lodvetrelci1-850x539
10.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Agresivní vetřelci napadli posádku lodi, která je vylovila ze Středozemního moře

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Další případ v duchu přísloví  “čiň čertu dobře, peklem se ti odmění”.  Problémy, způsobené vstřícností k muslimským vetřelcům, nemají jen ženy a dívky, které se “zahodí” s muslimským migrantem či důchodci, vyhazovaní z bytů kvůli invazistům, které původně vítali,  ale i mnozí další, kdo v údajně dobrém úmyslu jakkoli vetřelcům pomáhají. I na lodích, které invazisty loví z vod Středozemního moře, občas dochází ke vzpourám.

Vetřelce neloví výhradně lodě neziskovek, obzvlášť pak nyní, kdy je doprava poněkud omezena a moře mezi Evropou a Afrikou kvůli koronavirovým opatřením nebrázdí tolik lodí neziskovek, jako obvykle v tuto roční dobu.  Občas se tedy stane, že nějaké ty invazisty vyloví také lodě komerční, které běžně nevyplouvají na moře čistě za tímto účelem. A to se také stalo v minulých dnech.

Německá kontejnerová loď „MV Marina“ posbírala u Malty 79  migrantů, aniž by vzala v úvahu rizika, která by jim mohla tato vstřícnost způsobit. Invazisté jsou na lodi už týden, tedy od minulé neděle. Jenže loď zatím na moři  uvízla, což vyvolalo agresi mezi vetřelci, kteří si přejí cestovat dál do Evropy. Naštvaní invazisté tudíž zaútočili na posádku, která se raději z bezpečnostních důvodů v lodi zabarikádovala. Lodní společnost nyní varuje před eskalací situace na palubě lodi.

Toto rozhodně není ojedinělý případ, některé obchodní lodě už zažily šok poté, co jejich posádka vylovila z moře podobné “trosečníky”. Například ropný tanker „El Hiblu 1“ byl vylovenými invazisty unesen, na lodi „Vos Thalassa“  vylovení vetřelci revoltovali a ohrožovali posádku.

Přepravní společnost Klingenberg, jíž patří loď MV Marina, kde se nyní vetřelci vzbouřili, varovala před eskalací situace na své kontejnerové lodi. Posádka nákladní lodě zachránila v neděli 79 vetřelců z moře u Malty a to přímo na žádost Malty. Zásadním problémem je i fakt, že je na této lodi nedostatek zásob potravin a vody pro posádku a migranty. Loď se tak dostává do jakési slepé uličky, protože nemá kde přistát. Žádná země totiž nechce nechat tyto agresivní invazisty vylodit na svém území. 

Vlastník přepravní společnosti, Thies Klingenberg řekl, že k prvním projevům agrese došlo ve středu odpoledne. Posádka lodi se proto nyní zabarikádovala na palubě a čeká na přidělení přístavu. Klingenberg hovořil o mezinárodní a humanitární katastrofě.

Kdy konečně všem podporovatelům invaze dojde, jaký problém svým vítačstvím způsobují celému našemu kontinentu? Všimli jste si, jak často má v importu vetřelců “prsty” Německo?? To, co se jim nepodařilo 3/4 století nazpět, to se jim nejspíš podaří nyní…

Aktualizace: Podle posledních zpráv již došlo k vylodění invazistů v italském městě Porto Empedocle na Sicílii, kde jim dokonce poskytli první pomoc a posléze by měli být odvezeni. O tom, že budou za vzpouru na lodi jakkoli potrestáni se ovšem zdroje nezmiňují. Po pravdě, ani bych se nedivila, kdyby se členové posádky z nákladní lodi rozhodli, že nakonec na invazisty nepodají trestní oznámení.  Plně by to odpovídalo zvrácené pseudohumanitě, kterou v posledních letech Němci projevují až vrchovatě. Možná se jim to časem vrátí, až některý z agresivních vetřelců multikulturně “obohatí” někoho z příbuzných členů posádky.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 479 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.