hrbitovmucenichlapci-850x550
24.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dva švédské chlapce našli na hřbitově svázané, svlečené a mučené

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Není dne, aby nedošlo k nějakému případu multikulturního obohacení Švédů ze strany jejich “hostů”. Muslimské gangy z oblibou chytají a ponižují švédské chlapce, čímž dávají najevo svoji převahu. Tentokrát se zaměřili na dva chlapce, o nichž, stejně jako o pachatelích, nevíme nic bližšího. Kdo je ale nejspíš původcem útoku si lze lehce domyslet, nedávno jsem zde psala o podobném útoku, kdy dva násilníci chlapce zbili a pomočili. Videí podobně ponížených mladých Švédů jsem zde také zveřejnila již několik, pachatelé jsou většinou původem ze zemí Afriky či Blízkého východu.

V neděli ráno, našli kolemjdoucí dva chlapce na hřbitově Norra begravningsplatsen v Solně. Podle policie byli několik hodin biti a soustavně mučeni.

Nezletilí chlapci byli údajně převezeni na hřbitov v sobotu kolem 23:00 hod. Během dopoledne byli v okolí zatčeni dva dvacetiletí muži.

Nyní jsou pachatelé zatčeni a případ je klasifikován jako napadení a únos. Podezřelí jakoukoliv vinu  po prvotním zatčení popírají, ale hlavní výslech je teprve čeká. Prokurátor se zatím odmítá k případu jakkoli vyjadřovat. Jaký byl rozsah zranění obou svázaných a mučených chlapců zdroje neuvádí, nicméně po nalezení byli při vědomí, avšak po několikahodinovém mučení. V neděli provedla policie rozsáhlé forenzní vyšetření místa činu.

Pokud by se vám zdálo, že tímto je víkend poněkud poklidný, pak se nenechte mýlit.

Jen namátkou vybírám další  případy obohacení uplynulých dvou dní.  Ve Stockholmu se odehrála přestřelka, posléze byla v autě na místě činu nalezena zastřelená mrtvola. Svědci potvrzují, že se střílelo z automatické zbraně. K přestřelce došlo v noci na dnešek.

V Helsingborgu byla hlášena hrozba bombového útoku na policejní ředitelství, budova musí být od včerejška střežena.

Během nedělního večera došlo v oblasti kolem Dalslundsskolanu v Åkarpu, Burlövu ve Skåne k několika loupežím. Přepadeni a oloupeni byli chlapci ve věku 15-18 let. Chlapce přepadli čtyři maskovaní útočníci. Po obětech požadovali mobily a další osobní věci. Loupeží bylo během večera několik, přepadeno bylo celkem šest chlapců. Maskovaní útočníci nebyli dopadeni.

V noci na neděli byla ve Visby v parku znásilněna žena, která musela být po činu převezena do nemocnice. Pachatele v tomto případě dopadli….

K výše uvedeným činům, které se odehrály v posledních ani ne 48 hodinách, zatím nejsou podrobnější informace, nicméně je jisté, že tyto činy nejsou za tu dobu zdaleka jedinými stejně, jako je více než pravděpodobné, že za nimi stojí současní multikulturní “obohacovači”.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 737 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.