orban2
6.9.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: EK požaduje, aby Maďarsko okamžitě otevřelo hranice a to pro všechny

Sdílejte článek:

SLOVANKA

To, že se Brusel neustále vměšuje do vnitřních záležitostí jednotlivých zemí EU, je velmi dobře známo, ostatně, přesně k tomu účelu byla EU také založena. Zlikvidovat suverenitu a zavést globalizovanou Evropu, kde bude převaha obyvatel hnědé pleti a nižšího IQ, lehce manipulovatelných a zcela odnárodněných euroobčanů, jimž nebude na pojmech jako stát či národ nijak záležet. Přesně to je cílem, o čemž dnes už nikdo, kdo evropské dění sleduje, nepochybuje. Ostatně, už dávno dává EU najevo, že jí jsou národní státy trnem v oku. To potvrzuje nejen zákaz používání národních vlajek v EP, ale i busta Kalergiho v jedné z budov EU ve Štrasburku. A samozřejmě také urputná snaha přestěhovat Afriku do Evropy.

Maďarsko nedávno uzavřelo své hranice téměř všem cizím státním příslušníkům, včetně osob z jiných zemí EU. To je podle eurokomisařky Ylvy Johanssonové nepřijatelné.

Evropská komise nyní předložila návrh na koordinaci omezení korony v rámci EU, uvádí portál Europa. V současné době existuje 27 různých předpisů pro vstup a výstup z Unie, což je považováno za příliš složité. Komise proto navrhuje systém barevných kódů, v němž například “zelená” neukládá žádná omezení.

Členský stát, který umožňuje vstup ze zelené země, tedy nesmí vyloučit žádnou jinou zemi EU se stejným označením. Zásadou by měla být rovná pravidla pro všechny státy EU.

Maďarsko však šlo zcela proti nařízení EU, neboť nedávno uzavřelo své hranice všem cizím občanům. Poté byly otevřeny alespoň  zemím V4. Jenže EU samozřejmě potřebuje zcela otevřené hranice, tedy plně průchodné pro kohokoli. 

Švédská komisařka EU Ylva Johanssonová  uvedla, že je pod tlakem, aby jednala proti Maďarsku. Odpovídá, že se obrátila na maďarskou vládu a že není zcela spokojena s odpovědí, kterou obdržela. Uzavření některých zemí porušuje pravidla EU.

“Očekávám, že se Maďarsko rychle přizpůsobí a bude se řídit doporučeními, jakmile je rada přijme,” prohlásila Ylva Johanssonová.

Samozřejmě, je třeba otevřít Evropu všem. Tedy nejen občanům EU, jimiž se EK zaštiťuje, protože přes plně propustné hranice bez jakýchkoli kontrol přece přejde kdokoli. Jak jistě víte, tak v posledních měsících invaze zejména z Afriky posílila, ale také balkánská cesta je plná muslimských vetřelců, kteří míří do zemí EU. Proto je třeba odstranit jakékoli překážky, které by mohly být džihádistům postaveny.

Ostatně, vetřelci, kteří se snaží přejít přes Maďarsko dál na sever a západ, si už hledají i jiné cesty, jak tamní hranice překročit. Proto v poslední době vykopali spoustu tunelů, pomocí nichž nyní maďarské hranice zdolávají. A z Maďarska se pak dál potřebují dostat co nejrychleji, většina z nich tuto zemi využívá jen coby tranzitní. A EU je  potřebuje přes  hranice dostat co nejpohodlnější a nejrychlejší cestou. Proto ten nátlak, proto takový humbuk….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 909 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)