gucci11-850x504
14.2.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Firma Gucci vychází vstříc genderovým inženýrům

Sdílejte článek:

Již v mnoha svých článcích dříve jsem upozorňovala na jeden z aspektů současné ideologie, kterým je genderismus a stírání rozdílů mezi pohlavími.

Opakování je matkou moudrosti, proto si připomeňme, že například ve sportu už je celkem běžné, že se muž prohlásí za ženu a posléze závodí v ženské kategorii, což samozřejmě ženy díky jejich odlišné fyziognomii znevýhodňuje. Dnes už dokonce ani není třeba, aby byl muž přeoperován, stačí jen, když prohlásí, že se jako žena cítí.

Jenže v případě oněch sportovců se jedná o již dospělé jedince. Stírání rozdílů pohlaví je snahou genderových inženýrů už také u malých dětí. I proto vydalo naše MPSV příručku pro mikrojesle, kde mimo jiné nabádá k tomu, aby byly dětem podávány na hraní i hračky, které jsou určeny pro opačné pohlaví. To ve Švédsku jsou – ostatně, jako už tradičně – mnohem dál, tam dokonce ve školkách začínají používat neutrální zájmeno a vyhýbají se oslovení “on”, “ona”. Stejně tak pro rodiče používají už třeba i ve Francii obvyklé výrazy “rodič 1″ a “rodič 2″.

A v Bruselu už před časem prošel genderový zákon, který postupně implementují do svých vlastních zákonů jednotlivé členské země. Tento zákon povoluje dětem od 12 let operativní změnu pohlaví a to bez souhlasu rodičů. Nutno podotknout, že tato šílenost má podporu i nemalé části našich poslanců. V některých “pokrokových” zemích už ovšem nechali sami rodiče změnit pohlaví i svým mnohem mladším dětem, které z toho ještě nemohou mít rozum. Podobný zákrok je samozřejmě nezvratný a daného jedince zcela vyřadí z další reprodukce.

Stírání rozdílů mezi pohlavími je samozřejmě zapotřebí provádět i navenek a plošně. Proto stále více slavných módních firem přichází s módními přehlídkami, kde jsou pánské oděvy takřka stejné, jako dámské. Na takových módních přehlídkách pak uvidíte vychrtlého mladíčka v letních šatičkách, dalšího ve “slušivé” sukýnce a jiného v krajkové blůzce. Dámské módní doplňky a nápadné líčení jsou samozřejmostí. Upozorňuji, že se jedná o čistě pánskou módní přehlídku, mezi modely není žádná žena (ale nezaručuji, že tam není třeba 20. nebo 45. pohlaví).

Ostatně, pokochejte se sami:

Je jen otázkou času, než se podobně začnou oblékat hollywoodské hvězdy, které jsou vždy ochotné podpořit kdejakou neomarxistickou šílenost. A za nějakých 10 let už nás v létě na ulici nepřekvapí mladí chlapci v květovaných šatech či džínových minisukních. Stírání rozdílů mezi pohlavími má samozřejmě za cíl omezit porodnost Evropanů, ale i Američanů a dalších občanů západních zemí, kteří si podobné vzory (nejen) v odívání berou zasvé.

Jakpak se asi budou pubertální chlapci v šatičkách vyjímat vedle chodících odpadkových pytlů, které u nás začnou také přibývat???

Dovětek: Tento článek věnuji speciálně panu Boušemu z diskuzí na PP, který má pocit, že podobně laděné články, upozorňující na neomarxistické šílenosti, v mém blogu chybí. Třeba si ve videu výše sám najde inspiraci. :-D 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 1 000,00 Kč
Vybráno 2.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 438 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.