islam82018
21.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: I toto je islám – ponižování žen i bezvěrců či znásilnění krávy (videa)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O tom, že muslimové se nikdy nemohou do evropské společnosti plně integrovat bez toho, aby se vzdali své ideologie a následování činů jejich pedofilního proroka Mohameda, už nikdo soudný nepochybuje. Snad jen za kolaboraci s islámem dobře placení aktivisté a politici, pomatení sluníčkáři, sociopaté, psychopaté a samozřejmě sami muslimové mohou tuto ideologii na evropské půdě jakkoli hájit.

Dnes a denně se v Evropě muslimové projeví tak, jako je to u nich přirozené. Ostatně, o mnoha činech těchto nových obyvatel Evropy, jejichž hlavním zadáním je nás přečíslit, jsem už psala. Samozřejmě také evropská společnost má své vlastní násilníky či vrahy, to bezesporu. Nicméně zatímco zde se jedná v rámci celé společnosti spíš o výjimky, u muslimů je to přesně naopak. Například podřadné postavení žen či nemuslimů je u nich považováno za samozřejmost, takže nenajdete pravověrného muslima, který by obojí zpochybňoval. A jejich chování ke zvířatům často také není z našeho pohledu zcela standartní.

O tom, že v muslimských zemích, kde je dodržována šaría, se stále praktikují středověké tresty, vycházející z Koránu, se také všeobecně ví. I v jednadvacátém století se za údajnou – často jen smyšlenou – nevěru či jen “neposlušnost” ženy kamenuje, pohřbívá zaživa, za homosexualitu shazuje ze střech výškových budov a za podobné či další “prohřešky” se popravuje.

Z takovýchto “vyspělých” zemí pak do Evropy putují hordy primitivů, jejichž hlavním posláním je šířit ideologii pedofilního proroka Mohameda a zároveň vysávat štědré sociální systémy evropských zemí, kdy muslimové tyto dávky považují za povinnou daň bezvěrce nadřazenému muslimovi.

Dnes jsem pro vás našla několik nových videí, která poměrně věrně dokreslují například to, jak přistupují muslimové k ženám či zvířatům.

Na prvním videu se můžete podívat na to, jak probíhá hromadná dezinfekce muslimek proti COVID-19. Podstoupit podobnou “dezinfekci”  by si nikdo v mužské části mešity nedovolil.

Druhé video je z Kataru. Na něm se můžete podívat na to, jak tamní muslimové dávají najevo podřazenost bezvěrců. Korán nabádá muslimy také k charitě (Zakát). Ovšem ta se vztahuje výhradně na muslimy. V Kataru při charitativním rozdávání jídla tedy odmítli potřebného jen proto, že není muslim. Připomínám, že právě Katar je spolu se Saúdskou Arábií hlavním sponzorem islamizace většiny evropských zemí, včetně ČR.

Poslední, poněkud drsné video pochází z Indie. Jak jistě víte, tak kráva je v Indii posvátné zvíře, ale samozřejmě jen u hinduistické majority. Muslimové využívají krávy poněkud jinak, jako třeba tento, který si zvolil krávu coby “sexuální otrokyni”. Muslimové nejsou v Indii – na rozdíl od krav – nijak protěžovanou skupinou, naopak, nedávno Indie zakázala muslimům žádat v zemi o azyl a chce jejich počty postupně snížit. Vůči muži z videa jménem Samar Khan alias Kalu tak bylo za znásilnění krávy a ublížení na náboženském smýšlení vzneseno obvinění a následně jej čeká soud.

Není to poprvé, co v oblasti došlo k podobnému činu. Jistý Mohammad Ansari například znásilnil vloni tele, za což byl také obviněn. Podle zpráv místní vesničané a aktivisté chytili Ansariho při znásilňování telete na poli. Vesničané uvedli, že Ansari svázal končetiny dobytčete provazem a poté tele znásilnil.

Na video nedávného incidentu, jemuž přihlíželi dva svědci, kteří video natočili a podali žalobu, se můžete podívat zde: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 831 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...
politicon.cz
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.