ALLAHISLAM
9.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: “Allahu akbar, křesťané musí zemřít!”, objevilo se na rakouském nádraží

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Graffiti s nápisem: “Allach Akkbar Christen müssen sterben” se objevilo na nádraží v rakouském Traisen-Marktu. Někteří místní občané potvrzují, že se nejedná o první podobné graffiti.  Toto nové se na nádraží objevilo už začátkem dubna, přičemž mělo být ihned odstraněno. Kvůli koronaviru však došlo ke zdržení, takže odstranění nápisu  bylo provedeno až dnes. Náklady na odstranění činily asi 500 euro.

Rakousko patří k evropským zemím s největším počtem muslimů na počet obyvatel. Odhaduje se, že v současné době je v celé populaci asi 10% muslimů. Tento počet už většinou znamená, že je islamizace nezvratná. Podle zdroje se vše jeví tak, že se nejednalo o první incident v místě. Pak je tedy více než podivné, že dosud nebyly u tohoto nádraží instalovány kamery. V době, kdy nás kamery na veřejnosti sledují takřka na každém kroku je neinstalují v místech, kde již k podobným incidentům došlo? Takto to spíš vyvolává dojem, že není v zájmu kompetentních činitelů pachatele usvědčit.

Nápisy útočící na nemuslimy jen potvrzují záměr, se kterým v současné době muslimové obsazují Evropu. Nejedná se o obyčejný vandalismus, ale o gesto vůči zatím ještě většinové společnosti. Je to něco podobného, jako výkřiky tohoto muslima v Dánsku, kde se graffiti v podobném duchu objevilo pro změnu na kostele.

Podobné incidenty nejsou v postupně islamizovaných evropských zemích vůbec nic neobvyklého. Pro nás by mělo být alarmující, že sousední Německo a Rakousko k těmto budoucím chalífátům patří také. Pak by bylo takřka nemožné zůstat neislamizovaným ostrůvkem. Podobně, jako se to nepodařilo například Libanonu.

Celý nápis můžete vidět níže:

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 594 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.