NEVESTISLAM
20.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dětské nevěsty – i to je zrůdný islám

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zrůdnosti islámu jsou nepopsatelné. Jedná se o ideologii, která je horší, než nacismus, nicméně všechny důkazy její zrůdnosti jsou v naší společnosti, která přes islámem padá na kolena, velmi striktně cenzurovány. Naopak, je nám podsouváno, že se jedná o “náboženství míru” a kritika islámu je již  dokonce mnohdy kriminalizována i v evropských zemích. Přitom nyní není v Evropě větší hrozba, než hrozba islamizace.

K běžným praktikám islámu patří i dětské nevěsty. Vždyť už jejich pedofilní lžiprorok Mohamed pojal Ajšu za manželku v době, když jí bylo sedm let a v devíti letech začal manželství konzumovat. Proto nejsou dětské nevěsty v islámském světě ničím neobvyklým. Níže se můžete podívat na pouhý den staré video z Afghánistánu. Tedy ze země, z níž pochází bezkonkurenčně nejvíc invazistů.

V Afghánistánu jsou stále zcela běžné tresty kamenování, platí tam trest smrti za homosexualitu, sňatky malých holčiček se starými chlapy jsou zcela normální, stejně jako vraždy ze cti. To ani evropský středověk nebyl tak brutální. A z tohoto prostředí sem máme přijímat invazisty? Níže se můžete na zrůdné video podívat. Na něm vidíte křičící holčičku i její nešťastnou matku, která svoji dceru šedesátiletému “ženichovi” odmítá vydat. Ale nic jiného jí nezbývá, neboť žena má v této společnosti menší postavení, než koza.

Není větší hrozby, než je hrozba islamizace. Není zrůdnější ideologie, než je ta islámská. Dokud si to většina lidí neuvědomí, bude islamizace Evropy pokračovat. Podotýkám, že dětské nevěsty jsou zcela běžné i v západní Evropě, jen se o tom nehovoří. Svatby jsou podle práva šaría, tajné a bez souhlasu nezletilých dívek, které jsou zde jen zbožím.

Jak dopadají některé devítileté nevěsty? Třeba jako ta na obrázku níže, kdy je již v 11 letech těhotná.

Kdo by měl zájem o to si něco o sňatcích dětských nevěst v Evropě přečíst mohu doporučit knihu “Uvězněna v rodné zemi”, kde je popsána svatba dvanáctileté dívenky z padesátiletým Turkem. Je tam popsáno i to, jak za potlesku svatebčanů “ženich” zakoupenou, předem domluvenou plačící nevěstu znásilní. Německo osmdesátých let, nicméně toto se tam prý odehrává stále a dlouhodobě. Vláda nad tím samozřejmě po celá desetiletí zavírá oči podobně, jako jinde v Evropě.

Tedy video není jen o Afghánistánu. Stále více je to také o Evropě. A za nějakých třicet let už se bude jednat o syrovou realitu téměř celé Evropy, která se nyní invazisty ze zemí, kde jsou podobné praktiky běžné, plní.

Pozn.: videa z twitteru jsou občas blokována, pak stačí kliknout na šipku vpravo dole pod videem, což vás převede na originální stránku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 717 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)