muslimstirasisti1-850x550
31.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dvacetičlenný gang vetřelců napadl čtyři bílé dělníky, jednomu usekli ruku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Teprve osmnáctiletý mladík skončil s useknutou rukou a dalšími těžkými zraněními poté, co byl spolu se svými třemi kolegy napaden gangem dvaceti muslimských vetřelců za to, že předtím před jedním členem gangu bránili starší ženu, kterou vetřelec napadl. K napadení došlo v anglickém, již značně islamizovaném městě Rochdale. Nedávno proběhl soud s nejbrutálnějšími členy gangu.

muslimstirasisti1-850x5502Gang dvaceti rasistických migrantů se zaměřil na skupinu čtyř bílých britských mladých dělníků a nazval je „bílými bastardy“. Osmnáctiletou oběť a její tři kolegy vypátral hlavní pachatel, Habibur Rahman (27), který shromáždil dav dvaceti svých přátel, aby se vrátil ke čtyřem mladíkům poté, co mu předtím zabránili v napadení starší ženy.

Rahman, který nazval oběti „bílými bastardy“, křičel, že oni se nachází v jeho „zemi“ a zuřil nad tím, že zasáhli, když křičel nadávky na starší ženu. Protože měl pocit, že byl na svém „území“ zneuctěn, Rahman vystopoval čtveřici mladíků na pozemek, na kterém pracovali a zablokoval je tím, že zaparkoval auto přes příjezdovou cestu. Mezitím se na mladíky vrhl dav dvaceti mužů ozbrojených noži, mačetami, kladivem a sekerou.

„Dostanou, co si zaslouží. Budou pobodáni,” řekl Rahmán. Když se jeden z mladých dělníků pokusil uklidnit situaci, člen gangu, který třímal sekeru – Mohammed Awais Sajid – sekl mladíka do hrudi, roztříštil mu žebra a způsobil kolaps plic. Samotný úder mířil oběti na hlavu. Napadený si všiml, že mu teče krev. Pak se otočil a pokoušel se opustit místo činu.  Naštěstí si prý uvědomil, že sekera je nad ním a míří mu na hlavu. Zvedl paži, aby se bránil, a čepel mu v podstatě usekla ruku v zápěstí. Sajid pak dál útočil. Děsivý útok byl zastaven až poté, co jeden ze tří dělníků obrátil motorovou pilu na gang migrantů, aby je zastrašil.

Šokující je, že byl Sajid zproštěn obžaloby z pokusu o vraždu a byl odsouzen pouze na 18 let poté, co byl shledán vinným ze zranění. Je více než pravděpodobné, že bude propuštěn v polovině svého trestu, ne-li dříve. Rahman byl shledán vinným z napadení poté, co soud zjistil, že udeřil jednoho z dělníků do obličeje a zlomil mu nos. Byl odsouzen na pouhé čtyři a půl roku. Devět dalších osob, které byly v případu vyšetřovány, bylo propuštěno bez obvinění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 240 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.