al-hamajda-850x517
5.7.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Je islamofil na postu ministra vnitra bezpečnostním rizikem?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už od začátku mi bylo od  jasné, proč socani tak moc stáli právě o ministerstvo vnitra. Ano, je velmi pravděpodobné, že jde především o možnost zastřít jakýkoli zvýšený dohled nad naší muslimskou komunitou. Jak známo, tak vazby Hamáčka, alias Al Hamajdy sahají nejen k pražské muslimské obci a jejímu radikálně založenému osazenstvu, ale týkají se také jeho vazeb na další muslimskou zemi – Ázerbájdžán.

Každý, kdo se hlouběji zajímá o islám, ať už v rovině politického islámu či na základě literatury faktu nebo svědectví konvertitů ví, že se jedná o ideologii, která je záměrně prezentována coby náboženství.

Důkazem je i fakt, že je islám jakkoli nereformovatelný a sekulární systém je u muslimských režimů dlouhodobě neudržitelný, právo šaría se do každé země, která se o sekulární systém pokusí, dřív či později vrátí a jak můžeme vidět, často až v té nejradikálnější formě – viz Írán nebo Afghánistán.

Na současném Turecku pak vidíme, jak jdou zcela vniveč takřka stoleté snahy o vytvoření sekulárního systému v muslimské zemi. Pokud nedojde civilizovaný svět ke společnému uznání islámu coby nenávistné ideologie, kterou prostě je, tak bude stávající islamizace nemuslimských zemí pokračovat. A je nasnadě, že Evropa bude kolem roku 2050 vypadat podobně, jako dnešní Afghánistán – dříve země buddhistická –  nebo Pákistán – dříve země hinduistická – či jako Libanon – dříve země křesťanská.

Některé země již pochopily, že jediným řešením, jak svoji zemi neuvést do totálního rozvratu, je potlačit islamizaci. Tak dnes poměrně efektivně – avšak za zásadního odporu podvratných organizací jako EU či OSN –  koná Čína, Barma nebo Indie.  Jen Evropa se chová sebedestruktivně.

Co islamizaci Evropy napomáhá nejvíc a zároveň ji urychluje? Je to právě tolerance  islámu, ale nejen ta. Jde především o protěžování této nenávistné ideologie, která je nadřazována a její nositelé jsou systémem obzvlášť chráněni. Proto je také v zájmu systému umisťovat na dané posty v jednotlivých zemích, ale i v Bruselu, výhradně proislámské politiky.

Právě to je pravděpodobně hlavní důvod, proč měl právě muslimofil Al Hamajda takový zájem o post na ministerstvu vnitra. Je třeba si uvědomit, že jeho vazby na islám jsou dlouhodobé a byly docela propírány v minulosti dokonce i v mainstreamu.

Nyní se začaly znovu objevovat připomínky známé kauzy “Ázerbájdžán”. Připomínám, že právě tento “skrytý” muslim byl součástí celoevropského skandálu, který kolem této muslimské země vyšel najevo.

Vyšetřovací komise o korupci mezi poslanci Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE) v roce 2018 konstatovala, že Ázerbájdžán prostřednictvím svých politiků uplácí evropské politiky a opulentními dary si je zavazuje za podporu zájmů tamního autoritativního islámského režimu. Na seznamu takových podporovatelů ázerbájdžánských zájmů figuruje i předseda ČSSD a současný ministr vnitra Jan Hamáček. V této kauze vyšlo například najevo, že byl  hostem luxusního karlovarského hotelu, provozovaného tchánem ázerbájdžánského prezidenta.

Přisluhovač muslimů Al Hamajda je zřejmě namočen do něčeho víc, než je jen obyčejná korupce. Ázerbájdžán se prostřednictvím své agentury Trend pochlubil fotografiemi z rozsáhlého vojenského cvičení, na kterých figurují samohybné houfnice Dana-M1 a raketomety RM-70 domácí provenience, konkrétně z výroby holdingu Czechoslovak Group.

Tyto fotografie se objevily právě v době, kdy byl náš nynější ministr vnitra až po paty zalezlý v pozadí ázerbajdžánského prezidenta. Vše je samozřejmě na úrovni spekulací, ale pokud se objeví zbraně v zemi, na níž je v téže době uvaleno zbrojní embargo a následně se zjistí, že s touto muslimskou zemí velmi úzce “spolupracoval” právě Al Hamajda, pak zde cosi pěkně “smrdí”.

Tato kauza však není jedinou ukázkou neutuchající Hamáčkovy inklinace k islámu. Další, zde již nezpochybnitelná, byla jeho podpora pražské muslimské obce. Za vše hovoří i jeho přátelská návštěva  islámského centra Alfirdaus v Praze. Šlo o centrum, které ovšem český bloger Hatem Berezouga v té době obviňoval z šíření islámského extremismu a fanatismu. 

Návštěva islámských radikálů a jejich neutuchající podpora je tedy v pořádku? Jak je možné, že podporovatel něčeho tak zvrhlého může být ministrem vnitra a ještě si vydávat zcela účelové “zprávy o extremismu”? Zprávy, v nichž nezapomene na již odsouzeného zmateného důchodce Baldu, ale zcela “zapomene” na muslimského radikála, odsouzeného na 10 let za podporu islámského terorismu Shehadeha? Nezmiňuje tam ani jeho příbuzné, kteří – odsouzeni v nepřítomnosti – se nejspíš stále nacházejí v řadách některé z islámských bojůvek na Blízkém východě.

Všimněte si, že i cenzura je zaměřena zejména na kritiku islámu a to zatím na Facebooku a youtube. Ostatně, na youtube i mne okamžitě k islámu kritické video smazali. Mimo sociální média se zatím nemaže, ale je jen otázka času, než k tomu začne docházet. Od prosince má dojít k dalšímu utužení cenzury, takže články jako tento a mnoho dalších, jemu podobných, pak budou nemilosrdně mazány.

Polsko je méně islamizováno, než ČR, přesto tam jen za poslední tři měsíce zaznamenali hned několik záchytů islámských radikálů. O nich si můžete přečíst zde, zde a zde. U nás žádné podobné záchyty nezaznamenáváme. Za poslední měsíce se psalo jen o jedné tajné muslimské modlitebně, jinak nic. Přitom už nějakou dobu upozorňují znalci místní muslimské komunity na její značnou radikalizaci.

Islám je nenávistná ideologie, která má na svědomí 270 milionů mrtvých, přičemž každý den zemřou ve jménu islámu další desítky až stovky, někdy i tisíce dalších lidí. Číslo roste úměrně s tím, jak rostou počty muslimů. Může tedy jakýkoli slušný člověk tuto ideologii nepokrytě podporovat?

A na závěr tři citáty o islámu, které náš nynější ministr vnitra vyslovil. Hlavně ten poslední výrok jasně ukazuje, na koho se míní postihy zaměřit. Pak je jen na vás si přebrat, zda je či není tento muslimofil  na svém postu bezpečnostním rizikem.

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Úkolem evropských politiků je zdůrazňovat, že se boj vede proti teroristům, ne proti islámu.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

Muslimové mají zcela jistě pádný důvod volit ČSSD. Máte ho i vy??

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 15 511,00 Kč
Vybráno 44.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 225 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.