white
29.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Genocida bílé rasy za podpory bělochů. Která jiná rasa jedná tak sebedestruktivně?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Umíte si představit, že by jakýkoli černoch běhal po ulici s cedulí White lives matter? Nebo že by jakýkoli černoch trval na tom, aby třeba v Africe měli v parlamentech zastoupení i běloši? Nebo že by třeba Číňané či Japonci trvali na tom, že jejich rasa je hříšná, proto musí svoje domnělé viny vykoupit tak, že si začnou do zemí masově přivážet africké a arabské invazisty, přičemž budou mladým Japonkám či Číňankám tvrdit, že právě to jsou pro ně ideální partneři?

Ničeho výše zmíněného se samozřejmě nikdy nedočkáme, což je v naprostém pořádku. Příslušníci jiných ras se totiž nechovají sebedestruktivně. Ve světě docházelo vždy k různým konfliktům, v minulosti všech ras najdeme jak otroky tak otrokáře. Někde se tak dokonce děje dodnes, paradoxně nyní jsou otrokáři ti, kdo často bývali otroky a za otroky si berou příslušníky vlastních ras. 

Jak je tedy možné, že se najde tolik bílých, kteří jsou ochotni jít proti své vlastní rase? Proč se najde tolik šílenců, ochotných líbat nohy černochům? Černochům, kteří třeba v Africe dodnes berou otroky? Proč se před černochy klaní? Proč podporují protibělošský rasismus sami běloši? 

Přiznám se, že jsem si tendencí, vedoucích k současným štvanicím na bělochy, všimla už před lety. Přišlo mi například velmi zvláštní, že současnému systému nevadí Antifa, která je naopak režimem podporována, což třeba u nás můžeme nejlépe vidět na Pirátech, kteří se k Antifě hlásili či ještě hlásí. A nejen to, jakousi odnoží Antify je i extremistická protibělošská organizace GNWP (Good Night White Pride).

Radicalboys on Twitter: "Ivan Bartoš se hájí,že s násilnickou ...

Šéf systémem podporované a mainstreamem adorované parlamentní strany

Tato organizace vede protibělošskou propagandu, přesto je systémem podobně, jako její “sestra” Antifa hájena. Ostatně, členové této organizace jsou velmi často vidět i v průvodech BLM a účastní se jejich řádění, mezi členy najdete jak černochy, tak bělochy. V mnoha zemích tato organizace infiltrovala politiku (u nás Piráti, jinde Zelení), infiltruje se však i do mládežnických organizací (skaut) apod. Umíte si představit, že by se takto zcela oficiálně šířil třeba KKK?

nový design roztomilý hot-selling nejnovější podkolenky gnwp ...

GNWP infiltruje i skautské a podobně zaměřené organizace

Známý je také fakt, že tyto organizace, ne neprávem považované za teroristické, jsou zarytými odpůrci národů a národních států, proto jsou podporovány globalisty a patří k opoře 4. říše.

A co je vlastně na tom všem nejšílenější je fakt, že členy této organizace jsou velmi často mladí běloši. Tedy podobně sebedestruktivní tendence se týkají především mladých. Často na to jdou oklikou, třeba ve stylu “neměly by se rodit děti, abychom neprodukovali CO2″.  Přitom tuto propagandu vztahují jen na bílé, přemnožené Afričany naopak v rámci propagace ideologie multikulturalismu podporují. Možná by na tom nebylo nic podivného, s ohledem na fakt, že se dnes organizuje zcela legálně kdekdo, včetně pedofilů.

Jenže zde je právě problém jisté masovosti a politické podpory, či podpory velmi bohatých mecenášů. Tyto organizace jsou samozřejmě zpravidla vázány i na různé neziskovky, velmi často promigrační. Jejich cíl je totožný, nicméně prostředky různé. Někdo aktivně dováží invazisty, někdo vymývá mozky mládeži, jiní aktivně řádí v ulicích, další se zapojí do nejvyšší politiky.

