jarvyvrazdenarodina0-850x550
31.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: JAR – další velmi brutálně zmasakrovaná bílá rodina, mohutné protesty bílých farmářů (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O tom se nikde v mainstreamu nedozvíte. Případy, jako je tento ,se v Evropě tají, přece nelze ukazovat údajně “demokratickou” JAR ve špatném světle. Přitom v JAR hovoří o posledním masakru (jinak to nelze nazvat) jako o zatím nejbrutálněji vyvražděné bílé farmářské rodině v oblasti. V reakci na tuto brutální několikanásobnou vraždu pak proběhla mohutná demonstrace, které se účastnily zástupy farmářů v traktorech i autech.

Rodiče a jejich dcera byli brutálně napadeni na jejich farmě v Jižní Africe v neděli. Poté byli uneseni, zavražděni a policie nyní našla všechna těla.

Od roku 1994, kdy v Jihoafrické republice převzala politickou moc Sociálnědemokratická strana ANC, kterou Spojené státy označily za teroristickou, došlo v zemi k tisícům brutálních vražd bílých farmářů.

Příbuzní dosud vyvražděných farmářů prohlašují vraždy za rasistické kvůli násilí, které takřka vždy doprovází mučení a proto, že v souvislosti se zločiny často nic není ukradeno. Nyní došlo k dalšímu takovému útoku v Hartswateru na Severním mysu.

Danie (83) a Breggie (73) Brandovi a jedna z jejich dcer Elzabie (54) byli napadeni v jejich domě. Podle jihoafrických médií se jedná o nejbrutálnější vraždu, k jaké kdy v této oblasti došlo.  Všude na místě činu se nacházela spousta krve. Tělo dcery bylo  nalezeno na pastvinách, zatímco matka a otec byli pověšeni na stromě.

Za brutální vraždu byli zatčeni čtyři muži a žena ve věku 18, 19, 20, 36 a 42 let. Jsou podezřelí z vražd, únosu a loupeže. Jeden z podezřelých řekl, že těla pověsili na strom v poli, přičemž poblíž těl pověšených rodičů leželo na zemi pohozeno tělo jejich dcery. Tělo dcery bylo údajně extrémně zmasakrováno.

Na protest proti brutální vraždě nyní lidé z Hartswateru protestovali tím, že na silnici vytvořili dlouhou, několikakilometrovou kolonu.

Perličkou, kterou možná mnoho lidí v Evropě neví je, že k hlavním evropským sponzorům rasistické černošské ANC  patřili Švédští sociální demokraté, kteří jí i díky značným finančním injekcím pomohli  k moci. Stovky milionů byly zaslány této teroristické skupině prostřednictvím tajných fondů a imaginárních projektů. Samotné Švédsko dalo na jejich podporu dohromady dokonce více, než velké evropské země.

Rasistický jihoafrický režim tedy do značné míry sponzorovaly i evropské země. Tytéž země však ani nenapadne nabídnout azyl vyvražďovaným bílým farmářům, jejichž předkové z Evropy pocházeli.

A právě Švédové, kteří tak štědře podporovali současný rasistický režim v JAR, přijmou s otevřenou náručí třeba černého teroristu z některé z afrických bojůvek či somálského násilníka raději, než dnes na životě ohroženou bílou farmářskou rodinu.

A na závěr se ptám: Kdepak jsou všichni ti údajně “antirasističtí” aktivisté??

WHITE LIVES MATTER!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 227 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)