refugeeswelcome-850x550
10.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dva případy Švédek – nadšených vítaček – brutálně znásilněných Afghánci (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jedná se sice o asi dva roky staré případy, ale dnes jsem na ně zcela náhodně narazila, tak jsem se rozhodla, že je připomenu. Zároveň chci však také poukázat na zcela zvrácené myšlení sluníčkářek s multikulturní propagandou vymytými mozky. Tedy v tomto článku se nebudeme věnovat jen těmto případům, ale také příčině sebedestruktivního chování všech, kdo muslimskou invazi podporují.

Než dojdu k případu, který se stal v roce 2018, ale není rozhodně ojedinělou kauzou z tohoto ranku, musím ještě vysvětlit proč se vracím do minulosti, i když nedávné. V poslední době totiž došlo k velmi výrazně zvýšenému počtu vražd ze cti, které praktikovali muslimové, v převážné většině Afghánci, vůči jejich partnerkám, bílým Evropankám. Proto jsem se rozhodla, že občas vytáhnu i podobné starší případy.

Dva osmnáctiletí Afghánci byli usvědčeni z brutálního znásilnění Švédky, která vedla kampaň proti deportaci afghánských vetřelců. Ke znásilnění čtyřicetileté švédské ženy došlo před dvěma lety poté, kdy na vetřelce narazila v blízkosti hotelu ve městě Ljungby. Oba Afghánci, později identifikovaní jako Anwar Hassani a Fardi Hesari, mluvili s obětí, která o ně projevila zájem poté, co se dozvěděla, že přišli z Afghánistánu. Všichni tři pak šli do ubytovny, kde Afghánci bydleli.

Anwar Hassani začal ženu obtěžovat. Navzdory tomu, že Hassanimu řekla, že nemá o sex s ním zájem, Afghánec ji sexuálně napadl a znásilnil. Podle policejního svědectví se  Hassani  zeptal Hesariho: “Nebudeš znásilňovat?”

Zatímco Hesari oběť neznásilnil, pouze ji osahával a masturboval nad ní, Hassani ji opakovaně znásilnil análně i vaginálně. Oba přestali až poté, když křičela bolestí. Po útěku byla žena odvezena sanitkou do nedaleké nemocnice. Oba muži byli shledáni vinnými ze sexuálních trestných činů, přičemž Hassani dostal 15 měsíců vězení a pokutu 134 990 SEK za znásilnění, zatímco Hesari dostal tříměsíční podmíněný trest a pokutu 23 990 SEK.

Nikde se mi nepodařilo zjistit, zda se dotyčná nějak poučila a s aktivismem skončila. Podle výpovědi policistů byl útok velmi brutální, tak snad jí takové obohacení pro zbytek života stačilo. Velmi podobný případ, avšak nesrovnatelně brutálnější se odehrál také ve Švédsku, kde byla skutečně brutálně znásilněna jiná sluníčkářka, devětadvacetiletá žena, která Afgháncům také důvěřovala. Při návštěvě jejich ubytovny byla nepřetržitě sedm hodin znásilňována jedenácti Afghánci.

Afghánci při výsleších pak sami přiznali, že všechny Evropanky bez rozdílu považují za kurvy, neboť nejsou zahalené jako muslimky. A jako takové je přece mohou podle Koránu znásilnit a to zcela legálně. Ono jim to skutečně právo šaría, které je prosazováno právě u nich doma, v Afghánistánu, povoluje.

Jak došlo ke znásilnění? Jeden z vetřelců pod jakousi záminkou ženu nalákal do tábora, kde už však byl domluven s ostatními afghánskými vetřelci, že ji přivede a společně ji znásilní. Po příjezdu do tábora začal “znásilňovací maraton”.  Nejprve z ní strhali oblečení, pak ji znásilňovali všemi myslitelnými způsoby, někdy dokonce tři najednou. Sedm hodin ji takto postupně znásilňovalo jedenáct Afghánců.

V mezičase Afghánci popíjeli a brali drogy. Důkazy skutečně objevily u ženy DNA většiny z nich. Po celou dobu ti, kdo znásilňovali, byli povzbuzováni ostatními potleskem, ženu celou dobu nazývali kurvou a děvkou. V procesu bylo z jedenácti pachatelů nakonec odsouzeno jen sedm, zbývající čtyři byli osvobozeni. Odsouzení invazisté dostali tresty v délce 4 – 6 let nepodmíněně, nicméně předpokládá se, že mohou být propuštěni v polovině trestu.

Na video, které referuje nejen o výše uvedené kauze, kde můžete vidět i tváře pachatelů, ale také o tom, v jakém luxusu si mnozí invazisté ve Švédsku žijí, se můžete podívat  níže (v AJ).

Výše uvedené příklady jsem zvolila zcela záměrně právě proto, abych poukázala na bezbřehou naivitu, důvěřivost, ba až idiocii, kterou ženy projevily. Multikulturně indoktrinované sluníčkářky si od začátku nepřipustily, že by se jim něco mohlo ze strany Afghánců přihodit, neboť ve svojí naivitě věřily, že – jak jim neustále média tvrdila – se jedná o chudáčky uprchlíky před válkou, kteří jsou vděční za azyl. Vzhledem k věku pak nejspíš obě prošly stejnou multikulturní “masáží” už i ve škole, neboť v pokrokovém Švédsku jede podobná propaganda skoro padesát let.

Ta stejná propaganda pak probíhá aktuálně u nás. Také zde můžete vidět v reklamách smíšené páry, už od jeslí má probíhat multikulturní výchova a pokračuje pak na všech stupních škol. Multikulti agitku samozřejmě patřičně přiživí i různí youtubeři či filmy, seriály a počítačové hry, cílící na mladé.

Obzvlášť “výživným” produktem takového vymývání mozků je ve Švédsku i skupina žen, které patří k těm nejnadšenějším vítačkám muslimských vetřelců, neboť prohlašují: “Prosíme, nepomáhejte nám, když budeme znásilňovány migranty!!” Na skupinu, která s e k vítání hrdě hlásí, se můžete podívat na obrázku níže:

Právě tyto sluníčkářky a údajně i feministky (nevím, co má prosazování muslimů na vlastním území společného s feminismem) vedou protesty proti deportacím všech vetřelců. Protestují dokonce i proti deportacím těch nejhorších kriminálníků…

Mimochodem, taková perlička nakonec. Právě dnes švédská policie vydala doporučení pro švédské občany, aby se nepohybovali v přistěhovalecké čtvrti Rinkeby v noci vůbec a za dne jedině ve skupinkách, neboť je to životu nebezpečné. Zároveň tam zřizují novou policejní stanici, která bude mít ve výbavě vojenské obrněné vozidlo, protože běžná policejní auta jsou v této lokalitě nepoužitelná (zřejmě by skončila jako řešeto nejen auta, ale i policisté).

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 14 083,00 Kč
Vybráno 40.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 963 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.