ISLAMOTROKYNESEX
30.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Další zrůdná tvář islámu – sexuální otrokyně

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nenechte se mýlit, nejde čistě o záležitost ISIS, jedná se o praktiku, ke které dochází všude, kde je obsáhlejší muslimská komunita. Co jiného jsou muslimské znásilňovací gangy ve Velké Británii? Ke stejným zrůdnostem muslimských gangů dochází třeba i ve Francii nebo Švédsku. V islámských zemích jsou pak sexuální otrokyně z řad nemuslimek zcela běžné, například v Pákistánu bychom mohli hovořit o jakési epidemii otrokářství.

Toto otrokářství nikomu nevadí, nikde neuvidíte v ulicích houfy feministek, pobíhajících s transparenty proti těmto praktikám, které jsou dnes výsadou muslimů. Každý dobrý muslim totiž následuje činů jejich lžiproroka Mohameda. Protože jejich pedofilní guru zajímal sexuální otrokyně z řad žen a dcer bezvěrců zcela běžně a to i včetně nezletilých děvčat, konají dnes muslimové totéž. A velmi často beztrestně nebo za tresty, které jsou pro oběti jen výsměchem.

Už dříve jsem v jiném článku zmínila běžnou praktiku afrických islámských bojůvek jako Boko Haram nebo Al Šabáb, které při plenění křesťanských vesnic berou zároveň otroky. Muže na těžkou práci, mladé ženy a nezletilá děvčata pro své vlastní obveselení či na prodej jiným svým soukmenovcům. Zbytek vesnice – tedy nepoužitelné jedince – většinou brutálně zavraždí, To se děje dnes a denně bez nejmenšího zájmu různých BLM aktivistů, kteří tím dokazují, že jim ani na životech černých nezáleží.

V článku bych mohla uvést bezpočet případů, ať už Jezídek, kterých bylo v otroctví vojáků ISIS několik tisíc nebo o případech žen i několikrát prodaných na trhu s otrokyněmi (viz titulní obrázek). Dnes bych chtěla ukázat na dva odlišné případy. Jeden z muslimské země – Pákistánu, odkud přichází do Evropy hned po Afghánistánu nejvíce invazistů a jako druhý si popíšeme případ z Francie. Upozorňuji, že se jedná o události z poslední doby a jsou jen špičkou ledovce.

První případ je z původně hinduistické dnes již islamizované země – Pákistánu. Je jen jedním z tisíců jemu podobných, kdy muslimové unáší hinduistická či křesťanská děvčata, většinou mezi 10 -16 lety. Tato děvčata pak rodina, která je unese (často spolu s dalšími příbuznými a známými) využívají coby sexuální otrokyně, přičemž posléze je násilím přinutí konvertovat k islámu.

Popíšeme si jen pár dní starý případ čtrnáctileté hinduistické dívky, která byla unesena v Pákistánu. Únos se odehrál 27. června v Saedabádu, provincii Sindh Pákistán. Na videu, které vidíte níže, je matka unesené dívky, která se ze ztráty dcery psychicky zhroutila. Pořád opakuje, že „Narodit se v islámské zemi je prokletí.“

Čtrnáctiletá Nasiban byla unesena coby sexuální otrokyně a pro nucenou konverzi k islámu. K těmto praktikám únosů mladých hinduistek dochází velmi často a hlavní účel je jasný – rychlejší islamizace země, likvidace všech jinověrců. Mnohé z těchto dívek jsou nezletilé a zůstávají v domech únosců jako sexuální otrokyně. V červnu tohoto roku byla v Jacobabádu unesena nezletilá hinduistická dívka. V květnu byly při různých příležitostech uneseny dvě nezletilé dívky, jedna hinduistka a další křesťanka. V dubnu byly z provincie Sindh uneseny dvě hinduistické dívky a v lednu byla unesena sikhská dívka.

Asi si říkáte, proč ukazuji právě Pákistán, Je to z toho důvodu, který jsem uvedla výše. Pákistánci jsou druhou nejčastější národností, která nyní míří do Evropy. Je jisté, že s podobnými praktikami se nebudou štítit pokračovat i zde, ostatně, šéfy znásilňovacích gangů v Británii jsou také Pákistánci a to často narození v Evropě. A u Evropy už zůstaneme.

Nyní se podívejme k francouzskému soudu, kde v minulých dnech proběhl soud s dalšími sexuálními otrokáři. Čtyřiadvacetiletý muž byl odsouzen k pouhým čtyřem letům vězení za to, že unesl čtrnáctiletou dívku a donutil ji stát se dětskou prostitutkou ve francouzském departementu Loiret. 24letý mladík spolu se svou 19letou partnerkou a dalším 27letým mužem unesli dívku poté, co utekla z domova ve Val-de-Marne. Nutili ji k prostituci v bytě v obci Montargis a nutili ji chodit do hotelů v Orléans a Blois.

Trojice donutila dívku k desítkám sexuálních aktů denně. Státní zástupce Montargis, Loóc Abrial, řekl, že 24 letý muž byl „hlavní pasák“ a další dva na ni dohlíželi. „Hlavní pasák”, byl trestním soudem odsouzen ke čtyřem letům vězení. Další dva obžalovaní, muž a žena, byli odsouzeni ke třem letům vězení, z nichž dva roky byly podmíněně odloženy.

Případ přichází ve chvíli, kdy se dětská prostituce stává ve Francii velkým problémem, přičemž v posledním roce se odehrálo několik podobných případů. V jednom případě v Chaperon-Vert Gentilly bylo zatčeno pět mužů za to, že přinutili šestnáctiletou dívku k sexu 500 krát během pouhých pěti dnů poté, co ji drželi v bytě proti její vůli.  Oběti, která byla také na útěku, se nakonec podařilo dostat zprávu o jejím únosu na policii, která ji dokázala zachránit. Na muslimskými vetřelci obydleném pařížském předměstí Seine-Saint-Denis je hlavním problémem dětská prostituce, přičemž třetině nucených prostitutek je méně, než 15 let, některé jsou dokonce i šestileté.

Na závěr jen připomínám, že pro muslimy jsou nemuslimové jen podřadnými káfiry a podle toho také s bezvěrci zachází. A čím více je země islamizovaná, tím více se začínají projevovat. To, co je už dávno zcela běžnou praxí v muslimských zemích, začíná být obvyklým i v Evropě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 134 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)