czexit
6.8.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Chtít CZEXIT není nesmyslné!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedalo mi nereagovat na některé názory, které tvrdí, že je nesmysl požadovat CZEXIT. Samozřejmě, je to nemožné při stávající vládnoucí politické garnituře. Sněmovna je z takřka 90% eurohujerská, Senát dokonce ze 100%. To samo o sobě nedává v nejbližších letech sebemenší šanci na CZEXIT. Nicméně je dobré se připravovat na to, co by bylo, kdyby pro něj jednou nastaly vhodné podmínky.

Co mi naopak připadá hloupé, je tvrdit, že je lepší čekat, až se EU sama rozpadne. To už je totiž úplný nesmysl, vždyť EU jako taková byla založena pro zájmy nadnárodních korporací, finančních institucí a parazitů z různých neziskovek, kteří jsou jimi podporováni. Ti všichni budou vyvíjet úpornou snahu molocha udržet pohromadě. V “době koronavirové”, kdy nás zavřeli v našich domovech, mnoho lidí také tvrdilo, že právě to povede k rozpadu EU. Já jsem naopak psala, že tato záležitost EU utuží, protože si přes svoje loutkovodiče – nadnárodní finanční instituce – zajistí bezpodmínečnou oddanost 4. říši vydíráním jednotlivých zemí. Tedy přes půjčky a záruky chudším zemím. A to se také stalo.

Proto očekávat, že se nějakým zázrakem EU sama rozpadne, je naivní. Na to můžeme čekat ještě skutečně velmi dlouho, může to nějakou tu generaci trvat. Vždyť nedávno byly ukončeny přístupové pohovory s Albánií a Severní Makedonií, novými členy. Zvrácenost EU je jasně patrná i na tom, že odmítá ukončit přístupové pohovory s Tureckem, které napadá hned dva členské státy – Řecko a Kypr.

Tedy v blízké budoucnosti nemůžeme čekat, že se celý moloch rozpadne. Ti, v jejichž zájmu byl založen a v jejichž zájmu se snaží o likvidaci národů a národních států Evropy, jen tak rozpad EU nedovolí. EU totiž ovládají přesně ti, kdo nyní zavazují půjčkami jednotlivé členské země.

Nicméně časem může docházet k jednotlivým “exitům”. To tedy v případě, že si země najdou způsob, jak se z dluhového chomoutu, do kterého se nedávno uvázaly, dostat. Stále více lidí v různých zemích EU má zájem o odchod, hodně se hovořilo o ITALEXITu, kdy dokonce v Itálii vznikla nová strana, která by měla zemi z okovů Bruselu vyvést. 

Podobně se hovoří i v jiných zemích, kde je obyvatelstvo odchodu ze 4. říše nakloněno. Možná se budete hodně divit, ale poprvé v historii je nyní dokonce většina Švédů pro odchod z EU a odmítají přejít na euro, proto i tam vznikla nová strana, jejímž hlavním programovým bodem je vystoupení Švédska z EU. A to přesto, že je mnoho Švédů indoktrinovaných multikulturní propagandou či v rámci politické korektnosti využívají autocenzuru. I tak se najde dost zastánců odchodu z EU. Nejspíš už se tam také najde jen málo lidí, jejichž známí či příbuzní ještě nebyli objektem multikulturního obohacení.  Takto samozřejmě postupně může dojít k vystřízlivění nemalé části společnosti.

Nejen občané Itálie a Švédska, ale třeba i Francie, Finska a některých dalších zemí, jsou příznivě nakloněni odchodu z EU. Pokud tedy během příštích deseti let k několika vystoupením z EU skutečně dojde, pak nebude výstup problémem ani pro ostatní. A kdo bude připraven, nebude překvapen. Eurohujerské strany jsou u nás zatím “na koni”, ale tak to nemusí být donekonečna.

Už brzy má dojít k projednání společné azylové a migrační politiky, ale sjednocovat se bude i v dalších oblastech. To pak samozřejmě znamená konečnou ztrátu suverenity členských zemí. Jak si budou lidé postupně uvědomovat, oč ve skutečnosti jde, bude v různých zemích docházet ke snahám o vyvolání referenda, potažmo i k referendům samotným.

Pamatuji si, jak mnozí předpovídali, že Velká Británie nikdy z EU skutečně neodejde. A nehovořili tak výhradně kovaní eurohujeři, ale i ti, kdo se považují za euroskeptiky. Jak to s Británií dopadlo, víme všichni. Už v EU není a nikdo ji nenutí ručit za cizí dluhy.

Tedy zastávám ten názor, že je dobré volat po CZEXITu podobně, jako volají po vystoupení v jiných zemích. Je dobré se na něj zatím připravovat s tím, že někdy v budoucnu může (ale přiznávám, že i nemusí) nastat k tomuto kroku příznivá konstelace. Nikdo z nás totiž neví, co se bude v příštích pěti či třeba deseti letech dít. Ale my vlastně pořádně nevíme ani to, co si na nás “světovládci” vymyslí třeba za rok.

Proto  tvrdím, že plánovat někdy do budoucna CZEXIT je mnohem lepší, než jen čekat, že se spolek, který je zcela účelově držen pohromadě, úplně sám rozpadne. To by pak ovšem znamenalo, že budeme čekat, až jiné země odejdou a opět budeme mezi posledními, co zhasnou. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč

Celkem za měsíc: 12 232,- Kč
Vybráno 34.94%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 598 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)