ISLAMEU
17.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: EK a donucovací solidarita

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak jsem již v poslední době několikrát upozornila, v Bruselu nemají v současné době na práci nic lepšího, než vymýšlet strategii tzv. “povinné solidarity” a jednotné azylové a migrační politiky. Tedy – jednoduše vymýšlí, jak zaplavit skutečně celou EU nelegálními muslimskými vetřelci, lépe řečeno džihádisty, jak ostatně potvrdila i svědkyně, která měla možnost poznat osobně osazenstvo řeckého tábora Moria.

Podobné kroky jasně ukazují, že se Brusel nevzdává svého zásadního poslání: vyměnit Evropany za Afričany, Araby, Pákistánce, Afghánce a jiné muslimské invazisty. Povšimněte si také, jak je u nás uměle vyvolávána panika a pozornost lidí se odvádí od důležitého k nepodstatnému. Pamatujete si copak, že by se kdy dělal podobný humbuk při jakékoli epidemii čehokoli??

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová ve svém středečním projevu před Evropským parlamentem uvedla, že takzvané Dublinské nařízení bude zrušeno, aby bylo nahrazeno novým evropským migračním systémem.

Nařízení vyžaduje, aby žádosti o azyl byly vyřizovány v první bezpečné zemi, do které přicházejí. Vzhledem k tomu, že země severní Evropy nejsou téměř nikdy první bezpečnou zemí, pravidla nařízení nebyla nikdy do značné míry dodržována.

“EU bude mít společné struktury pro azyl a přesídlení a bude mít nový silný mechanismus solidarity,” říká von der Leyen.”

Podle von der Leyenové je migrace “evropskou výzvou a celá Evropa musí vytěžit svůj díl svého úkolu”.

Ve svém projevu rovněž slíbila, že vypracuje evropský akční plán a do definice trestné činnosti EU zahrne zločiny z nenávisti založené na etnickém původu, náboženství, pohlaví nebo sexualitě. Tedy přeloženo z “bruselštiny”: kritika invaze i islámu již bude všude v EU trestným činem.

Za týden představí podrobnosti nového systému švédská komisařka Ylva Johanssonová.

“Migrace je něco, co existuje a vždy existovalo a je něco, co skutečně potřebujeme. Musíme však migraci lépe řídit společně, a to jak pro větší spravedlnost, tak pro lepší předvídatelnost,” říká Johanssonová.

říjnu 2019 Ylva Johanssonová uvedla, že jejím plánem na zavedení nového systému a zapojení více zemí EU je zavést “donucovací solidaritu”.

Podle informací by země, které odmítají přijmout vetřelce, měly mít místo toho možnost “vykoupit se”, což by ovšem znamenalo zaplatit tak obrovské částky, které by koronanařízeními zdevastované země dovedly k bankrotu.

Je vám už konečně jasné, proč se právě u nás odvádí pozornost od důležitých záležitostí ke COVIDU? Právě u nás, kde se už v roce 2017 postavilo hned pět nových integračních center pro mimoevropské cizince, ale i přesto se mají nyní stavět čtyři nová centra  a to právě v krajích, které jsou na trase, po níž se invazisté vydávají přes naši zemi do Německa??

Uvidíte, že příští týden, kdy bude potřeba naše občany zcela “ukolébat” nebude  podobně, jako nyní, nikde na mainstreamu o nové azylové politice EU ani zmínka, nicméně z prstu vycucanými čísly nakažených nás budou bombardovat všechna média, jen aby mainstreamoví manipulátoři zabavili davy lidí něčím nepodstatným.

Na závěr připomínám, že bylo dokázáno, že většina vetřelců, kteří v Evropě již jsou nebo sem míří, jsou džihádisté, členové různých islámských bojůvek, od ISIS přes Al Kajdu po Talibán. A Bruselem financované podvratné neziskovky nemají na práci nic jiného, než tyto džihádisty pomáhat dostat do zemí EU a to jakýmkoli způsobem, třeba tím, že jim pomohou zapálit tábor v Řecku.

Prosím, informujte co nejvíc lidí, ať se dozví, oč zde ve skutečnosti jde. Proč právě nyní je u nás tak velká snaha odvést pozornost.  Nevěřte ani naší loutkové probruselské vládě, která dlouhodobě jinak hovoří tady a jinak koná v Bruselu.

EU se snaží za každou cenu dostat do zemí EU co nejvíc džihádistů a to za jakoukoli cenu. Uvědomte si, že tato instituce byla za jistým účelem založena a ten účel má také plnit. Ostatně, sama EK jen pracuje v zájmu těch, kdo ji řídí. Výměna obyvatel Evropy a s tím související islamizace se nesmí zastavit. Nejde-li to jinak, pak se využije i těch nejzazších prostředků….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 447 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.