cernoch
26.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Černoši jsou větší rasisté, než běloši

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dnes se rasismem v drtivé většině rozumí pouze rasismus bělošský, jako kdyby u jiných ras ve vztahu k bělochům vůbec neexistoval. Pokud je někdo nálepkován za rasistu, pak je to výhradně běloch a to nejen ve vztahu k černochům. Za rasisty jsou nálepkováni i odpůrci islámu a to přesto, že islám není rasa, muslimem může být totiž v klidu i běloch. Rasismus je tedy liberály nadměrně užívaný výraz, ale vždy jen jedním směrem. Přitom vše nasvědčuje faktu, že právě jejich štvaní proti bílým nese své ovoce – rasismus černochů vůči bělochům se prohlubuje.

Právě dnes mne zaujal případ černocha, jistého Roberta Lee Noye (52 let, viz titulní obrázek), který přinutil sedmatřicetiletou bílou ženu a její dvanáctiletou dceru, aby se coby rasistky povinně dívaly na slavnou devítihodinovou sérii “Kořeny”. Tento seriál pojednává o otroctví v USA, přičemž pachatel tvrdil, že chce, aby bělošky pochopily svůj rasismus. Případ se odehrál v obývacím pokoji domu ve městě Cedar Rapids. Černoch věznil ženu s její dcerou v domě celou noc, přičemž v momentě, kdy se pokusila žena od televizoru pohnout, prohlásil: „Seď a dívej se, nebo tě zabiju a kusy tvého těla rozsypu po dálnici 380 až do Chicaga!“
Ženě se nakonec nějak podařilo v nestřežené chvíli zavolat policii, která ji i její plačící dceru osvobodila. Muž byl samozřejmě zatčen. Předpokládám, že jediné obvinění, které proti němu bude vzneseno, bude nejspíš omezování osobní svobody, či možná únos. Nevěřím však, že by byl souzen za rasismus, i když se zde jedná o bezprecedentní příklad černého rasisty. Myslím, že pokud žena a její dcera dosud nebyly rasistkami, tak tento šílený zážitek z nich ty rasistky dozajista učinil.

Ostatně, černošský rasismus se v posledních letech velmi výrazně projevuje v Jihoafrické republice, kde dochází k vraždám bílých farmářů, vyvražďovány jsou celé rodiny a viníci zůstávají velmi často nepotrestáni. Také lídr strany, která se nazývá Černí první – Země první, dokonce veřejně vyzýval k vyvražďování bělochů, včetně dětí a to – samozřejmě – zcela beztrestně:

Vadí to EU, lidskoprávním neziskovkám, OSN, UNHCR, UNICEF či jiným organizacím, které se zaštiťují tím, že pomáhají lidem v nouzi? Ne nezajímá je to, nejde totiž o černochy, Araby, cikány ani muslimy. Proto vraždy bílých farmářů a jejich rodin nikoho z nich nezajímají, stejně, jako tento nepokrytý rasismus a vyzývání ke genocidě celé rasy.

Ostatně, všichni vidíme, jak se chovají Afričané, kteří migrují do Evropy. Ani se netají tím, že sami sebe považují za nám nadřazené.

Kdy se přestane slovo “rasista” používat výhradně směrem k bělochům a to i tehdy, kdy tato nálepka nedává smysl (islám)??

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 257 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.