islamgay
26.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Islám a LGBTQ

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ve čtvrtek se naše Sněmovna zabývala dvěma zcela protikladnými “ideologiemi” (dnes již lze obojí ideologií nazvat) – islámem a LGBTQ. Tedy – mám-li být konkrétní – probíhala rozprava o zákazu islámského zahalování a zároveň se opět diskutovalo o schválení tzv. “manželství pro všechny”.

První uvedené – tedy zákaz muslimského zahalování – zatím, jak se zdá, nezíská podporu většiny Sněmovny, na rozdíl od manželství pro všechny, kde pouze dvě parlamentní strany deklarují, že tento zákon odmítnou.

V tomto článku jsem se nechtěla zabývat tím, která strana který z těch zákonů podporuje, to je myslím zcela jasné. A nemíním zákony ani dopodrobna rozebírat. Tedy jen stručně – manželství pro všechny mají uzákoněno třeba i v Německu, kde už není praktikováno jen na komunitu homosexuálů, ale i různých trans a nevímjakých pohlaví a začínají uvažovat, že by se do toho mohlo nějak “napasovat” i víc lidí (tedy např. manželství mezi 3,4, 5… lidmi bez ohledu na pohlaví). To už je totální degradace letité instituce manželství. Každopádně mají pak takovíto “manželé” stejná práva jako je tomu v tradičních manželstvích a to včetně možnosti adopcí dětí. Což už se mi jeví být nepřijatelným.  Osobně si myslím, že by úplně stačilo některé záležitosti řešit v rámci registrovaného partnerství (dědictví, informování o zdravotním stavu partnera apod., ne však adopce).

Zákon o zákazu muslimského zahalování je přesně specifikován tak, aby se to skutečně vztahovalo pouze na muslimky, ostatně je opsán dle jich funkčních zákonů, které přijalo Dánsko nebo Rakousko. Přesto se proti němu “ultraliberálové” ozývají.

Bezkonkurenčně největším podporovatelem a “protlačovatelem” manželství pro všechny jsou samozřejmě Piráti, s čímž se nijak netají a v mediálních výstupech několika stran, které se na kameru k tématu vyjadřovaly bylo jasné, že jejich podpora všem možným orientacím včetně 100 a více genderů  je až bezbřehá.

Když však došlo ve Sněmovně na rozpravu k zákonu o zákazu muslimského zahalování, byli to opět Piráti, kdo se ozýval ze všech nejvíc. Myslím, že všem je jasné, že tento zákon vychází z pera SPD, nicméně největšími odpůrci zákona je právě ultraliberální eurohujerská a nejvíce mainstreamová strana – Piráti.

I přesto, že byl zákon takřka kopií již fungujícího zákona, který platí v Rakousku a Dánsku, Piráti si neodpustili návrh zákona napadat a dávali najevo, že by zákon omezil i zahalování nevěst závojem na svatbách nebo zahalování na karnevalu. Konkrétně se proti navrhovanému zákonu vyslovil poslanec Pikal, z čehož bylo patrné, že pro Piráty je jakékoli omezení islámu nepřípustné. Je-li zákon a jeho výklad takřka “opsaný” od zákona jinde již platného, je jasné, že se skutečně vztahuje výlučně na zahalené muslimky.

Tedy v jeden den se eurosvazáci Piráti pyšnili tím, jak nadšeně podporují LGBTQ komunitu a téhož dne vyslovili podporu islámu. Ostatně tak, jak je to u sluníčkářů obvyklé. Podpora dvou zcela nekompatibilních ideologií, které NIKDY nemohou fungovat vedle sebe. Myslím, že jen málokdo si toho paradoxu, který na mne v jeden den doslova křičel a na který už velmi dlouho upozorňuji, všiml.

Ostatně, o tom, jak může koexistovat homosexuální komunita uvnitř islámské by vám mohl vypovědět své kterýkoli homosexuál žijící na území ovládaném ISIS, ale třeba i v Íránu nebo Saúdské Arábii či jiné zemi, vyznávající nejtužší islám a bezvýhradně dodržující právo šaría.

Nebo – pardon, ne nemohl by nic vyprávět. Už byli  totiž VŠICHNI, na které jejich souvěrci přišli, svrženi ze střech nejvyšších budov. 

Souhlasíte s uzákoněním manželství homosexuálů?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 095 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)