blmslunickarka0-850x540
8.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Bílá sluníčkářka, podporovatelka BLM, zabita černochem

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Další příběh z ranku “kdo s čím zachází, tím také schází”. Jak jste si jistě povšimli, tak v řadách BLM se zdaleka nevyskytují jen černoši, ale i různé další menšiny a – což je ovšem šílené – také nemálo bělochů. Jedná se většinou o členy Antify či s ní spřízněných organizací a různých bojůvek. Mnozí z vás už jistě viděli chronicky známé video, na kterém jsou nedaleko Seatlu autem záměrně sraženy dvě BLM aktivistky při protestech v USA.

Dalo by se očekávat, že řidičem auta bude běloch, naštvaný na zcela jasně cílené štvaní proti bílé rase v rámci akcí BLM. Jenže řidičem byl černoch, tedy příslušník téže rasy, kterou právě BLM nadřazují.

Čtyřiadvacetiletá Summer Taylorová byla jednou z těch, které srazil motorista na demonstraci na dálnici u Seattlu. 27letý motorista Dawit Kelete byl za svůj čin zatčen. Incident se stal v noci ze soboty na neděli, kdy demonstranti z hnutí „Black Femme“, protestního hnutí za černé transsexuály, demonstrovali na dálnici u Seattlu. Toto hnutí je považováno za součást protibělošského hnutí BLM.

Náhle se objevilo auto a vysokou rychlostí projelo kolem aut zaparkovaných přes silnici, aby zablokovaly dopravu. Auto srazilo dvě z protestujících, přičemž obě utrpěly velmi vážná zranění. Jedna z protestujících, 24letá Summer Taylorová, zemřela na následky zranění. Druhá, dvaatřicetiletá Diaz Loveová, která ve stejnou dobu vysílala demonstraci živě přes internet, je stále  v nemocnici kvůli vážným zraněním.

Bezprostředně po incidentu se v médiích objevily spekulace, že šlo o „cílený útok“ na demonstraci. Mediální zájem o tuto hypotézu však rychle opadl, když vyšlo najevo, že zatčeným řidičem byl černoch ze Seattlu. Černoch coby pachatel totiž poněkud nezapadá do současné BLM propagandy.  Místní stanice ABC 6 píše, že 27letý Dawit Kelete byl zatčen pro podezření z napadení vozidlem. Soudce mu odepřel možnost propuštění na kauci.

Toto není rozhodně první případ sluníčkářky, která na svoje přesvědčení doplatila. Také v Evropě najdeme stovky podobných případů nadšených vítaček, které si na základě jim odmala vnucované multikulturní propagandy našly partnery z neslučitelných kultur, na což doplatily mnohdy i životem, někdy jen svým, jindy i dítěte. Stejně tak jsem nedávno psala o nadšeném francouzském vítači, který roky pracoval pro promigrační neziskovku, načež ho jeden z jeho chráněnců zavraždil či o švédské rodině, která se rozhodla jednoho takového chudáčka sirotka ubytovat u sebe doma, přičemž ten se jim za jejich dobrotu “odvděčil” znásilněním nezletilé dcery.

Inkriminované video již bylo z twitteru, kde se objevilo jako první, odstraněno, nicméně v článku z amerického webu pod odkazem na začátku tohoto článku by zatím mělo být vidět.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 240 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.