merkel-850x550migr
18.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Jednotná azylová politika čtvrté říše znamená urychlení invaze

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste už zaznamenali snahy Německa sjednotit azylovou politiku. Před časem si jejich Führerin pozvala hosty a nyní, když je jaksi oproti tomu, co deklarovali, přestávají zvládat, by je chtěli rozdělit i do jiných evropských zemí. Nebo alespoň další hosty posílat jinam, než do Německa.

Nejedná se samozřejmě čistě o přerozdělení migrantů z Německa a jiných přeplněných zemí tam, kde jich zatím příliš není. Jde především o přerozdělování migrantů z nastávající invaze, která samozřejmě neskončila, naopak, v poslední době se množství migrantů, kteří přichází do Evropy, výrazně zvýšilo.

Na tom, jak by mělo vypadat azylové řízení v EU, se shodla berlínská vládní koalice vedená Merkelovou, když s drobnějšími úpravami přijala návrh ministra vnitra Horsta Seehofera. Víceméně se jedná o obdobu původně navrhovaného Dublinu IV, který nebyl nikdy zcela zamítnut, ale pouze odložen.

Německá vláda kancléřky Merkelové požaduje, aby už na vnější hranici EU docházelo k předběžnému vyhodnocení uchazečů o azyl, a to co možná nejrychleji. Každý, na něhož se nebude vztahovat ochrana, by měl být odmítnut a navrácen zpět.

U toho “navracení” bych se na chvíli zastavila. Pamatujete si na nedávné usnesení OSN, které uznává azyl i klimatickým uprchlíkům? Je tedy nasnadě, že těch odmítnutých bude jen hrstka. Statut “klimatický uprchlík” totiž může pasovat na většinu Afričanů, kteří zpravidla dané definici odpovídají.

Jak tedy bude azylové řízení probíhat dál, nebude-li migrant deportován (což asi většina skutečně nebude)? 

Ten, kdo má naději na uznání žádosti, by měl být po patřičném řízení přidělen do jednotlivých zemí EU. Přitom by měl být brán zřetel na počet obyvatel a ekonomickou sílu dotyčných zemí, do kterých bude ten který migrant přidělen. Při přerozdělování migrantů se schválenou žádostí o azyl se mají zvážit i „priority“ uprchlíků hledajících ochranu, například zda v některém ze států EU žijí jejich příbuzní. Sociální dávky budou podle tohoto návrhu dostávat migranti jen od státu, do kterého budou „přiděleni“. Tím se má zabránit tomu, že se azylanti budou nekontrolovatelně pohybovat po celé EU. Tedy že například půjdou do vysněného Německa, namísto toho aby zůstali v nějaké pro ně neznámé pidizemičce uprostřed Evropy. Jinde, než v zemi, do které byli přiděleni, by totiž žádné dávky nedostali. 

Jak je vidět, tak namísto třetí říše o nás dnes rozhoduje ta čtvrtá, Velkoněmecká. Hitlera pak směle nahradila Merkelová.

Nezapomeňte také na to, že většina evropských zemí (vyjma Maďarska) v posledních několika málo letech podepsala hned několik promigračních dokumentů. Připomínám, že konkrétně naše vláda souhlasila například s Marakéškou deklarací, která legalizuje migraci z velké části afrických zemí (především muslimských¨), dále Globální kompakt o uprchlících, ve kterém se zavazujeme přijímat “uprchlíky” (vždyť i naši loutkoví politici tvrdí, že migranty sice nebereme, ale uprchlíky ano) a v minulém volebním období schválila většina našich europoslanců tzv. “Deklaraci práv Afričanů v Evropě”.

Myslím, že snad nikdo nepochybuje o tom, že je skutečným hegemonem celé 4. říše právě Německo, následované Francií. Je tedy nasnadě, že projde i tento šílený dokument, který je – až na drobnosti – doslovnou kopií před časem navrhovaného Dublinu IV.

Jde tedy jen o jakousi obdobu kvót, především pak ale o možná už poslední krok ke sjednocení azylové a migrační politiky EU. V rámci postupné likvidace suverenity jednotlivých národních států jde pak jen o další, poměrně významný krok, zdaleka však ne poslední. Dokud si většina Evropanů neuvědomí, že politika EU je pro evropské národy genocidní, tak se nic nezmění. Postupně přestěhují globalisté s vydatnou pomocí svých slouhů v podobě politiků i podvratných neziskovek, Afriku a část Blízkého východu do Evropy.

Dojde k likvidaci evropské kultury, ale i původního Evropana a postupné islamizaci jednotlivých zemí. Zatím to těm, kdo mají na likvidaci Evropy takové, jakou ji známe zájem, nebývale vychází. Podobné zákony, jako je tento, nakonec vše jen urychlí. Globalizovaná Evropa se pak bude lépe ovládat.

Dnes už je to opět Německo, kdo si “zásluhy” za likvidaci Evropy může připsat na svůj vrub.

A Merkelová za sebou ve finále zanechá mnohem víc obětí, než její předchůdce, Hitler. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 871 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)