alkajdapaludan1-850x539
16.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Al Kajda chce zavraždit organizátora pálení koránu ve Švédsku (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Na každého, kdo si dovolí vystoupit navenek proti islámu, bývá vyhlašována fatva. To je rozsudek smrti nad tím, kdo špiní islám, kdo odmítá islamizaci či nad odpadlíkem od islámu. Rasmus Paludan, dánský politik, který má ze strany matky kořeny ve Švédsku, si dovolil příliš. Pálil korán v zemi, kterou již muslimové považují za svůj vlastní chalífát, ve Švédsku.

Poté, co byli ve Švédsku na “turné” pálení koránu členové dánské protiislámské strany Stram Kurs, kdy spálili několik Koránů na protest proti islamizaci sousední země a za svobodu projevu, teroristická organizace Al-Káida oznámila, že zavraždí vůdce strany. Paludan, nicméně nedbá na hrozbu a naopak se chystá na další návrat do Švédska a pokračování v pálení koránu.

Už několikrát jsem vás zde informovala o pálení koránu členy protiislámské strany Stram Kurs. Ti se rozhodli spálit korán v silně islamizovaném Švédsku, přičemž policie oznámila předsedovi strany Paludanovi, že má  zákaz vstupu do země na dva roky a v rozporu s ústavou zakázala jejich demonstrace po celém Švédsku. Navzdory tomu provedli straničtí představitelé několik akcí, včetně pálení koránu se slaninou a hraní fotbalu s koránem.

Geert Wilders, vůdce holandské Strany svobody (PVV), který již nyní žije pod výhrůžkami islamistů, v pondělí poznamenal, že muslimská teroristická organizace Al-Káida nyní vyzývá všechny muslimy v Evropě i mimo ni, aby zaútočili na všechny jedince, kteří degradují islám, jejich lžiproroka Mohameda a Korán.

Al-Káida uvádí seznam lidí, o které se obzvláště zajímá a nové jméno na seznamu smrti je Rasmus Paludan. Teroristická organizace navíc stále pátrá po švédském umělci, protiislámském aktivistovi Larsu Vilksovi. Níže je  výňatek z poselství Al-Káidy, kde vyzývají všechny muslimy v Evropě i mimo ni k vraždám všech lidí pod fatvou:

Právě tento příspěvek Al Kájdy sdílel na svém Facebooku Geert Wilders.

V komentáři k Wildersovu příspěvku na Facebooku Paludan píše, že je alespoň na seznamu dobrých lidí. Dodává, že hrozby nejsou nic, co by zastavilo jeho nebo kolegy ze strany Stram Kurs. Nedávno strana zahájila benefiční akci, aby mohla pokračovat ve svém boji proti islámu ve Švédsku.

15 muslimských kongregací požaduje změnu zákona, který by měl výslovně zakazovat pálení Koránu. Požadují také změnu švédské ústavy, která by měla výslovně zakazovat kritiku islámu. Ale i přes tyto požadavky, které už nejsou ničím jiným, než pomalým přechodem Švédska na právo šaría, potažmo chalífát, odpůrce islamizace neodradí.

K dánským politikům se nedávno přidali i Švédové. Policie momentálně zjišťuje, kdo je autorem tohoto videa, tedy kdo spálil korán a ještě si na něm opekl slaninu. Údajný pachatel tohoto “otřesného činu” by měl být stíhán za zločin z nenávisti:

Švédistán už to má zřejmě spočítané stejně, jako celá Evropa. Zatímco Al Kajda vyzývá k vraždění Evropanů, tak její členové se v davech vydávají dál do Evropy, nemálo jich putuje z nedávno vyhořelého tábora Moria. A to vše za plné podpory podvratných neziskovek a pro Evropany genocidní EU.

 

 

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 264 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.