jar4
9.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: JAR – další útok na farmu, muž byl zbitý a svázaný, manželka a dcery (15 a 11 let) brutálně znásilněny

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Další útok na jihoafrickou farmu a opět bílé oběti a černí pachatelé. Děje se to neustále, avšak většina světa se o tyto útoky nezajímá. Především zde nejsou ty “správné” oběti a správní útočníci. Situace v JAR se v poslední době velmi vyhrocuje, bílí obyvatelé se stali lovnou zvěří. Zatímco Evropa přijímá s otevřenou náručí džihádisty z celé Afriky i Blízkého východu, těmto lidem, potomkům Evropanů, azyl nenabídne..

Od začátku července zažívá  Muldersdrift nárůst trestných činů, především loupeží v obytných domech na farmách. K jednomu takovému incidentu došlo před pár dny na farmě podél Beyers Naude Drive v oblasti Zwartkop. Tři vetřelci tam vtrhli do domu farmářské rodiny, přičemž dva z nich byli ozbrojeni ručními zbraněmi. Jakmile byli uvnitř, nařídili 73letému muži, aby si lehl a pak mu svázali ruce a nohy. Lupiči požadovali peníze, ale když je nemohli najít, zmlátili ho. Po prohledání mu vzali mobil.

Podezřelí pak odtáhli jeho ženu (46 let), a jeho dcery ve věku 15 a 11 let do jiné místnosti a tam je brutálně znásilnili. Tyto zločiny se v dané oblasti staly opakovaně, útoků se účastní vždy tři až šest zločinců ozbrojených zbraněmi. Ve všech hlášených incidentech podezřelí násilně vstoupili do domů obětí. Při některých loupežích došlo nejen k fyzickému napadení majitelů, ale také ke znásilnění.

“Členové komunity byli vyzýváni, aby byli ostražití a zpřísnili svou domácí bezpečnost a aby byli ve svých domovech ve střehu zejména mezi 19:00 a 04:00 hodinou. Také by občané dané oblasti měli hlásit jakýkoli podezřelý pohyb,” oznámila policie. Tedy policie jim radí, aby raději nespali?? Nebo si mají rozdělit noční hlídky, když policie ani po sérii útoků pachatele nedopadla či snad dopadnou nechce?

Útoky na jihoafrické farmy se staly stále častějšími, přičemž některé zprávy tvrdí, že zemědělství patří nyní v JAR k nejrizikovějším druhům obživy. Skupina pro občanská práva AfriForum uvedla, že oficiální statistiky počty útoků záměrně výrazně podhodnocují. Skupina také zdůrazňuje často extrémní brutalitu útoků, přičemž oběti jsou někdy mučeny nářadím, včetně letlamp a vrtaček.

Africký národní kongres (ANC), což je strana, která vládne v Jižní Africe, nedávno rozhodl o vyvlastnění farem bílých majitelů bez náhrady. Zde je vlastně odpověď pro všechny, kdo neustále tvrdí, že by měli jihoafričtí bílí farmáři emigrovat. Nemohou, jejich majetek je de facto vyvlastněn. Pokud by se rozhodli odejít, farmu nemohou prodat, stejně jako její vybavení.

Kdo má dostatek peněz na to, aby se mohl přestěhovat tisíce kilometrů kamkoli mezi bílé, ten už většinou jistě v JAR nežije.  Jenže ti chudší, de facto díky vyvlastnění jejich majetku nemajetní, si nejspíš ani nemohou dovolit koupit si nemovitost či farmu v jiné zemi a ještě si zaplatit poměrně drahou cestu.

To víte, různé promigrační neziskovky, EU či Velká Británie sice o Afričany zájem mají, ale jen o ty správně “opálené”. Bílým v žádném případě nepomohou, o to spíš že ani nejde o muslimy. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 14 083,00 Kč
Vybráno 40.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 364 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
115 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.