virglobalsvet
17.4.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Jaká je pravda o COVID-19?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Denně se nejen mimo mainstream začínají objevovat zprávy, které ukazují, že zdaleka ne vše to, co nám podávají média (nejen) hlavního proudu i politici ohledně koronaviru, může být pravda. Vždyť i názory odborníků jsou mnohdy velmi protichůdné! Nemálo zdrojů již potvrdilo, že mnohá úmrtí, která byla deklarována coby úmrtí na koronavirus, neměla COVID-19 jako hlavní příčinu skonu.

Včera mne velmi zaujal článek, zabývající se statistikou úmrtnosti na respirační choroby v Itálii. Porovnává počet úmrtí za stejné období v uplynulých letech a letos. A výsledek je přímo šokující! Cituji ředitele italského statistického úřadu Gian Carla Blangiarda:

„Na území Itálie zemřelo letos v březnu na dýchací potíže 12 352 lidí, loni v témže měsíci přibližně o tři tisíce více, totiž 15 189 a předloni dokonce 16 220.“

Horší byla situace pouze v epicentru nákazy, což potvrzuje také statistika, cituji:

„Tvrdíme-li, že během prvních 21 dnů března se na severu Itálie zdvojnásobila úmrtnost ve srovnání s lety 2015-2019, není to dojem, nýbrž faktický údaj. Když tvrdíme, že v Bergamu je úmrtnost čtyřnásobně vyšší a přechází od průměru 91 úmrtí v letech 2015-2019 ke 398 v roce 2020, referujeme o realitě. Stejně tak, když mluvíme o alarmující situaci v regionu Brescia anebo nárůstu úmrtí mezi lidmi od 74 let věku výše.“

Mimo epicentrum nákazy tedy nedošlo ke zvýšenému počtu úmrtí, naopak, letos bylo v jiných oblastech Itálie zaznamenáno výrazně méně úmrtí na respirační choroby, než v letech předchozích. Navíc, statistika hovoří jasně i o faktu, že nárůst se týká především věkové skupiny nad 74 let. U občanů pod tuto věkovou hranici k nárůstu nedošlo nikde.

Zajímavé, že? Ostatně, všimněte si, že při šíření paniky se zmiňuje jen velmi okrajově nezpochybnitelný fakt, potvrzený z míst, kde proběhlo plošné testování, které odhalilo, že asi polovina testovaných (většinou děti a mladí pod 30 let) neměla vůbec žádné příznaky, přičemž nezanedbatelný byl i počet případů s velmi lehkými příznaky. Média naopak zdůrazňují počet mrtvých a pitvají každý náhodný případ úmrtí někoho mladého. Jenže k takto velmi ojedinělým úmrtím jinak mladých zdravých lidí docházelo i bez této epidemie!

Velmi zajímavý fakt, který se však zcela záměrně zamlčuje, je nárůst úmrtí lidí, kteří nebyli nakaženi koronavirem, ale zemřeli doma jen proto, že se báli navštívit zdravotnické zařízení, aby se nenakazili COVID-19. Občas se někde objeví zcela okrajová zmínka. Proč nám statistika neukazuje celkové počty úmrtí z důvodu strachu a paniky? Stejně tak se objevují případy, kdy nejsou záměrně ošetřeni nemocní, kteří nemají koronavirus, či si musí těžce nemocný léčbu sám hradit, protože koronavirus má při ošetření přednost. A to dokonce i před rakovinou. Tyto druhotné oběti koronavirové paniky pak ze statistik vypadnou, protože jednoduše neměly koronavirus.

Celosvětová statistika k dnešnímu dni hovoří takto:

  • nakažených: 2 185 956  (jedná se o nákazy potvrzené testem)
  • úmrtí na COVID-19: 145 478
  • postižených zemí světa: 201

Kolik lidí žije na celé planetě? Něco kolem  7 750 000 000

Pro nás je zase velmi zajímavý fakt, že země bývalé RVHP zaznamenaly nesrovnatelně nižší úmrtnost na koronavirus, než země bývalého západního bloku, což je přičítáno mnohaleté povinné kalmetizaci. Příčinou mnohem nižší úmrtnosti v těchto zemích je údajně očkování proti TBC, které u nás bylo povinné nejen za minulého režimu, ale proočkovaná je touto vakcínou veškerá populace narozená až do roku 2010. Pak je tedy úmrtnost na COVID-19 v postkomunistických zemích dokonce nižší, než třeba loňská úmrtnost na sezónní chřipku. Ve srovnání se zeměmi, kde k plošnému očkování nedocházelo, máme dokonce 6x nižší úmrtnost na COVID19!

