blmslunickarka0-850x540
8.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Bílá sluníčkářka, podporovatelka BLM, zabita černochem

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Další příběh z ranku “kdo s čím zachází, tím také schází”. Jak jste si jistě povšimli, tak v řadách BLM se zdaleka nevyskytují jen černoši, ale i různé další menšiny a – což je ovšem šílené – také nemálo bělochů. Jedná se většinou o členy Antify či s ní spřízněných organizací a různých bojůvek. Mnozí z vás už jistě viděli chronicky známé video, na kterém jsou nedaleko Seatlu autem záměrně sraženy dvě BLM aktivistky při protestech v USA.

Dalo by se očekávat, že řidičem auta bude běloch, naštvaný na zcela jasně cílené štvaní proti bílé rase v rámci akcí BLM. Jenže řidičem byl černoch, tedy příslušník téže rasy, kterou právě BLM nadřazují.

Čtyřiadvacetiletá Summer Taylorová byla jednou z těch, které srazil motorista na demonstraci na dálnici u Seattlu. 27letý motorista Dawit Kelete byl za svůj čin zatčen. Incident se stal v noci ze soboty na neděli, kdy demonstranti z hnutí „Black Femme“, protestního hnutí za černé transsexuály, demonstrovali na dálnici u Seattlu. Toto hnutí je považováno za součást protibělošského hnutí BLM.

Náhle se objevilo auto a vysokou rychlostí projelo kolem aut zaparkovaných přes silnici, aby zablokovaly dopravu. Auto srazilo dvě z protestujících, přičemž obě utrpěly velmi vážná zranění. Jedna z protestujících, 24letá Summer Taylorová, zemřela na následky zranění. Druhá, dvaatřicetiletá Diaz Loveová, která ve stejnou dobu vysílala demonstraci živě přes internet, je stále  v nemocnici kvůli vážným zraněním.

Bezprostředně po incidentu se v médiích objevily spekulace, že šlo o „cílený útok“ na demonstraci. Mediální zájem o tuto hypotézu však rychle opadl, když vyšlo najevo, že zatčeným řidičem byl černoch ze Seattlu. Černoch coby pachatel totiž poněkud nezapadá do současné BLM propagandy.  Místní stanice ABC 6 píše, že 27letý Dawit Kelete byl zatčen pro podezření z napadení vozidlem. Soudce mu odepřel možnost propuštění na kauci.

Toto není rozhodně první případ sluníčkářky, která na svoje přesvědčení doplatila. Také v Evropě najdeme stovky podobných případů nadšených vítaček, které si na základě jim odmala vnucované multikulturní propagandy našly partnery z neslučitelných kultur, na což doplatily mnohdy i životem, někdy jen svým, jindy i dítěte. Stejně tak jsem nedávno psala o nadšeném francouzském vítači, který roky pracoval pro promigrační neziskovku, načež ho jeden z jeho chráněnců zavraždil či o švédské rodině, která se rozhodla jednoho takového chudáčka sirotka ubytovat u sebe doma, přičemž ten se jim za jejich dobrotu “odvděčil” znásilněním nezletilé dcery.

Inkriminované video již bylo z twitteru, kde se objevilo jako první, odstraněno, nicméně v článku z amerického webu pod odkazem na začátku tohoto článku by zatím mělo být vidět.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 432 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)