dankamuslim1-850x500
27.4.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Dánská královna krásy si vzala Pákistánce, ten ji utýral k smrti

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Devětatřicetiletý Pákistánec, který deset let brutálně týral a posléze zavraždil svou dánskou manželku, byl minulý týden soudem v Roskilde odsouzen k vazbě a deportaci. Kamran Khan byl minulý pátek odsouzen za to, že v říjnu 2018 ubil ve svém domě svou 34letou manželku Ayu Bonde Jensenovou, bývalou královnu krásy. 39letý Pákistánec byl uznán vinným, že deset let podroboval svou ženu velmi těžkému násilí, věznění, sledování a ponižování, které nakonec vedlo k její smrti. Pákistánec je také odsouzen za systematické, hrubé a brutální zneužívání svých tří dětí.

Jensonová, etnická Dánka z Falsteru, která byla v šestnácti letech korunována na miss teen, dříve snila o modelingové kariéře, ale její život se změnil v roce 2002, kdy si vzala Pákistánce Kamrana Khana, muže, se kterým se seznámila na střední škole. Když jí bylo 17 let, Jensonová konvertovala k islámu a vdala se za  Khana, který byl o pět let starší. Poté se její život drasticky změnil. Jensonová odešla ze střední školy, aby se stala ženou v domácnosti, a krátké sukně, které dříve nosila, nahradila islámským fundamentalistickým oděvem , tedy burkou. Khan ji také donutil přerušit kontakt s matkou.

Prokurátor Rune Rydik během procesu poznamenal, že Jensonová byla v „bezmocném stavu“, když ji v roce 2018 definitivně její manžel zavraždil. Tři děti páru byly často nuceny být svědky násilí a ponižování, kterému byla jejich matka léta vystavena.

Soud nakonec odsoudil muslimského tyrana k deportaci. O tom, jaká je výše jeho trestu odnětí svobody, se bohužel, zdroj nezmiňuje.

Takže zde máme další názornou ukázku totálně zničeného života mladé ženy, která už v 17 letech konvertovala k islámu, aby se mohla provdat za tuto muslimskou špínu. Přiznám se, že při pohledu na obrázek jaksi nedovedu pochopit, jak si vůbec mohla dívka, která si zcela jistě mohla nápadníky vybírat, zvolit za partnera něco tak už na první pohled silně odpudivého, jako je tento pákistánský dobytek.

Jeho chování je běžným chováním muslima a přímo v Pákistánu by zřejmě nebyl za utýrání ženy ani odsouzen. Tyto případy mainstream záměrně zamlčuje, jen aby mladé a nezkušené dívky neodradil od podobných svazků. Naopak, podobní “hnusáci” jsou jim dnes a denně prezentováni coby ideální partneři. Seriály či filmy nás přímo bombardují šťastnými smíšenými páry, většinou ve stylu ona atraktivní blondýnka, on čím tmavší, tím lepší. Jistě jste také viděli nejednu reklamu, prezentující nám podobný šťastný pár, či dokonce rodinku, kde je dítko takové barvy, jako z Donutilovy pohádky o příliš  bílé princezně, krásně hnědém princi a jejich kakaových dětech, kterým slunce kůži nespálí.

Základem každé výchovy toho, kdo má doma dceru, by měla být právě i regulace této propagandy, na základě které si nejedna mladá dívka zadá s muslimem, na což pak velmi krutě doplácí. Co jen nechápu u tohoto příběhu je fakt, že žena vydržela s násilníkem tak neuvěřitelně dlouhou dobu i přesto, že žili v Dánsku. Na druhou stranu je jasné, že v případě, že by se jí uniknout podařilo, našel by si ji a na místě by vykonal fatvu. Je také velmi pravděpodobné, že manželku vydíral přes děti.

Takových “typických muslimských rodin” je jistě po celé Evropě mnohem víc a je jasné, že při současné neutuchající multikulturní propagandě a dovozu dalších aspirantů na “ženichy” zmanipulovaných Evropanek, bude podobných případů, bohužel, přibývat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 274 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)