blbkafinsko-850x423
28.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Další mohamedánem dekapitovaná sluníčkářka

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Vzpomínáte si na předloňský případ dvou sluníčkářek, Dánky a Norky, které se vydaly na “báječnou” dovolenou do Maroka? Tam byly v místě, kde stanovaly přepadeny, znásilněny a posléze brutálně zabity. Na závěr jim odporné mohamedánské kreatury uřízly hlavy. Celý masakr si muslimští vrahové nahrávali a v přímém přenosu vysílali.

80681243_10215643862440107_8553982348478119936_nMyslím, že je každému jasné, že tato děvčata byla produktem dlouhodobého vymývání mozků multikulti a proislámskou propagandou. Tedy díky tomu, co jim bylo dlouhé roky médii, školou a pravděpodobně i podobně indoktrinovanými rodiči vtloukáno do hlav, přineslo své trpké “ovoce”.

Dívky byly přesvědčené, že islám je náboženství míru a v muslimské zemi si tedy mohou chodit volně, jak libo, aniž by jim cokoli hrozilo. Myslely si, že multikulturalismus je cosi báječného a přínosného. Odmala nic jiného neslyšely a pokud ano, tak přesně tak, jak byly naučené, opoziční názory nálepkovaly za xenofobní a islamofobní.

Po této události by si každý člověk se zdravým rozumem řekl, že většina podobně laděných sluníčkářek, zejména pak v Evropě, kterou případ dlouho rezonoval, se musela probudit a uvědomit si, co islám skutečně je, případně co má takový jedinec, odchovaný Koránem a mešitou, v hlavě. Ponaučení z výše uvedeného případu však na příliš úrodnou půdu  nepadlo, protože mladých děvčat – nadšených vítaček – je v celé Evropě stále nadbytek, což dokládá i následující případ, který je toho, že jsou sluníčkářky nepoučitelné, zářným příkladem.

Mladá Finka Sanni Ovaska  nějakou dobu chodila s žadatelem o azyl Hassanem Alqinou  a posléze se s ním rozešla. Nejspíš za dobu jejich “vztahu” poznala, že muslim asi nebude tím ideálním partnerem tak, jak si myslela. Tedy spíš jak jí to mnohaletá propaganda nalila do hlavy. Ostatně, slečna byla roky nejen nadšenou vítačkou, ale také podporovatelkou LGBT agendy a účastnicí “duhových” manifestací.

Takže patřila přesně k těm šílencům, kteří podporují na jedné straně muslimskou migraci  a multikulturalizmus a na té druhé LGBT. Dívce se nakonec její vstřícnost patřičně vymstila. Migrant ji brutálně zavraždil a posléze jí – jak je ostatně u muslimů zvykem – uřízl hlavu.  Připomínám, že halal podřezávání se učí už malé děti na hračkách. Tuto “rutinní znalost” pak hojně využívali třeba právě hrdlořezové z ISIS. Migrantovi byl těsně před činem zamítnut azyl. Po brutální vraždě expřítelkyně nakonec muslimský hrdlořez sám spáchal sebevraždu, což byl asi jeho jediný smysluplný – a v případě jeho soukmenovců následováníhodný – čin.

Zajímalo by mne, kolik dalších evropských děvčat bude muset být brutálně zavražděno, než se sluníčkářky, které nadšeně muslimské migranty vítají a mnohdy se s nimi i zahazují, probudí? Nebo se opět nic nezmění, sluníčkářky dál budou vítat a muslimům bezmezně důvěřovat? A s přibývajícím počtem migrantů bude přibývat i uříznutých hlav hloupých Evropanek?? A to nehovořím o těch, které skončily “pouze” brutálně znásilněné nebo zabité, aniž by jim byla uříznuta hlava. Tam bychom už nejspíš došli ke slušné cifře.

Myslím, že by všechny mladé holky měly povinně vidět drastické důsledky takových multikulturních experimentů, měly by vidět dnes a denně jak dopadají mnohé Evropanky, které si zadaly s muslimem a pak si ho dovolily opustit. Ale třeba i to, jak to může naivní děvče dopadnout, když důvěřuje muslimům (viz případ z Maroka).

Ty mladé holky ale za nic nemůžou. Jsou životem neprotřelé a plně pod vlivem současné multikulturní a proislámské propagandy. Pak mají krev na rukou ti, kdo jim lžou, ve snaze tuto pro Evropany likvidační ideologii prosadit. Kdyby ta hezká mladá Finka měla od školky jinou výchovu, pak by se jí nikdy nic podobného nestalo. Stejně tak by nejspíš žily i ty dvě dívky, které se předloni vydaly do Maroka, aniž by se u nich projevila sebemenší ostražitost. Islám je přece mírumilovný a multikulturalizmus přínosný.

Přijde někdy doba, kdy budou všichni, kdo mladým podobně vymývají mozky, souzeni? Zatím jistě ne, dnes se totiž nesoudí za podporu islámské invaze a likvidace evropských národů, za to je dnes odměna, třeba ve formě nějaké vysoké funkce v Bruselu. Dnes se soudí pouze ti, kdo chtějí Evropu bránit a podobným případům jako je ten poslední z Finska, předcházet.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 2 611,00 Kč
Vybráno 7.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 015 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (56 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.