jarvyvrazdenarodina0-850x550
31.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: JAR – další velmi brutálně zmasakrovaná bílá rodina, mohutné protesty bílých farmářů (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O tom se nikde v mainstreamu nedozvíte. Případy, jako je tento ,se v Evropě tají, přece nelze ukazovat údajně “demokratickou” JAR ve špatném světle. Přitom v JAR hovoří o posledním masakru (jinak to nelze nazvat) jako o zatím nejbrutálněji vyvražděné bílé farmářské rodině v oblasti. V reakci na tuto brutální několikanásobnou vraždu pak proběhla mohutná demonstrace, které se účastnily zástupy farmářů v traktorech i autech.

Rodiče a jejich dcera byli brutálně napadeni na jejich farmě v Jižní Africe v neděli. Poté byli uneseni, zavražděni a policie nyní našla všechna těla.

Od roku 1994, kdy v Jihoafrické republice převzala politickou moc Sociálnědemokratická strana ANC, kterou Spojené státy označily za teroristickou, došlo v zemi k tisícům brutálních vražd bílých farmářů.

Příbuzní dosud vyvražděných farmářů prohlašují vraždy za rasistické kvůli násilí, které takřka vždy doprovází mučení a proto, že v souvislosti se zločiny často nic není ukradeno. Nyní došlo k dalšímu takovému útoku v Hartswateru na Severním mysu.

Danie (83) a Breggie (73) Brandovi a jedna z jejich dcer Elzabie (54) byli napadeni v jejich domě. Podle jihoafrických médií se jedná o nejbrutálnější vraždu, k jaké kdy v této oblasti došlo.  Všude na místě činu se nacházela spousta krve. Tělo dcery bylo  nalezeno na pastvinách, zatímco matka a otec byli pověšeni na stromě.

Za brutální vraždu byli zatčeni čtyři muži a žena ve věku 18, 19, 20, 36 a 42 let. Jsou podezřelí z vražd, únosu a loupeže. Jeden z podezřelých řekl, že těla pověsili na strom v poli, přičemž poblíž těl pověšených rodičů leželo na zemi pohozeno tělo jejich dcery. Tělo dcery bylo údajně extrémně zmasakrováno.

Na protest proti brutální vraždě nyní lidé z Hartswateru protestovali tím, že na silnici vytvořili dlouhou, několikakilometrovou kolonu.

Perličkou, kterou možná mnoho lidí v Evropě neví je, že k hlavním evropským sponzorům rasistické černošské ANC  patřili Švédští sociální demokraté, kteří jí i díky značným finančním injekcím pomohli  k moci. Stovky milionů byly zaslány této teroristické skupině prostřednictvím tajných fondů a imaginárních projektů. Samotné Švédsko dalo na jejich podporu dohromady dokonce více, než velké evropské země.

Rasistický jihoafrický režim tedy do značné míry sponzorovaly i evropské země. Tytéž země však ani nenapadne nabídnout azyl vyvražďovaným bílým farmářům, jejichž předkové z Evropy pocházeli.

A právě Švédové, kteří tak štědře podporovali současný rasistický režim v JAR, přijmou s otevřenou náručí třeba černého teroristu z některé z afrických bojůvek či somálského násilníka raději, než dnes na životě ohroženou bílou farmářskou rodinu.

A na závěr se ptám: Kdepak jsou všichni ti údajně “antirasističtí” aktivisté??

WHITE LIVES MATTER!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 023 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.