O manipulacích a záměrném vyvolávání nadměrné paniky by pak vypovídal i tento článek, který pro změnu poukazuje na to, že je v médiích zcela záměrně zveličována i stávající situace v USA. V New Yorku jsou prý do statistiky úmrtí na COVID-19 zahrnuta všechna úmrtí, bez ohledu na to, nač daný člověk skutečně zemřel. Němečtí lékaři pro změnu na statistikách ukazují, že počet pacientů s onemocněním respiračního traktu je letos v únoru a březnu nižší než byl loni! Stejné pochyby vyjadřují i němečtí patologové ohledně příčiny úmrtí většiny obětí pandemie.

Už stávající situace, kdy jsou pod nepřiměřeným stresem především starší občané, nijak nenahrává imunitě organismu, obzvlášť u starších lidí, kde je imunita slabší i bez stresu. Vystresovaný senior tak velmi pravděpodobně zemře na nemoc už jen tím, že je jeho organismus pod neustálým napětím, čímž může docházet k výraznému zhoršení celkového zdravotního stavu. Obzvlášť tehdy, kdy má senior i jiné zdravotní problémy.  O vysokém krevním tlaku, který je údajně jedním z faktorů, přispívajících vyšší úmrtnosti na COVID-19, nemluvě.

Rozhodně nechci nic zlehčovat, ale myslím, že zveličování problému také ničemu neprospěje. Navíc, pokud se potvrdí to, co se už nyní tuší, tedy že zde je nemoc již od prosince, pak by to znamenalo, že už tehdy jsme – bez stresu a jakýchkoli omezení – dokázali jako populace epidemii čelit. Sice se údajně nemoc projevovala u mnoha lidí jako déletrvající chřipka, ale nakonec se nějak uzdravili.

Už nyní je jasné, že díky pandemii dojde k vyvolání největší hospodářské krize za posledních 90 let. Krize, která byla už dlouho očekávanou. Navíc, doporučuji sledovat, kdo jako první přijde s vakcínou, která bude nejspíš povinná. Přitom už i mainstream přiznává, že vzhledem k tomu, že po nějaké době lze nemoc dostat znovu, by imunitu očkování zajistit nemuselo. Každopádně Dánsko už přijalo zákon, který nařizuje povinné očkování proti koronaviru a je jen otázkou času, než se připojí další země. Proč má být povinné, není-li zcela účinné?

Myslím, že otázek kolem pandemie je mnohem víc. Co vše se děje za koronavirovou clonou, bez zájmu většiny občanů? Věřte, že málo toho není. Od dovozu vetřelců z Afriky i z řeckých táborů až pro schválení tzv. green dealu. To například jen v rámci EU. Došlo však i k výraznému omezení hotovostních plateb, zvýšení šmírování obyvatel pod pláštíkem péče o zdraví, likvidaci sociálních vazeb, zvýšení nezaměstnanosti, krachu mnoha živnostníků a v neposlední řadě také k  utužování bruselského diktátu.

A na závěr uvádím počet úmrtí na COVID-19 ke včerejšímu dni v 6 zemích bývalého socbloku, kde je 6x nižší úmrtnost, pravděpodobně v souvislosti s plošnou kalmetizací let minulých (neuvádím země bývalé SSSR, kde pandemie nedávno začala a Německo, kde by se údaje musely počítat jen u bývalých občanů NDR, jejichž nižší úmrtnost ovšem o něco málo snižuje i celkovou úmrtnost v Německu). Ve všech těchto zemích má již pandemie svůj vrchol za sebou, počet mrtvých by tedy již neměl nijak významně stoupnout:

Polsko: 314, Rumunsko: 392, ČR: 169, Maďarsko: 142, Slovensko: 8, Bulharsko: 38

Uvedená čísla jsou nesrovnatelně nižší, než v případě plošně neproočkovaných evropských zemí, jako je třeba Itálie, Španělsko nebo i sousední Rakousko. Nemělo by se i toto brát do úvahy? Podotýkám, že většina zemřelých měla i nějaký jiný zdravotní problém, COVID-19 byl tedy jen druhotnou příčinou úmrtí. Většina také patřila do věkové kategorie 75 +…

Názorů na virus je nespočet a to i mezi odborníky. Nicméně čím více se nad celou pandemií zamýšlíte a čím více si toho přečtete a zjistíte si konkrétní data, tím více musíte docházet k názoru, že zde něco opravdu hodně “smrdí”. A netýká se to jen prapodivného původu viru….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 012 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,09 out of 5)
Loading...
politicon.cz
96 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.