sexy-1175389_960_720
13.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dva syrští vetřelci – otec a syn – si v Německu drželi sexuální otrokyni

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už pár článků na téma “sexuální otrokyně” jsem zde zveřejnila. Většinou se jednalo o případy ze zemí mimo Evropu, zpravidla zemí islámských nebo se jednalo o znásilňovací gangy, působící ve Velké Británii, které si “lovily” náhodné oběti. V tomto případě však nejde o otrokyni, kterou by si dotyční drželi v jejich domovské zemi, ale otrokyni měli v Německu. A co víc, tato otrokyně byla k tomuto účelu do Německa dovezená a navíc s jedním z násilníků otěhotněla. Nyní proběhl s novodobými otrokáři soud.

Dva syrští vetřelci – otec a syn – byli německým soudem odsouzeni za to, že do Německa propašovali nezletilou dívku a nutili ji sloužit jako otrokyni, přičemž syn ji opakovaně znásilnil. Ahmad E. (48) a jeho 22letý syn Khaled E., kteří přišli do Německa jako žadatelé o azyl, byli odsouzeni za několik obvinění souvisejících s únosem a zotročením Katbeh A., která byla přivezena do Německa, aby se nuceně provdala za Khaleda E. a porodila dítě v Německu.

Žena, která byla propašována přes balkánskou přistěhovaleckou trasu, byla znásilněna dvaadvacetiletým vetřelcem a nakonec v únoru roku 2019 porodila syna.

Po porodu měli oba muži v plánu odvézt ji ze země a nechat ji na Blízkém východě, ale Katbeh A. se dokázala dostat do tureckého tábora, kde zůstala tři měsíce, než se vrátila do Německa, kde nyní žije se svým synem v ženském azylovém domě. 48letý Ahmad E. byl shledán vinným z únosu nezletilé osoby, nátlaku a obchodování s lidmi, za což byl odsouzen k pouhým dvěma letům a třem měsícům vězení.

Jeho syn Khaled mladou ženu často škrtil, mnohokrát znásilnil a zbil, přičemž v případě, že neudělala to, co po ní chtěl, ji zbil opaskem. Teprve když mu políbila nohy, pustil ji. Značnou část týrání zdokumentovala sama Katbeh A. na svém mobilním telefonu, přičemž k některým incidentům došlo v době, kdy byla těhotná. Dvaadvacetiletý vetřelec byl shledán vinným ze čtyř prokázaných případů znásilnění a dvou případů těžkého ublížení na zdraví.

Oběma mužům hrozí po dokončení trestu deportace, i když německá bilance v dodržování příkazů k vyhoštění je slabá, v zemi většina vetřelců, kteří měli být deportováni, nakonec i dlouhé roky zůstává, často třeba v režimu tzv. “strpění”.

V tomto případě mne zaráží hned několik podivných okolností. Jednak dívku dostali do Německa po tzv. “balkánské trase”, tedy zcela zřejmě občas pobývali i v nějakých azylových zařízeních, v táborech v Řecku, předtím v Turecku, cestou snad i jinde. To snad dívka neměla možnost někde uniknout? Nebo se svých trýznitelů natolik bála, že se k podobnému kroku nedokázala odhodlat?

Jak je možné, že měla k dispozici mobil a nezavolala si pomoc? Dalo by se předpokládat, že na něm neměla žádný kredit, ale nouzové volání je přece k dispozici i tak. Toto možná napadne každého z nás. Jenže pokud se vžijeme do myšlení těchto žen, které jsou od narození vychovávány k absolutně podřízenému postavení ve vztahu k mužům, pak je její chování na druhou stranu pochopitelné.

Jednoduše ona sama sebe považovala za jejich “majetek”, respektive za majetek mladšího z dvojice. Jako nezletilá ani nemusela mít žádné relevantní informace o tom, že v Evropě je podobné jednání trestné. V muslimských zemích by totiž stál zákon na straně násilníků, obzvlášť, pokud by ona byla nemuslimka nebo pokud by ji – i coby muslimku – mužům prodal některý její příbuzný.

Takže v kontextu výše uvedeného je jednání dívky zcela pochopitelné, nicméně z toho vyplývá, že podobných otrokyň může být v Evropě mnohem víc, jen jsou zpravidla deklarovány coby “manželky” či jinak příbuzné osoby nebo je jejich přítomnost v domech násilníků utajována.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 986 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)