isleu
2.9.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Brusel odsoudil pálení nenávistného Koránu, ale rabování a ničení ze strany muslimů je podle EU v pořádku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už v několika svých článcích za poslední měsíc jsem se zde věnovala plánovanému a později dokonce i přes zákazy uskutečněnému pálení koránu ve Švédsku. Protože se dlouhodobě o Švédsko, v jehož šlépějích kráčíme, zajímám, od začátku jsem věděla, že tato akce – proběhne-li – bude mít nemalou odezvu. A to jak ze strany muslimů, tak ze strany vlády či EU. A už je to tady!

O tom, že pálení koránu odsoudila švédská vláda, jsem se ani nezmínila, samozřejmě, socani všude v Evropě jsou hlavními strůjci islamizace. Právě proto je třeba všude tyto strany odstavit od moci. Ostatně, dlouhodobě upozorňuji na fakt, že ani našinci nejsou příliš bystří, když si umí největšího podporovatele islámu v naší politice – Al Hamajdu a jeho oranžády – nejen opakovaně posílat do PS, ale také tohoto islamofila adorovat coby – dle nedávného průzkumu – nejoblíbenějšího českého politika. To jen ukazuje, že si nejspíš švédskou cestu zasloužíme…

Vraťme se však zpět ke Švédsku, ale především k EU. Jen připomenu, že v pátek proběhlo plánované pálení koránu, jehož listy byly proloženy slaninou. K pálení došlo v parku v islamizovaném Malmö. Na hřišti v Malmö si pak dánští protiislámští politici zahráli s koránem fotbal. Posléze byli zatčeni.

V reakci na “zneuctění” této nenávistné knihy, horší, než Mein kampf, pak v pátek večer vytáhli nejen do ulic Malmö, ale i některých jiných islamizovaných švédských měst mohamedáni a pustili se do řádění. Dokonce i následující den se v ničení pokračovalo, ale už v menší intenzitě. Pálení Koránu, následované řáděním muslimů, se pak o den později “přelilo” do Norska.

EU se nyní staví proti pátečnímu pálení koránu v Malmö, jak uvádí portál Europa. Švédští demokraté kritizují skutečnost, že nepokoje vetřelců nejsou – na rozdíl od pálení koránu – odsuzovány.

Pálení nenávistné knihy pouštního pedofila Mohameda přimělo Evropskou komisi v Bruselu, aby vydala své stanovisko. Incident se dokonce řešil na pondělní tiskové konferenci. V prohlášení mluvčího EK Christiana Wiganda se uvádí:

Komise odsuzuje všechny formy a projevy rasismu, xenofobie a související nesnášenlivosti. Jsou neslučitelné s hodnotami, na nichž je EU založena.

Švédští demokraté reagují na skutečnost, že nepokoje muslimů nejsou nijak odsouzeny. Mattias Karlsson, člen strany, uvedl na Facebooku:

“Evropská komise odsuzuje zneuctění knihy, která uvádí, že všichni nemuslimové by měli být mučeni a zavražděni, ale neřekne ani slovo o následných nepokojích, útocích na švédskou policii nebo antisemitských sloganech, v nichž demonstranti chválili historické vraždění Židů a proroka Mohameda a slíbili, že to zopakují.”

Co jiného to je, než jen další z mnoha ukázek toho, kdo je tu protěžován?!! Zatímco muslimové mohou kdekoli na území EU zcela beztrestně hlásat nenávist k nemuslimům a nabádat k jejich vraždění, mohou rabovat, ničit, spolupracovat s ISIS, znásilňovat, vraždit a nic se neděje, Evropané spálí jednu nenávistnou knihu a v Bruselu je z toho pozdvižení, dokonce k tomu svolají tiskovku. Na nic z toho, co dělají v Evropě následovníci pedofilního lžiproroka Mohameda, se však podvratná EU nenamáhá reagovat.

Není to jen další důkaz škodlivosti této instituce, jejímž zcela jasným záměrem je likvidace původních Evropanů a jejich nahrazení Afričany a Araby?? Kolik důkazů bude ještě potřeba, než Evropanům škodlivost této instituce konečně dojde????

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 911 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)