pašeráci-850x550
13.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Carola Racketeová versus Jiří Sagan

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ona je zcela legální pašeračkou, která na lodi německé neziskovky brázdí vody Středozemního moře u pobřeží Libye, aby tam vyhledávala africké vetřelce, mířící do Evropy. Za dobu svého působení už jich dopravila do Evropy desetitisíce. On je profesionální řidič kamionu, kterému vlezlo do auta 15  iráckých vetřelců. Ty ani do Velké Británie nepřevezl, neboť byl zachycen policií.

Proč srovnávám právě tyto dva případy? Jednak proto, že Jiří Sagan byl před pár dny propuštěn z vězení, takže se jeho případ znovu oživil, ale také proto, že je přístup systému k oběma diametrálně odlišný. A ráda bych zde znovu upozornila na obludnou zvrácenost současného systému.

Nejprve si tedy shrňme alespoň ve stručnosti oč v případě řidiče kamionu Sagana šlo. V roce 2018 francouzská policie při kontrole Saganova kamionu v přístavním městě Calais objevila skupinu patnácti Iráčanů. Soud později Čechovi uložil za jejich pašování nejdříve trest vězení v délce 18 měsíců, loni jej zpřísnil na dva roky.

Řidič dlouhodobě tvrdí, že o vetřelcích v nákladovém prostoru nevěděl. Podle něj do návěsu vlezli, když spal. Pro to ostatně hovoří i mnohé důkazy (poničený zámek, žádná zaznamenaná komunikace mezi ním a vetřelci, nenašly se u něho ani žádné větší peníze). Francouzský soud uložil Saganovi s trestem odnětí svobody také čtyřletý zákaz vstupu na území Francie. Po propuštění z francouzského vězení byl tak deportován do Česka, v současné době už je ve Španělsku, kde žije s manželkou.

A nyní si shrňme dlouhodobou podvratnou činnost pašeračky vetřelců z Afriky Caroly Racketeové. Tato zaměstnankyně německé proinvazní neziskovky Sea-Watch působila jako kapitánka lodi, která přivážela africké vetřelce do Evropy. Ještě v době, kdy byl u vlády Salvini, byla dokonce na pár dní za pašování vetřelců zadržena. V té době také došlo k incidentu, kdy její loď ohrozila lodě italské pobřežní stráže. 

Přesto byla tehdy sluníčkářskou italskou soudkyní propuštěna. Němci se jí dokonce skládali na kauci a během pár hodin pro ni vybrali kolem milionu eur. Racketeové pak tleskal plný sál europoslanců, kteří si ji pozvali, aby promluvila před europarlamentem. Ano, Racketeová se stala celebritou současného systému, velmi protěžovanou a za svoji podvratnou činnost jistě také velmi dobře placenou.

Nikoho už nezajímá, že tato pašeračka přiváží do Evropy ty nejhorší zločince, což se prokázalo třeba nedávno, kdy dostali tři z jejích pasažérů v Itálii dvacetileté tresty za velmi těžké zločiny včetně vražd. Nedávno Racketeová prohlásila, že by ráda převezla alespoň půl milionu Afričanů do Evropy a žádala o okamžité zrušení Frontexu, který již nejspíš začal plnit konečně svoji funkci hlídání hranic, namísto přivážení vetřelců do Evropy.

Jiří Sagan převážel podle všeho zcela nevědomky 15 vetřelců, Carola Racketeová jich převezla desetitisíce a nemíní s tím skončit. Kriminalita, páchaná jejími pasažéry, dnes sužuje nejen Itálii. Jiří Sagan byl za pašování vetřelců odsouzen na dva roky, Carola Racketeová je systémem adorována a odměňována.

Uvědomujete si už konečně zvrácenost celého tohoto systému, který samozřejmě reprezentuje EU? Jednotlivé národní státy, jejichž vlády jsou jen ubohými slouhy, pak jednají přesně podle zvrácených “pravidel” 4. říše. Podobně, jako Francie v případě Jiřího Sagana. A to je přesně ta Francie, jejíž námořnictvo vyprovázelo nedávno vetřelce na člunech k britským břehům. Takže oni pašovat vetřelce do Velké Británie mohou. A to vědomě, aniž by se nad tím kdokoli nějak významněji pozastavil. Tedy vyjma Farage, který natočil důkazní videa. Francouzská vláda hraje mrtvého brouka, což je jasným důkazem, že na tom všem participuje.

Podporuje-li EU pašování muslimských vetřelců do Evropy loděmi neziskovek a podporuje-li Francie pašování vetřelců  do britských výsostných vod,  pak lze rozsudek vůči Jiřímu Saganovi považovat za důkaz absolutní zvrácenosti a  prohnilosti systému. A v kontextu výše uvedeného je i docela jedno, zda o invazistech v nákladovém prostoru věděl či ne.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 596 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.