přímo na svém logu či u vchodu uvést přímo strany, které podporuje a jejichž voliči jsou pro banku akceptovatelní, neboť patří mezi ty “lepší”.

Každý má jiné názory a logicky i jiné volební preference. A právě o tom byly i demonstrace v roce 1989, na nichž jsme mimo jiné volali i po pluralitě Jenže jsou to právě tito lepšolidé, neustále se zaříkávající jejich  guru Havlem, kdo tu pluralitu politickou i názorovou uvádí do jednolité totality.

Eurosoudruh Langmajer by zde rád zavedl novou totalitní vládu jedné strany, tedy jakési Národní fronty jednotného názoru a jediné povolené pravdy. Ostatně, přesně v duchu ostatních modrobolševiků jako je kovaná eurosoudružka Pekarová – Adamová z TOP0,09 či pirátští eurosvazáci, pro něž je jiný, než ten kovaně eurohujerský a liberalistický názor extremismem.

Můžete mne nazývat extremistou, xenofobem nebo lůzou, své názory však měnit nebudu! 

Mimochodem, vy, kdo máte učet u Raiffeisenbank a volili jste některou z uvedených stran, již jste si svůj účet převedli jinam? Nebo se dál budete coby “lůza” před těmito lepšolidmi hrbit?

Svůj názor na “lepšobanku” můžete vyjádřit i viditelně umístěnou nálepkou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 461 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)