Sweden-refugees-welcome
22.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Epidemie brutálních znásilnění nejen ve Švédsku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Švédsko je velmi dobře známé coby země extrémně vstřícná migraci lidí ze zcela nekompatibilních kultur. Je to také nejvíc islamizovaná země Evropy, což je důsledek extrémně vstřícné migrační politiky, ale také dlouhotrvající multikulturní výchovy.

Proto není nic podivného, že je Švédsko na druhém místě (po Velké Británii) v Evropě v počtu znásilnění v poměru k počtu obyvatel. Znásilňování není v Africe nic neobvyklého a pro muslimy všeobecně jsou Evropanky jen “volně přístupné zboží”.  Ve Švédsku by se snad dalo hovořit o znásilňovací epidemii.

Nicméně v rámci snah o zastírání těchto případů dochází ze strany policie i justice k bagatelizaci podobných činů. Pachatelé pak velmi často dostanou jen velmi nízký trest. Ostatně, všichni víme, že jde o celoevropský problém. V rámci EU není nic neobvyklého, když je podobný pachatel odsouzen jen symbolicky či je  prohlášen za psychicky nemocného. Také u nás to vše směřuje v případě afrického násilníka k tomu, že namísto do vězení bude směřovat do psychiatrické léčebny.

Ale vraťme se do Švédska, které by mohlo být jakýmsi varovným mementem právě pro nás, neboť máme společného víc, než si možná myslíte. Podobně, jako Švédsko, jsme totiž nikdy neměli žádné kolonie, tato země je tedy zářnou ukázkou toho, že nejen koloniálních mocností se může islamizace týkat. Poněkud srovnatelný je i počet obyvatel. Švédsko je ukázkou toho, jak je možné celkem rychle dojít k přečíslení původního obyvatelstva relativně malé země. A také nám ukazuje, jak jednou dopadneme, pokud u nás nepostavíme islám mimo zákon a včas se “netrhneme” od EU.

Ve Švédsku, ale i v dalších zemích EU, už došli tak daleko, že se snaží  mnohé trestné činy migrantů zastírat a někdy je dokonce trestána namísto pachatele i jeho oběť. Ostatně, posuďte sami jen několik málo případů, kdy se státy EU, zaštiťující se feminismem, zachovaly k postiženým ženám více, než macešsky:

  • Ve Švédsku byla za pokus o vraždu zatčena žena, která při sebeobraně bodla útočníka neevropského původu. Přitom tato kreatura ji prokazatelně znásilnila.
  • Migrantský gang byl osvobozen z toho důvodu, že žena připoutaná na invalidní vozík se mohla tvrději bránit nebo se pokusit uniknout předpokládanému souhlasu.
  • Dánská sedmnáctiletá dívka, která se snažila zabránit znásilnění migrantem tím, že  použila pepřový sprej, byla zatčena za nepřiměřenou obranu. Přitom je jasné, že musela být ve zřejmé nevýhodě, tedy migrant měl jistě proporčně navrch. Dle soudů se tedy měla raději nechat znásilnit.
  • Devatenáctiletý Somálec, migrant, byl ve Švédsku odsouzen na pouhých 75 hodin veřejné služby za brutální znásilnění třináctileté dívky, a to jak vaginálně, tak análně.  Znásilnění jí způsobilo tolik bolesti, že si nemohla dva dny sednout a opakují se u ní noční můry. Okresní soud v Mora odsoudil muže k podmíněnému trestu, 75 hodin veřejné služby a nařídil zaplatit dívce náhradu škody ve výši 15.000 švédských korun.

 Výše uvedené případy jsou samozřejmě jen špičkou ledovce. Zde je nutná zejména osvěta, protože podobných případů bude napříč Evropou už jen přibývat. A to úměrně s tím, jak budou do Evropy přicházet ti, kdo považují nemuslimky  za lovnou zvěř. Na vině je i školní výuka multikulturalismu, která se zatím u nás protlačuje zejména přes neziskovky, ale i jinou cestou, třeba přes youtubery, kteří mladé oslovují.

Uvažovala jsem, zda v tomto článku zveřejnit realistické, ale velmi drsné obrázky, které ukazují multikulturní “obohacení” v té nejsyrovější podobě. Ale myslím, že to nutné je. Zveřejnění v titulku by mohlo být problematické, nicméně myslím, že jedině pohled na skutečné důsledky masové invaze může potlačit důvěru v nepřátelské entity, kterou v mladých lidech systém záměrně pěstuje. Je třeba si uvědomit, že je nutné být ve střehu a nedůvěřovat někomu, kdo má zcela odlišnou výchovu a tedy i myšlení.

Ve výše uvedených případech se jedná o dívky, které byly tzv. “sluníčkářky” a od “obohacovačů” neočekávaly nic zlého. Naopak, kde mohly, tam multikulturalismus obhajovaly. O dalších případech multikulturně obohacených sluníčkářek jsem pak psala například zde nebo zde.

Ještě bych se chtěla vyhradit k častým argumentům právě zastánců multikulti, kteří nás upozorňují na to, že i původní Evropané se dopouští vražd či znásilnění. To je sice pravda,  podobné kreatury najdete v úplně každé společnosti. Jen v té jejich, která je už odmala učí neúctě k nám, káfirům, stejně jako absolutní neúctě k ženám, obzvlášť pak nemuslimkám, jich najdeme nesrovnatelně víc. Ostatně, Korán muslimy ke znásilňování nevěřících žen přímo nabádá, dělal to přece už svého času i Mohamed, na dobytých územích.

Proto se ptám: proč si k evropským násilníkům a vrahům přivážet nespočet dalších? Navíc takových, kteří jsou stále častěji beztrestní???

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 810 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)