To, že nyní dochází k záměrné genocidě bílé rasy je nezpochybnitelné. Svědčí o tom také následující: 

  • Dvojí metr – mrtví běloši, zabití rukou černocha nikoho nezajímají, je-li to naopak, začne neskutečný humbuk a to i tehdy, jde-li o smrt kriminálníka. Oproti tomu černoch vražděný černochem nezajímá vůbec nikoho, dokonce ani tyto tzv. “aktivisty”, kteří dělají humbuk kvůli jednomu černému kriminálníkovi. Zde tedy zcela jednoznačně vidíte, že o žádné černochy v reálu nejde, pokud by jim o ně skutečně šlo, vadilo by jim i vyvražďování černých křesťanů rukou jejich muslimských rasových soukmenovců. K tomu se však mlčí, nehodí se to totiž do stávajícího honu na “bílé rasisty”. Tedy vadí jen běloch, na toho je pořádán hon a každá záminka se hodí.
  • Dlouhodobá propagace smíšených manželství – všimněte si, že v různých reklamách, filmech a seriálech je stále častěji zobrazován coby mladý ideální pár buď pár černoch – běloška (čím černější, tím lépe, ona ideálně blondýna, aby byl co největší kontrast), ale stále častěji vidíme i “ideální” homosexuální páry, což jsou páry pro systém skutečně “přínosné” neboť jsou reprodukce neschopné. Tedy pár černoch – běloška zajistí, že jejich děti nebudou bílé a pár dvou homosexuálů zajistí, že se již dál nebudou množit. S tím úzce souvisí i genderová výchova.
  • BLM se adoruje, WLM se trestá – musíte říkat, že záleží na černých životech, je zakázáno říkat, že záleží na všech či dokonce na bílých životech. Naopak, za výrok, že na bílých životech nezáleží, vás v zaměstnání povýší a do budoucna si můžete být jisti zářnou kariérou. Ovšem řeknete-li veřejně, že na bílých životech záleží, jste nazváni rasistou a vyhozeni ze zaměstnání. A systém se pomstí i vašemu okolí. To vše pro výstrahu všem dalším případným “rasistům”, kteří by chtěli tvrdit, že na bílých životech záleží. Ne, systému na nich nezáleží.
  • Několik let trvající a nekončící přísun Afričanů a Arabů do Evropy – k tomuto snad netřeba nic dodávat, snad jen, že především dovoz Afričanů již byl europarlamentem dvakrát podpořen různými pamflety, zavádějícími například i kvóty na černochy, výraz “afrofobie” (další po islamofobii) a podporující africkou invazi do Evropy
  • Cenzura všeho bělošského – bourání a ničení soch bělochů, pálení knih autorů, kteří byli údajnými rasisty, mnohé filmy jsou cenzurované či umístěné v trezorech, vážná hudba je nálepkována za rasistickou (autoři byli takřka výhradně běloši)….

Jen hlupák může nevnímat  tu nepokrytou snahu stávajícího systému k vytvoření jakéhosi pocitu viny u bílých a zároveň snahu o jejich redukci, zatímco barevní jsou adorováni a systémem dlouhodobě protěžováni. Logicky se pak nabízí i závěr, že jde o záměrné vyvolání rasové války  a to vše v situaci, kdy zde postupně dochází i k jakési válce neslučitelných světů – islámského a všech ostatních. Protože není to jen Evropa, kdo dnes bojuje s islamizací. S tou – většinou s malým úspěchem – bojují i jinde. Ono však v případě Evropy o žádném boji hovořit nelze, Evropa se totiž islámu zcela dobrovolně odevzdává.

Štvanice na bělocha je tedy pouze další součástí předem napsaného scénáře, další cestou jak ještě víc rozeštvat společnost. Scénáře destrukce našeho způsobu života, destrukce Evropy jako takové. Do stávající islamizace a nezřízené invaze tento protibělošský rasismus perfektně zapadá. Ve spojení se záměrně vyvolanou ekonomickou krizí, která bude taková, jaká nemá v minulosti obdoby, se vše může změnit z lokálních konfliktů v konflikt globální.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 709 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.