islamgay
26.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Islám a LGBTQ

Loading...
Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ve čtvrtek se naše Sněmovna zabývala dvěma zcela protikladnými “ideologiemi” (dnes již lze obojí ideologií nazvat) – islámem a LGBTQ. Tedy – mám-li být konkrétní – probíhala rozprava o zákazu islámského zahalování a zároveň se opět diskutovalo o schválení tzv. “manželství pro všechny”.

První uvedené – tedy zákaz muslimského zahalování – zatím, jak se zdá, nezíská podporu většiny Sněmovny, na rozdíl od manželství pro všechny, kde pouze dvě parlamentní strany deklarují, že tento zákon odmítnou.

V tomto článku jsem se nechtěla zabývat tím, která strana který z těch zákonů podporuje, to je myslím zcela jasné. A nemíním zákony ani dopodrobna rozebírat. Tedy jen stručně – manželství pro všechny mají uzákoněno třeba i v Německu, kde už není praktikováno jen na komunitu homosexuálů, ale i různých trans a nevímjakých pohlaví a začínají uvažovat, že by se do toho mohlo nějak “napasovat” i víc lidí (tedy např. manželství mezi 3,4, 5… lidmi bez ohledu na pohlaví). To už je totální degradace letité instituce manželství. Každopádně mají pak takovíto “manželé” stejná práva jako je tomu v tradičních manželstvích a to včetně možnosti adopcí dětí. Což už se mi jeví být nepřijatelným.  Osobně si myslím, že by úplně stačilo některé záležitosti řešit v rámci registrovaného partnerství (dědictví, informování o zdravotním stavu partnera apod., ne však adopce).

Zákon o zákazu muslimského zahalování je přesně specifikován tak, aby se to skutečně vztahovalo pouze na muslimky, ostatně je opsán dle jich funkčních zákonů, které přijalo Dánsko nebo Rakousko. Přesto se proti němu “ultraliberálové” ozývají.

Bezkonkurenčně největším podporovatelem a “protlačovatelem” manželství pro všechny jsou samozřejmě Piráti, s čímž se nijak netají a v mediálních výstupech několika stran, které se na kameru k tématu vyjadřovaly bylo jasné, že jejich podpora všem možným orientacím včetně 100 a více genderů  je až bezbřehá.

Když však došlo ve Sněmovně na rozpravu k zákonu o zákazu muslimského zahalování, byli to opět Piráti, kdo se ozýval ze všech nejvíc. Myslím, že všem je jasné, že tento zákon vychází z pera SPD, nicméně největšími odpůrci zákona je právě ultraliberální eurohujerská a nejvíce mainstreamová strana – Piráti.

I přesto, že byl zákon takřka kopií již fungujícího zákona, který platí v Rakousku a Dánsku, Piráti si neodpustili návrh zákona napadat a dávali najevo, že by zákon omezil i zahalování nevěst závojem na svatbách nebo zahalování na karnevalu. Konkrétně se proti navrhovanému zákonu vyslovil poslanec Pikal, z čehož bylo patrné, že pro Piráty je jakékoli omezení islámu nepřípustné. Je-li zákon a jeho výklad takřka “opsaný” od zákona jinde již platného, je jasné, že se skutečně vztahuje výlučně na zahalené muslimky.

Tedy v jeden den se eurosvazáci Piráti pyšnili tím, jak nadšeně podporují LGBTQ komunitu a téhož dne vyslovili podporu islámu. Ostatně tak, jak je to u sluníčkářů obvyklé. Podpora dvou zcela nekompatibilních ideologií, které NIKDY nemohou fungovat vedle sebe. Myslím, že jen málokdo si toho paradoxu, který na mne v jeden den doslova křičel a na který už velmi dlouho upozorňuji, všiml.

Ostatně, o tom, jak může koexistovat homosexuální komunita uvnitř islámské by vám mohl vypovědět své kterýkoli homosexuál žijící na území ovládaném ISIS, ale třeba i v Íránu nebo Saúdské Arábii či jiné zemi, vyznávající nejtužší islám a bezvýhradně dodržující právo šaría.

Nebo – pardon, ne nemohl by nic vyprávět. Už byli  totiž VŠICHNI, na které jejich souvěrci přišli, svrženi ze střech nejvyšších budov. 

Souhlasíte s uzákoněním manželství homosexuálů?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 978 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.