Sweden-refugees-welcome
22.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Epidemie brutálních znásilnění nejen ve Švédsku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Švédsko je velmi dobře známé coby země extrémně vstřícná migraci lidí ze zcela nekompatibilních kultur. Je to také nejvíc islamizovaná země Evropy, což je důsledek extrémně vstřícné migrační politiky, ale také dlouhotrvající multikulturní výchovy.

Proto není nic podivného, že je Švédsko na druhém místě (po Velké Británii) v Evropě v počtu znásilnění v poměru k počtu obyvatel. Znásilňování není v Africe nic neobvyklého a pro muslimy všeobecně jsou Evropanky jen “volně přístupné zboží”.  Ve Švédsku by se snad dalo hovořit o znásilňovací epidemii.

Nicméně v rámci snah o zastírání těchto případů dochází ze strany policie i justice k bagatelizaci podobných činů. Pachatelé pak velmi často dostanou jen velmi nízký trest. Ostatně, všichni víme, že jde o celoevropský problém. V rámci EU není nic neobvyklého, když je podobný pachatel odsouzen jen symbolicky či je  prohlášen za psychicky nemocného. Také u nás to vše směřuje v případě afrického násilníka k tomu, že namísto do vězení bude směřovat do psychiatrické léčebny.

Ale vraťme se do Švédska, které by mohlo být jakýmsi varovným mementem právě pro nás, neboť máme společného víc, než si možná myslíte. Podobně, jako Švédsko, jsme totiž nikdy neměli žádné kolonie, tato země je tedy zářnou ukázkou toho, že nejen koloniálních mocností se může islamizace týkat. Poněkud srovnatelný je i počet obyvatel. Švédsko je ukázkou toho, jak je možné celkem rychle dojít k přečíslení původního obyvatelstva relativně malé země. A také nám ukazuje, jak jednou dopadneme, pokud u nás nepostavíme islám mimo zákon a včas se “netrhneme” od EU.

Ve Švédsku, ale i v dalších zemích EU, už došli tak daleko, že se snaží  mnohé trestné činy migrantů zastírat a někdy je dokonce trestána namísto pachatele i jeho oběť. Ostatně, posuďte sami jen několik málo případů, kdy se státy EU, zaštiťující se feminismem, zachovaly k postiženým ženám více, než macešsky:

  • Ve Švédsku byla za pokus o vraždu zatčena žena, která při sebeobraně bodla útočníka neevropského původu. Přitom tato kreatura ji prokazatelně znásilnila.
  • Migrantský gang byl osvobozen z toho důvodu, že žena připoutaná na invalidní vozík se mohla tvrději bránit nebo se pokusit uniknout předpokládanému souhlasu.
  • Dánská sedmnáctiletá dívka, která se snažila zabránit znásilnění migrantem tím, že  použila pepřový sprej, byla zatčena za nepřiměřenou obranu. Přitom je jasné, že musela být ve zřejmé nevýhodě, tedy migrant měl jistě proporčně navrch. Dle soudů se tedy měla raději nechat znásilnit.
  • Devatenáctiletý Somálec, migrant, byl ve Švédsku odsouzen na pouhých 75 hodin veřejné služby za brutální znásilnění třináctileté dívky, a to jak vaginálně, tak análně.  Znásilnění jí způsobilo tolik bolesti, že si nemohla dva dny sednout a opakují se u ní noční můry. Okresní soud v Mora odsoudil muže k podmíněnému trestu, 75 hodin veřejné služby a nařídil zaplatit dívce náhradu škody ve výši 15.000 švédských korun.

 Výše uvedené případy jsou samozřejmě jen špičkou ledovce. Zde je nutná zejména osvěta, protože podobných případů bude napříč Evropou už jen přibývat. A to úměrně s tím, jak budou do Evropy přicházet ti, kdo považují nemuslimky  za lovnou zvěř. Na vině je i školní výuka multikulturalismu, která se zatím u nás protlačuje zejména přes neziskovky, ale i jinou cestou, třeba přes youtubery, kteří mladé oslovují.

Uvažovala jsem, zda v tomto článku zveřejnit realistické, ale velmi drsné obrázky, které ukazují multikulturní “obohacení” v té nejsyrovější podobě. Ale myslím, že to nutné je. Zveřejnění v titulku by mohlo být problematické, nicméně myslím, že jedině pohled na skutečné důsledky masové invaze může potlačit důvěru v nepřátelské entity, kterou v mladých lidech systém záměrně pěstuje. Je třeba si uvědomit, že je nutné být ve střehu a nedůvěřovat někomu, kdo má zcela odlišnou výchovu a tedy i myšlení.

Ve výše uvedených případech se jedná o dívky, které byly tzv. “sluníčkářky” a od “obohacovačů” neočekávaly nic zlého. Naopak, kde mohly, tam multikulturalismus obhajovaly. O dalších případech multikulturně obohacených sluníčkářek jsem pak psala například zde nebo zde.

Ještě bych se chtěla vyhradit k častým argumentům právě zastánců multikulti, kteří nás upozorňují na to, že i původní Evropané se dopouští vražd či znásilnění. To je sice pravda,  podobné kreatury najdete v úplně každé společnosti. Jen v té jejich, která je už odmala učí neúctě k nám, káfirům, stejně jako absolutní neúctě k ženám, obzvlášť pak nemuslimkám, jich najdeme nesrovnatelně víc. Ostatně, Korán muslimy ke znásilňování nevěřících žen přímo nabádá, dělal to přece už svého času i Mohamed, na dobytých územích.

Proto se ptám: proč si k evropským násilníkům a vrahům přivážet nespočet dalších? Navíc takových, kteří jsou stále častěji beztrestní???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 18 831,00 Kč
Vybráno 53.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 524 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.