facebook23
1.8.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Facebook přitvrzuje cenzuru

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Facebook je názornou ukázkou  současné totalitní ideologie. Než někdo začne s typickou poučkou sluníčkářů o tom, že Facebook (ale i jiné cenzurní platformy) je soukromá společnost, která si může dělat co chce, tak zde se musím velmi silně vyhradit. V minulosti tam totiž žádná cenzura nefungovala a ta současná je čistě na “objednávku” – tedy na zadání těch, kdo ve skutečnosti vládnou světu.

Jak jste možná sami již četli na mainstreamu, tak v USA už bojkotuje Facebook spousta firem, které si tam dřív zadávaly reklamy. Za tímto účelem dokonce vytvořily mnohdy nadnárodní korporace jakousi kampaň, kterou nazvali Stop Hate for Profit. Zdálo se jim, že Facebook maže příliš málo, požadují mnohem hlubší cenzuru. Podle současných informací tak dochází v těchto dnech k rušení celých účtů či Facebookových skupin, ale v USA existovala třeba i FB televize, ve které vypovídali exmuslimové o tom, jak jsou svými soukmenovci pronásledováni, varovali před islámem a vyprávěli o tom, jak jsou nuceni se často stěhovat a mnohdy i měnit identitu, neboť jsou pod neustálou hrozbou fatvy.

I tyto stránky byly kompletně smazány, údajně za nenávist. Nikdo přece nesmí slyšet skutečnou pravdu o “náboženství míru”.  Na druhou stranu v žádném případě Facebook nemaže nenávistné stránky aktivistů BLM, kteří vyjadřují až koncentrovanou nenávist vůči bělochům či jen lidem s jinými názory. To je totiž nenávist tolerovaná, či dokonce žádaná. Nikdo nemaže ani stránky muslimských imámů, ve kterých vyzývají muslimy k převzetí západního světa a nastolení všesvětové šaríi či třeba k nenávisti k bezvěrcům. Stejně tak jsou tolerovány různé pedofilní stránky.

Tedy v USA už v posledních dnech vymazali tisíce účtů avšak výhradně se jednalo o účty lidí, kteří nekonvenují se současným kultem tzv. liberalismu. Totéž se již děje i na území EU, kde je dokonce hlavní cenzorkou “Češka” Jourová. A úsměvné je, že nejeden z těch, kdo ji díky své volbě na její post dostali, byl sám zablokován. Mimo Facebooku jsou dnes ale velmi přísně cenzurovány i jiné internetové platformy. Především je to pak znát v případě youtube, s čímž mám ostatně vlastní zkušenost, hned první pokus o založení vlastního kanálu dopadl smazáním během několika málo hodin, ne-li minut. A to jen za to, že jsem hovořila kriticky o islámu. To se dnes totiž nesmí. Předpokládám, že asi stejný důvod měl youtube i v případě nedávného smazání účtu Tomia Okamury.

Tedy maže se ve velkém, především pak jakékoli účty, kde se nerazí oficiální politika adorace islámu, muslimské invaze, LGBT, genderismu, BLM a dalších atributů současné vládnoucí ideologie. Samostatnou kapitolou je pak COVID-19, opět je cenzurováno cokoli, co nejede “v lajně” oficiální propagandy a to i tehdy, kdy se tato propaganda ukázala být lživá a manipulativní. Youtube i Facebook vše k podobné tematice ve velkém maže, a to zejména tehdy,  není-li to v souladu s propagandou Gatesovy WHO.

Nesdílíte-li tedy k čemukoli výše uvedenému oficiálně prezentovaný názor a zatím jste nebyli smazáni, brzy vás to nejspíš čeká. Právě megakorporace jsou tedy těmi, kdo nad cenzurou dohlíží, neboť ve skutečnosti tyto korporace vládnou celému světu. Nevěříte? Myslíte, že se to týká pouze USA? Pak jste na omylu.

EU funguje úplně stejně. EK je přímo ovládána lobbisty těchto megakorporací, v jejichž zájmu po celou dobu pracuje. EU byla založena právě ku prospěchu těchto svět ovládajících korporací, ne ku prospěchu Evropanů. A právě proto tyto korporace vyzvaly i ty další, působící na území  EU, aby přikročily ke stejným praktikám a přestaly na Facebooku inzerovat, dokud nedojde k vymazání všech stránek, které neodpovídají současné ideologii.

EK už na prosinec dlouhodobě připravuje zákon, který by měl zasáhnout nejen sociální platformy (youtube, Facebook, twitter apod.), ale prakticky celý internet. Zodpovědnost za zveřejněné články či výroky pak ponesou vlastníci daných platforem a ne autoři. Tímto se dojde nejspíš k tomu, že budou mnohé diskuze rušeny či velmi pečlivě cenzurovány.

Tedy v nejbližší době nás čeká taková cenzura, jaká zde ještě nikdy za posledních 30 let nebyla. V USA už to začalo a je nasnadě, že právě tam to souvisí s nadcházejícími prezidentskými volbami. Blokovány jsou totiž i mnohé stránky, které podporují Trumpa. V EU se k podobné cenzuře  pravděpodobně přikročí co nejdřív. Pro globalisty velmi nebezpečné jsou totiž tendence, které se ukazují třeba v Itálii, kde by mohlo dojít dokonce k tomu, že by příští volby vyhrály strany Mattea Salviniho a Giorgie Meloni. Se zájmem poslední dobou sleduji situaci třeba ve Švédsku a mohu potvrdit, že Švédové se začínají probouzet a nyní tam jsou již dvě strany, které jsou zásadně proti invazi a EU a – kupodivu – jejich preference rostou.

O regulérnosti voleb si nedělám žádné iluze. Ale právě tyto a některé další země jsou varovným signálem pro bruselské potentáty i pro korporace, v jejichž zájmu byla EU založena. Proto musí být zavedena mnohem přísnější cenzura názorů, které tito antiglobalisté razí. Jejich názory nesmí být slyšet. A to je i hlavní důvod, proč korporace na cenzuru přes finance tlačí. A je jedno, zda se jedná o USA nebo EU, jednotný názor se požaduje všude. Většina lidí tak bude nakonec odkázána na předávání informací jiným způsobem, než přes internetové stránky, provozované současnými internetovými giganty (Facebook, Google, youtube, twitter apod.).

Přiznám se, že Facebook právě kvůli jejich cenzuře nepoužívám a zcela zřejmě mi nebude umožněno používat ani youtube, takže v tomto ohledu by mi to mohlo být jedno. Nicméně právě tyto platformy jsou tím hlavním, co dnes ovlivňuje masy a snaha dostat tam výhradně jeden jediný názorový proud, neboť jakýkoli jiný názor je nepřípustný, není nic jiného, než čistý fašismus. O to spíš, že za vším stojí právě nadnárodní korporace, které tímto zcela jasně ukazují, kdo světu vládne.

Až vám tedy budou mainstreamoví politici tvrdit něco o jakési liberální demokracii, pak si uvědomte, že za tímto názvem se skrývá jediné: korporátní fašismus.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 145 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)