muslimstirasisti1-850x550
31.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dvacetičlenný gang vetřelců napadl čtyři bílé dělníky, jednomu usekli ruku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Teprve osmnáctiletý mladík skončil s useknutou rukou a dalšími těžkými zraněními poté, co byl spolu se svými třemi kolegy napaden gangem dvaceti muslimských vetřelců za to, že předtím před jedním členem gangu bránili starší ženu, kterou vetřelec napadl. K napadení došlo v anglickém, již značně islamizovaném městě Rochdale. Nedávno proběhl soud s nejbrutálnějšími členy gangu.

muslimstirasisti1-850x5502Gang dvaceti rasistických migrantů se zaměřil na skupinu čtyř bílých britských mladých dělníků a nazval je „bílými bastardy“. Osmnáctiletou oběť a její tři kolegy vypátral hlavní pachatel, Habibur Rahman (27), který shromáždil dav dvaceti svých přátel, aby se vrátil ke čtyřem mladíkům poté, co mu předtím zabránili v napadení starší ženy.

Rahman, který nazval oběti „bílými bastardy“, křičel, že oni se nachází v jeho „zemi“ a zuřil nad tím, že zasáhli, když křičel nadávky na starší ženu. Protože měl pocit, že byl na svém „území“ zneuctěn, Rahman vystopoval čtveřici mladíků na pozemek, na kterém pracovali a zablokoval je tím, že zaparkoval auto přes příjezdovou cestu. Mezitím se na mladíky vrhl dav dvaceti mužů ozbrojených noži, mačetami, kladivem a sekerou.

„Dostanou, co si zaslouží. Budou pobodáni,” řekl Rahmán. Když se jeden z mladých dělníků pokusil uklidnit situaci, člen gangu, který třímal sekeru – Mohammed Awais Sajid – sekl mladíka do hrudi, roztříštil mu žebra a způsobil kolaps plic. Samotný úder mířil oběti na hlavu. Napadený si všiml, že mu teče krev. Pak se otočil a pokoušel se opustit místo činu.  Naštěstí si prý uvědomil, že sekera je nad ním a míří mu na hlavu. Zvedl paži, aby se bránil, a čepel mu v podstatě usekla ruku v zápěstí. Sajid pak dál útočil. Děsivý útok byl zastaven až poté, co jeden ze tří dělníků obrátil motorovou pilu na gang migrantů, aby je zastrašil.

Šokující je, že byl Sajid zproštěn obžaloby z pokusu o vraždu a byl odsouzen pouze na 18 let poté, co byl shledán vinným ze zranění. Je více než pravděpodobné, že bude propuštěn v polovině svého trestu, ne-li dříve. Rahman byl shledán vinným z napadení poté, co soud zjistil, že udeřil jednoho z dělníků do obličeje a zlomil mu nos. Byl odsouzen na pouhé čtyři a půl roku. Devět dalších osob, které byly v případu vyšetřovány, bylo propuštěno bez obvinění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 450 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)