IKEA
8.8.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Firmy Ikea, Coca cola i Vodafone podpořily LGBTQI, pokud to však kritizujete, jste prý troll

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Chcete se velmi dobře pobavit a zasmát? Pak doporučuji navštívit Facebookové stránky IKEA. Tak, jako nad čtením diskuze pod informací o podpoře LGBTQI ze strany této švédské nábytkářské firmy, jsem se už dlouho nepobavila. Na stránky dvou zbývajících firem jsem už nekoukala, nicméně předpokládám, že tam bude diskuze v podobném módu.

Odpůrci LGBTQI propagandy v diskuzi naráží mimo jiné i na multikulturní obohacování Švédska, neboť – jak se vyjádřili zástupci IKEA – jsou na to, že je jejich firma právě z této islamizované země, hrdí.

Pracovnice obchodního domu IKEA umisťují před supermarket duhovou vlajku

Pokud se podíváte na komentáře, tak spousta lidí píše, že si již v obchodě nic nekoupí. Po pravdě, příliš nevěřím, že skutečně do puntíku všichni podobné sliby splní. I když je fakt, že nábytek si dnes můžete koupit v mnoha různých obchodech, vynechat Ikeu by tedy problém být neměl.

Jenže podobných firem, které podporují BLM, LGBTQI a další atributy současné ideologie, je přespříliš. Jen velmi obtížně dnes najdete firmu, která se do něčeho podobného nenamočí. Bojkot je tedy možný jen v některých, těch nejkřiklavějších případech.

Co mne však zaujalo k tomuto tématu především byl tento článek, který se proti těm, jimž se podpora LGBTQI propagandy nelíbí vyhrazuje a autorka dokonce tyto diskutující – často zákazníky oněch firem – nazývá na konci článku trolly. Ano, nesouhlasíte-li s tím, aby firma, jíž necháváte vydělávat, podporovala třeba LGBTQI nebo BLM a nestydíte se to vyjádřit veřejně, pak jste troll. 

Autorka článku pak radí, jak mají firmy na podobné trolly reagovat. Dokonce se v článku píše, že na komunikaci s těmito “trolly” mají firmy speciálně školené pracovníky. V článku se také vyjadřuje údajná marketingová odbornice, která říká k LGBTQI propagandě Vodafonu toto:

“Mně se to líbí a opravdu nevěřím tomu, že by je kvůli tomu jediný zákazník z těch, co tam píšou “jsem u vás 10 let a tohle je poslední kapka”, opustil. Tihle lidi možná umí psát ujetý komentáře na sítě, a to je tak všechno, hezky týhle kampani zvyšují dosah.”

Ano, zvyšují dosah, takže o to víc lidí, kteří s kampaní nesouhlasí, bude vědět, že tyto firmy už finančně podporovat nebudou. Zřejmě mladá, nezkušená podporovatelka LGBTQI propagandy žije jen ve své vlastní bublině a neuvědomuje si, že ti tzv “trollové” vyjadřují názory mnoha konzervativně založených obyvatel naší země.

Nevím, jak vy, ale já už takto pár firem, kde jsem třeba dřív nakupovala, právě pro jejich aktivismus často i roky ignoruji. Netýká se to samozřejmě jen obchodů, ale i výrobků některých aktivistických firem. A nemyslím, že bych byla sama, jistě i někteří z vás narazili na firmy či výrobky, které pro jejich “angažovanost” ignorují. Konkurence je dostatečná, mohu nakoupit i jinde.

Můj bojkot se ostatně týká také zmíněné Ikey, po multikulti a proislámské propagandě pak roky nenakupuji třeba v Lidlu a sluníčkář Mádl mi na další roky znechutil výrobky firmy Bohemia. A našly by se i další firmy či výrobky, které při nákupech vynechávám. Firem, které se do podobného aktivismu zapojují je spousta, takže jistě nelze ignorovat všechny, ale lze to tak dělat třeba u těch, co jsou svým aktivismem nejkřiklavější.

Možná si celou dobu říkáte, že stránky, které podobné názory zveřejňují, jsou nejspíš nějakým webem LGBTQI komunity, Pirátů či jiných podporovatelů podobného aktivismu. Jenže jde o stránky, které mají radit podnikatelům. Já bych tedy předně poradila všem firmám, aby se jakéhokoli podobného aktivismu vyvarovaly a nenálepkovala bych jejich (možná bývalé) zákazníky za trolly.

Mimochodem, byli by tito aktivisté stejně nadšeni, kdyby nějaká velká firma takto veřejně podpořila třeba tradiční evropskou bílou rodinu??? To by bylo nálepkování za rasisty, xenofoby a homofoby!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 184 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)